Treść opublikowana przez FAFAL
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
przemoz1tbg najprawdopodobniej będzie 4 stycznia
-
[ALL B5] fela 18 ,co myslicie o tym ?
Za 800zł nawet bym się nie zastanawiał [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 22:54_________________________________________________Jak nie będziesz chciał to mogę je odkupić heh :>
-
[B5 AHL] Zabawa VAG'iem i kłopot
U mnie podobnie, podświetlenie zegarów się włącza od razu - norma
-
Znaczenie ET Felgi
Też muszę coś pomyśleć na wiosnę. Tylko nie mam pojęcia jaki wzór felg i jaką szerokość - jakie oponki?
-
Znaczenie ET Felgi
Wrzucałem fotki wyżej 235 na 9" jak to wygląda z tym, że to na 17" ale chyba to nie ma znaczenia.
-
[ALL B8] Dylemat felgi 18` 2 wzory
Z dwojga złego druga opcja Ale poszukałbym ładniejszych
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
IVE no to może 4 stycznia tak jak uzgadnialiśmy na spocie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Kilka fotek z dzisiejszego spota
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Nie dałem czy nie dasz ??? :naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zej...sta furka. Fotele mogę odkupić od Ciebie :> jak byś chciał sprzedać Gratuluję autka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 01:20_________________________________________________No i ten kolor chyba najładniejszy
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo ładna furka Kolor spoko. Zrobisz to co planujesz i będzie super
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Dokładnie Miejmy nadzieję, że do tego czasu będzie przyjeżdżać więcej aut na spoty
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Proponuję parking przy fontannie-urzędzie miasta Lepsze będą fotki tam niż z kauflandem w tle
-
[ALL] polerowane felgi s line
Środeczek na czarno i będzie Podobnie jak w moim avatarze
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
A co Wy na to, żeby zrobić jakiś mały spocik w drugi dzień świąt? Moim zdaniem to dobry pomysł, można by spróbować. Zobaczymy co Ive powie na ten temat. Jeśli ktoś by był chętny to piszcie Tytus i boniek już wstępnie zadeklarowali swoją obecność
-
[ALL B5] Wymusił - drzwi do wymiany, a dzisiaj poprawka - uderzył mnie na parkingu
Zaj**ał bym takiego skur****na jak bym go dopadł. Myślę, że masz rację powinieneś się starać o kopie tego filmu i udał bym się z nim gdzieś żeby ktoś popracował nad nim i odczytał te numery. Na policje nie masz co liczyć pójdą po najniższej linii oporu :ranting1: Ogólnie to biała gorączka na takie podejście do sprawy
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Ile było aut na spociku? Kurcze nie mogłem przyjechać
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Nie no tu jeszcze ktoś pisał, że lepiej by było wczesniej To będzie tak część przyjedzie na 15 a druga na 16 heh Zresztą nie spodziewam się więcej niż 4 aut
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
tony84 wielkie dzięki
-
Znaczenie ET Felgi
Najrozsądniejszy chyba z tych większych. Ale na 235 też pojedzie :> bo ja mam takie z tyłu a z przodu 215
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Nie, nie mam żadnych problemów. A różnica średnicy koła nie przekracza 2% więc nawet wg przepisów jest ok. Tylko byłem ciekaw tego ciśnienia. Teraz mam 2,2
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
tony84 to może i ja CI podeślę fotkę swojego auta??? Bo też jestem ciekaw jak to będzie wyglądać a mam zamiar właśnie przyciemnić :gwizdanie:
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To kto się w końcu pisze na ten spot 20.12? Może rzeczywiście tą godzine trzeba zmienić? Na 15??
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Nie tylko przód :>
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
No bo zamiennik do 195/65/15 to 205/60/15 chyba, że się mylę...