Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. a nie mogłeś se zostawić ty co miałeś w poprzednim nabytku
  2. http://www.allegro.pl/item485054696_sirio_megawatt_4000_torun.html http://www.allegro.pl/item477585761_antena_cb_sirio_turbo_5000_pl_sklep_cb_warszawa.html http://www.allegro.pl/item487340775_uwaga_antena_sirio_turbo_5000_magnes_16cm_wawa.html Ja mam turbo na uchwycie bo do magnesu jestem nieprzekonany przy tak długich i ciężkich anten . Co do unidena to że niema homo to nic nie szkodzi przecież nikt nie sprawdza takich rzeczy , a druga sprawa to czemu sprzedają skoro jest nielegalne
  3. tti nie jest złe miałem 880 ale są mniejsze jak 770 albo 660 ale mogę się mylić . A anteny siro są dłuższe ja mam sirio turbo 5000 a ma 196 centów i jestem z niej zadowolony
  4. Teraz jak kupiłeś nową furmankę to na pewno coś będzie musisz się pochwalić
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/all_jakie_cb_520xl_czy_cos_innego_dosyc_pilne-t42734.0.html
  6. Gratulacje nic tylko pozazdrościć :kox:
  7. Pierwsza sprawa to radio podłącz pod aku bezpośrednio . Jak pościłeś kabel od anteny ? I co ty masz za radio bo może ma za słabe filtry anl i nb i nie daje sobie rady z zakłóceniami .
  8. Ładniutka furmanka mody na + , ale lampy przednie zostawiłbym ori
  9. http://www.tvn24.pl/2119861,28385,0,12,1,prawdopodobna-przyczyna-awarii-w-szczecinie-film-adam,wideo.html
  10. kbibi nowy furacz czy mi się zdaje [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 20:40_________________________________________________pochwal sie
  11. i ci po śniegu prawie :gwizdanie:
  12. Patrykbor odpowiedział(a) na Janex temat w Audi A4 B5
    :vaglogi:
  13. http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,762502,660 takiego misia w 19 calach http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,766017,655
  14. http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,768295,636 który to przyznać się
  15. Ja bym pojechał ale zdejmowałem koledze zestaw głośnomówiący ze służbowego auta no i
  16. ja bym się upierał przy benzynie . Wybrałem tdi bo żona chciała że niby mało pali
  17. już pali mniej :> poszła do ŻYDA i problemik sam sie rozwiązal i co tera audi czy co innego
  18. jakby wyglądała tak to :kox: pełną gębą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.