Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To nie oglądaj tyle RedTuba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:39_________________________________________________Mironku wiem że jesteś wielkim fanem Chucka Norrisa, naoglądałeś się Strażnika Texasu i tak jak on zapragnąłeś mieć stroboskopy w przednich lampach. Proponuje Ci jeszcze coś takiego Wtedy nie bez powodu nazywaliby Cie Strażnikiem Knurowa lub jak kto woli Knórów Rangerem :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sp***rza dziadu. My jesteśmy hardokrzy. Na sarnim to można k**wa zakupy robić... Tylko Nałęże, jak nie pasi to won... [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 10:35_________________________________________________Proton to wsiadaj w auto i już przygotowuj biwak... :> :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzeba być hardkorem Pany!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ja pierd... pada śnieg w BB... :kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Mironku przecież mówiłeś że przyjechałeś zatankować bo u was jest tylko jedna stacja ale tylko z LPG...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam tą fotke Twoich foteli z ostatniego spota co prosiłeś żeby Ci przesłać bo lachony na to lecą i chcesz sobie na nasza-klase wkleić...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bezstronną jak bezstronną... Nie pamiętam żeby Patryk jezdził ostatnio czymś co nie wyjechało z którejś fabryki VAG... A po drugie nie wziąłeś pod uwage że beta by Ci bardziej pasowała do tego dresu i łańcucha na szyi co ostatnio na spocie miałeś... Zresztą w Knurowie pewnie i tak same golfy 2 na gaz jeżdzą z poczwórnym wydechem, więc co byś nie kupił to i tak by był szał pał :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Kerczi - fajnie, że wpadłeś na zlota SK przynajmniej koledzy mogli zobaczyć jak wygląd B7 w serii naprawdę fajnie, że wpadłeś Też chciałem wpaść ale w koncu nie dałem rady...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak sie ostatnio zastanawiałem... dlaczego beta 3 występuje w wersji 330d i xd a 335 jest juz tylko w ośce...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Z przeciwka jechała... Jakby mnie wyprzedzała to nawet bym nie pytał, bo wiadomo że Ty byś się nie odważył :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie mięknij :>[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 09:49_________________________________________________co to - polara klubowego nie zamówiłeś ja zamówiłem i czekam...nie wiesz kiedy maja byc może?? Ty powinienes dostać w następnym tygodniu - bo w piatek muszę w nim jeszcze wyjść, potem wyprać wysuszyć i Jarko kazał mi właśnie Tobie wysłać [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:11_________________________________________________Ponoć dopłaciłeś 50 zł żeby mieć po Vipie :polew: Miron nie jechałeś wczoraj do Krk? Jechała furka podobna do Twojej... Jesteś pewny? To sam już nie wiem czy wymieniać, bo na 15" to trochę przypał jeździć osobiście bym narazie nie panikował, 2-3 dni ochłodzenia i na tym narazie się skończy - tak myśle Eeee oni zmieniająbo nie są hardkorami :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:08_________________________________________________Facet dostał na urodziny papugę. Od początku, kiedy tylko wniósł klatkę do domu i zdjął z niej zasłonę, zorientował się, że miała okropny nawyk przeklinania, rzucała mięchem co drugie słowo. Cóż było zrobić - wyrzucić żal, zawsze to jakiś towarzysz, zresztą prezent... Przez szereg długich dni starał się walczyć ze słownictwem Papugi. Mówił do niej miłe słowa, puszczał łagodną, klasyczną muzykę, robił wszystko, żeby dać papudze dobry przykład... Słowem pełna poświęceń terapia. Na próżno. Pewnego dnia, kiedy papuga wstała lewą nogą i była wyjątkowo niegrzeczna, opryskliwa i obrażała go na każdym kroku, coś w nim pękło. Zaczął krzyczeć, ale papuga darła się głośniej. Potrząsnął nią, a ta nie dość, że zbluzgała go tak, że wiązanki nie powstydziłby się marynarz pływający na transatlantykach, to jeszcze dostał parę razy dziobem. W akcie desperacji wrzucił ptaka do zamrażarki, zatrzasnął drzwi, oparł się o nie i zsunął w dół. Papuga rzuciła się kilka razy o ściany zamrażarki, facet usłyszał przytłumiony bełkot i nagle wszystko ucichło. Kiedy gość ochłonął trochę, naszły go wyrzuty sumienia więc otworzył drzwi zamrażarki. Papuga w milczeniu weszła na jego wyciągnięte ramię i powiedziała: - Najmocniej przepraszam, że uraziłam Pana moim słownictwem, zachowaniem i czynami, proszę o przebaczenie - dołożę wszelkich starań aby się poprawić i nie dopuścić do podobnych scen w przyszłości. Zadanie Panu ciosów dziobem było niewybaczalne... Facet tego się nie spodziewał - zmiana była co najmniej szokująca - już otwierał usta chcąc zapytać co spowodowało tak radykalną poprawę, kiedy ponownie odezwała się papuga: - Mogę Pana uprzejmie zapytać: co Panu zrobił kurczak ?
