Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL] Jakie felgi
oj tu sie myslisz, to jest wlasnie ta granica miedzy komfortem, a wygladem. jesli komfort to max 16", jesli wyglad to min 17" Bzdura Hoho to Armistead przykozaczył też myśle o 17" i coraz bardziej się do nich skłaniam Oj bo takie głupoty gadają, szczególnie ci, którzy nigdy na 17' nie jeździ tylko od kogoś słyszeli a ten ktoś jeszcze od kogoś.
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
Bez sensu myślenie. Powiem tak, za to co włożyłem w mody już dawno miałbym b6. I co z tego? Wole wypasione zmodzone b5 niż b6 golasa. Poza tym sprzedaż b5 i kupno b6 bez dołożenia 10k zł to ogromna szansa na wpakowanie się w bagno. Parchy, powypadkowe itd. Za dobry samochód trzeba zapłacić więcej. Zresztą ja jak widzę b6 to myślę: lampy trzeba by wymienić na bixenony, tylne lampy na ledy, grill pomalować na czarno, przyciemnić szyby, kupić większe alufelgi itd itp. Po prostu jak się zarazisz modzeniem auta to każde auto będziesz chciał poprawić.
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
Chyba Twoim poprzednim autem był opel audi tak łatwo nie zardzewieje.
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
Ale masz juz alufelgi i opony a to jest najdrozsze.
-
[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT
Pewnie to co zwykle tj. "bałem się wycinania błotników". A szkoda bo Twoje auto wyglądałoby jeszcze lepiej.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Mi tak samo, jest wiele innych i ładniejszych wzorów.
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
No pewnie, ja jak patrzę na moją furkę rok temu to nie wierzę, że aż tyle się zmieniło. U Ciebie pewnie będzie podobnie, co jakiś czas jakaś zmiana a potem patrzysz wow zupełnie inne auto.
-
Spoty Puławskie
Właśnie, bo alufelgi już zamontowane
-
[ALL] Jakie felgi
oj tu sie myslisz, to jest wlasnie ta granica miedzy komfortem, a wygladem. jesli komfort to max 16", jesli wyglad to min 17" Bzdura
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Podnieś maskę, zdemontuj cały grill a później odczep ramkę od reszty. Nie jest to wielka filozofia, na pewno dasz radę
-
[B5 AFN] Narazie bez szału ale jesli znajda sie fundusze bedzie robiona:)
Trzeba kupić nowe kostki i piny. Wszystko jest opisane w tym wątku:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html jak chcesz oryginalne ksenony to opis jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_xenony_w_reflektorach_zespolonych_po_ii_lifcie_montaz_zarowek_i_przetwornic-t16972.0.html a jak chcesz zwykłe HIDY to polecam: http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=20 lub tańsze na allegro ale bez gwarancji, że nie będą zakłócać radia czy cb radia.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Odtłuściłem i nałożyłem 5 warstw. Jak zejdzie to poprawię. Na razie jest wszystko w porządku.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Czarnym sprejem.
-
[B5 AFN] Narazie bez szału ale jesli znajda sie fundusze bedzie robiona:)
Mi też się ringi podobały, dopóki nie zobaczyłem ich już zamontowanych w aucie. Wygląd samej lampy super ale w połączeniu z nadwoziem b5 już gorzej. Zaraz znajdę i wkleję zdjęcie jak wygląda polift z lampami typu angel eyes. Ksenony to kupno HIDów a cena zależy od jakości przetwornic, żarników itd. Wpiszesz sobie na allegro HID H7 i coś wybierzesz.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Folia do halogenów jest z allegro: http://allegro.pl/item952018435_folia_do_lamp_przednich_zolta_old_style.html Miałem już wcześniej dymione kierunki takie odstające więc zmieniłem je na białe, chociaż nie powiem że trochę myślę o płaskich dymionych.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Z tymi lampami jest coś nie tak tzn nie mogę ich ustawić. Lewa lampa jest nie do ruszenia bo partacze z Auto - Bokserska zamiast rozkleić klosz i naprawić regulację to złapali na gumki. Ale świeci dobrze. Prawa lampa mi się przestawiła i nie mogę jej ustawić wyżej. Nie wiem czy to wina silniczka czy czegoś innego. Muszę to zrobić ale nie bardzo mam kiedy, w ostateczności będę musiał kupić nowe lampy [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:38_________________________________________________ Założyłem już siedemnastki ale bez obniżenia wizualnie jest średnio ale trakcja jest o niebo lepsza niż na piętnastkach. Następny mod to obniżenie _________________________________________________ Lepsza trakcja nie uchroniła mnie przed: Na szczęście nie było żadnych zniszczeń, odpadł mi tylko hokej od zderzaka.
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Ja latam na letnich od wczoraj
-
0,11mg alkoholu, jakiej spodziewać się kary...
I bardzo dobrze się stało, powinieneś jak najbardziej dostać po d*pie. Jeszcze masz czelność pisać na tym forum żeby Ci ktoś doradził. Skąd tacy debile się biorą , piłeś nie jedź to chyba proste.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
W sumie nie wiem czy dobry wątek ale jakby ktoś szukał przetwornic, które nie zakłócają ani radia ani cb radia to śmiało mogę polecić firmę xenonowe.pl - przetwornice produkowane w Japonii. Sprawdzone przeze mnie i brata - nie powodują żadnych zakłóceń. http://www.xenonowe.pl/index.php?MENU=oferta&id=79
-
Moje A4 B5 '97
Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale im mniejsza pojemność silnika i liczba KM tym więcej elementów pseudo - tuningu. To taka ogólna uwaga. jak się to ma do tego co powiedziałem? bo nie rozumiem To ja źle zacytowałem. Zaraz poprawię.
-
Moje A4 B5 '97
Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale im mniejsza pojemność silnika i liczba KM tym więcej elementów pseudo - tuningu. To taka ogólna uwaga.
-
[B5 AFN] Narazie bez szału ale jesli znajda sie fundusze bedzie robiona:)
Nowych bmw, do "starych" audi najlepsze poliftowe + xenon
-
Spoty LRY - odwołane
Nie lekceważ bo ta honda ma 90KM i podtlenek LPG
-
Spoty LRY - odwołane
Aukcja o której była mowa na spocie http://allegro.pl/item962001284_honda_civic_tuning.html Brak słów, nie wiem co gorsze wnętrze auta czy jego wygląd z zewnątrz. Musiałbym kominiarkę założyć, żeby do tego czegoś wsiąść
-
[B5 TDI] Achatgrau + svart-matt pakke, SESJA Z SUZI :D (str. 4)
To są na pewno alufelgi? Wyglądają jak kołpaki , miejmy nadzieję, że na aucie będą wyglądać inaczej.