Treść opublikowana przez fend18
-
[B5 AEB] Bardzo Proszę o analizę logów 1.8t AEB
przeplywomierz grupa 2 sonde jak pamietam 7 turbo musisz wpiac manometr i wtedy zmierzysz cisnienie
-
[B5 AEB] Wymieniony czujnik n75 i błąd 01262
ten blad nie oznacza cisnienia doladowania w sumie w aeb nie ma jako takiego czujnika cisnienia doladowania. blad 00561 Kontrola dodawania mieszanki moze bardziej sonda sprawdz dokladnie co ci wyskakuje na tym vagu
-
[B5 ADR] Blaszka na wisko
to jest bimetal regulujacy predkosc obrotowa wentylatora, bez niego chodzi praktycznie na najwyzszych obrotach
-
[B5 AEB] Proszę o Analizę logów, błędów
napisz tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=78.0 na pewno ktos sei znajdzie z wro kto pomoze i sprawdzi ten n75
-
[B5 AEB] Proszę o Analizę logów, błędów
najpierw znajdz kogos na podmiane po co kupowac, poza tym vagiem mozesz sprawdzic czy cyka n75, ale przy 1,5bara to chyba rwie asfalt na trojce
-
[B5 AEB] Proszę o Analizę logów, błędów
przez vaga nie sprawdzisz doladowania turbo musisz podpiac wskaznik, nie moze ci przeladowywac bo komputer wejdzei w tryb awaryjny jak wykryje wieksze doladowanie.
-
[B5 AEB] Proszę o Analizę logów, błędów
rozpedz sie na trojce do odciecia i wtedy rob logi bo do 3 tys to troche malo, a co sie dzieje ze chcesz sprawdzic logi?
-
[ALL B5] Owijka kolektora wydechowego. Czym ?
np allegro http://allegro.pl/item1098718729_bandaz_tasma_termoizolacyjna_zapinki_na_wydech.html
-
[B5 AEB] Jak sprawdzić ciśnienie olelu VAGIEM?
wkrec manometr w miejsce czujnika cisnienia oleju i bedziesz wiedzial.
-
[ALL B5] Można jeżdzić bez przepływki ?
nie lepiej kupic sprawny?
-
[B5 ADP] Głośna praca wentylatora PILNE !!
ciezki temat z ta sruba u mnei skonczylo sie na wyciaganiu calej lapy i rozwiercaniu sruby, bo leb sie wyrobil.
-
[ALL B6] Spalanie powyżej normy i branie oleju
9 w miescie? ciezko bedzie to osiagnac, ile miales na liczniku ze robiles taki remont?
-
[B5 ARG] Mocno śmierdzi spalinami
a byles na kanale sprawdzic szczelnosc ukladu wydechowego?
-
[ALL B5] Problemy z obrotami PILNE
podepnij pod komputer sprawdz bledy, sprawdz parametry pracy silnika, przeplywke, sonde itp, przeczysc przepustnice to podstawowe rzeczy ktore powinienes zrobic.
-
[B5 AEB] Turbina ? Przepływka? czy może jeszcze coś?
cisnienie bedzie mniejsze od fabrycznego bo bedzie szlo bokiem przez nieszczelnosc, dodatkowo zakladajac ze uklad jest szczelny bedzie mozna od razu wykluczyc klapke przepuszczajaca spaliny w turbinie. wg mnie od tego mozna byloby zaczac.
-
[B5 AEB] Turbina ? Przepływka? czy może jeszcze coś?
podlacz manometr i sprawdz cisnienie doladowania wtedy bedziesz mial pewnosc co do turbiny i szczelnosci ukladu, przeplywke sprawdzisz podpinajac pod komputer blok 002 o ile pamietam oczywiscie dynamicznie
-
[ALL B5] Korek/ wkręt do unieruchomienia tylnych dywaników
prawdopodobnie nr czesci 8l0 863 797
-
[ALL B5] Jaka pompa paliwowa podejdzie do 1.8T AEB
Witam, jak w temacie od jakich innych silników pasuje pompka paliwowa do 1.8T 95r.
-
[B5 AJL] Po wymianie skrzyni zostały kostki. Gdzie je wpiąć ?
bezpieczenij chyba bedzie wymienic caly wozek pod silnikiem i nie bedzie problemu
-
[B5 AEB] Brak mocy na niskich biegach
nie jest trudna, ale troche rzezbienia jest u siebie odlaczylem tlumik srodkowy wzialem rurke i od strony kolektora walilem az wszystko sie wysypalo, pozbieraj sobie katalizator mozna to jeszcze sprzedac zawsze na piwo bedzie, a jak bedizesz mial juz odlaczony wydech od turbiny mozesz sprobowc sie przejechac i posluchac jak silnik pracuje jak prawdziwe V8 jak V8 powiadasz?? to fajne masz odczucia bo z tego co wiadomo wywalenie samych bebechów powoduje straszne rzężenie i metaliczny odglos, ktore nie jest przyjemne, napisz do moskala to ci powie bo jezdzil z wywalonymi bebechami. tylko zwykla rurka 70mm przejechalem sie troche z odlaczonym calym wydechem za turbina i mi sie podobalo, a katalizator wywalilem nie wspawujac zadnej rurki i chodzi tak samo jak z katalizatorem, zadnego rzezenia.
-
[B5 AEB] Nr alternatora valeo
dzięki wielkie :drinks:
-
[B5 AEB] Nr alternatora valeo
W życiu nikt Ci nie powie, musisz co najmniej podać VIN, ale i tak będzie ciężko w B5, jedynie po kodach wyposażenia można coś wywnioskować, a do tego potrzeba jak wspomniałem wcześniej VINu VIN WAUZZZ8DZTA025539
-
[B5 AEB] Nr alternatora valeo
Witam, prosze o podanie nr alternatora valeo autko takie jak w profilu
-
[B5 AEB] Brak mocy na niskich biegach
nie jest trudna, ale troche rzezbienia jest u siebie odlaczylem tlumik srodkowy wzialem rurke i od strony kolektora walilem az wszystko sie wysypalo, pozbieraj sobie katalizator mozna to jeszcze sprzedac zawsze na piwo bedzie, a jak bedizesz mial juz odlaczony wydech od turbiny mozesz sprobowc sie przejechac i posluchac jak silnik pracuje jak prawdziwe V8
-
[B5 AEB] Czy jest koło dwumasowe w 1.8T AEB 95/96 ?
jest 100% dwumasowe, ostatnio wymienialem sprzeglo i sprawdzalem czy nie ma luzow, bylo ok, ale nie wiem czy przede mna nikt go nie wymienial.