-
[B7 BKE] Stuki z klimatronika
Podpinałes VAGa? Może któraś klapa się zacina, a komuter próbuje ją ustawić i stąd to cykanie... W samym klimatroniku nie ma a bardzo co cykać, myśle że to poprostu się niesie po tunelu i dlatego wrażenie że to dochdzi z klimatronika. W klimatroniku jest jeszcze mały wentylatorek z przodu pod obudową, odpowiedzialny za zasysanie powietrza do czujnika, może z nim jest coś nie tak. :gwizdanie:
-
[ALL B6] Klimatyzacja dziwne objawy jedna strefa dmucha ciepłe powietrze druga zimne.
wygląda na to że klapka się ścina. Zrób Vagiem nastawy podstawowe. On wtedy rusza wszyskimi silniczkami i klapkami do skrajnych pozycji. Czasem to pomaga. Klima włączona w tryb AUTO. 04 - Basic Settings Potwierdzasz Wpisujesz numer grupy 001 Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz. Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, żeby poznać pozycje krańcowe. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0). Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Zawieszenie S-line jakieś za wysokie
albo od quattro... :gwizdanie: Przyjedz na spota to popatrzymy...
-
[ALL B6] Za wcześnie dziający ABS
Ja miałem kłopot ze wczesnym wzbudzaniu się ABSu jak padał mi czujnik od prędkości obrotowej koła. Na VAGu nie było na początku żadnych błędów a jak hamowałem np. przed progiem zwalniającym to efekt byl taki jakby auto podskakiwało... Problem z szybkim wzbudzaniem ABSu może również wystąpić gdy wymienia się hamulce na jakieś inne i zastosuje się za mocny zestaw na tył w stosunku do przodu. Podrawiam
-
[ALL B7] Schemat elektryczny szyb tylnych
Zagadaj do Kercziego. On dorabiał elektryke w tylnych drzwiach to może posiada jakąs wiedze na ten temat. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Montaż ksenonów
Niestety w b7 zwykłe lampy nie są na soczewce, co oznacza że przy przeróbce na ksenony trzeba wymieniać lampy. W b6 było dużo łatwiej ponieważ można było od biedy dać Hidy... Co do poziomowania to wiem że kolega Mk4 badal temat i mamy zamiar w niedalekiej przyszłości coś w tym kierunku podziałać..
-
[B7 BLB] Zbyt wysokie obroty zimnego silnika, zbyt wysokie spalanie ?!
ja o Sopie słyszałem barrrrdzo różżżne opinie... także wole go omijać... Ja bym z tym jechał do nich i niech szukaja...
-
[B7 BRE] Czy mogę bez obaw katować do 4 tyś obr. ???
Ja tak jeżdze prawie cały czas, zrobiłem ponad 60kkm i jak narazie jezdzi...
-
[ALL B7] Problem z ESP
witaj. No wygląda na to że czujnik skrętu kierownicy coś czwankuje. Pewnie trzeba go będzie wymienić... Przypuzczam że problem będzie się nasilał aż w końcu zapali się kontrolka i nie zgaśnie...
-
[B6 AVF] Proszę o radę
Panowie jakby każdy zakładał nowy wątek żeby się czegoś dowiedzieć o swoim samochodzie to nie dało by się użytkować tego forum. Także kolego jeśli następnym razem wpadniesz na genialny pomysł założenia nowego wątku kliknij najpierw przycisk ... Chyba nie chcesz żeby Twój nick był odbierany w kategorii tego że po przeczytaniu Twoich postów ludzie będą sobie chcieli zrobić krzywde, a Ty im będziesz musiał pomagać... Pozdrawiam serdecznie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja u Was byłem. Jestem nawet na fotce na Waszej stronie głównej [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 23:50_________________________________________________Studenci wynajmują mieszkanie. Jeden proponuje: - Może kupimy kosz na śmieci i zmiotkę? - A po co? Przecież będziemy tu mieszkać tylko rok.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakby co to mam 16 do sprzedania - stan nie najlepszy, krzywe w cholere - kupiłem od jakiegoś buraka No to w takim razie masz dwa komplety bo jeszcze masz te nówki w stanie idealnym za pól darmo odemnie...