Treść opublikowana przez fend18
-
[B5 AEB] Sprzęgło wiskozy - pytanie ....
czy kupujac wiskoze jest tam od razu lozysko czy samo sprzeglo? masz moze jakis nr tej wiskozy co kupiles?
-
[ALL B5] Podłaczenie układu chłodzenia do przepustnicy??
w aeb nie ma obiegu cieczy w chlodnicy i nic nie przymarza nawet przy -20 stopniach.
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy. Komunikat Error.
u mnie skonczylo sie na wymianie przepustnicy, tez nie dalo sie jej zaadoptowac, dopoki z obrotami bylo wszystko ok to mi nie przeszkadzalo, jak zaczely wariowac to wymienilem
-
[B5 AEB] Jak rozruszać turbinę
a co chcesz w niej rozruszac? przeciagnij pare razy, a najlepiej podlacz wskaznik i bedziesz wiedziec ile ci laduje.
-
[B5 AEB] Klimatronik się nie włącza
sprawdz czujnik ten co jest przy chlodnicy, nie pamietam czy trzeba sciagac zderzak zeby sie do neigo dostac, u mnie przetarly sie kable do tego czujnika i wyrzucalo ten blad.
-
[ALL B5] Przepływomierz-Objawy
bedzie mulowaty, moga obroty falowac, ogolnie brak mocy.
-
[B5 AHU] Nagły, całkowity brak wspomagania.
w razie czego mam do sprzedania pompe do wspomagania sprawna.
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7761d35fa6546ae8.html
-
[B5 AEB] Wyciek oleju przy filtrze oleju
100% oring na chlodnicy oleju, nr czesci 038 117 070 A koszt oringu kolo 20zl jak pamietam, oryginal.
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
doloz jeszcze troche i kupisz calego anglika i kupa czesci ci jeszcze zostanie, drogie czesci wyszukales
-
[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?
tak orientacyjnie kolega wymienil w passacie b5 1.8t tiptronica na manual i zaplacil za wszystko czesci robocizna itp okolo 2tys zl
-
[B5 AGB] Pompe wtórnego obiegu cieczy chłodzącej
wg etki tak nr czesci 078 965 561 agb screen z etki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16e8cb475556eb53.html azb http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0db6e4fb7773d386.html
-
[B5 ADP] Wymiana nagrzewnicy
co prawda tyczy sie klimatronika ale napisane dokaldnei jak wyjac deske http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_uruchomienie_klimatronika-t9609.0.html
-
[B6 AWX] Układ wspomagania wyje podczas skręcania zapalenie kontrolki ABS i ESP
mam tez u siebie takie buczenie/wycie myslalem ze pompa od wspomagania, wymianilem wczoraj ale dalej lipa, stawiam teraz bardziej na wiskoze i moze tu nalezy szukac przyczyny.
-
[ALL B5] Nowa pompa z allegro
Witam, co mysliscie o tego typu wynalazkach z allegro? http://moto.allegro.pl/item858636266_audi_a4_a6_passat_b5_superb_pompa_wspomagania.html warto? czy lepiej szukac uzywanego oryginalu?
-
[ALL B5] Kierownica multifunkcyjna z przedliftów?
to jest plug & play? czy trzeba rzezbic cos z podlaczeniem przewodow do sterowania radiem?
-
[ALL B5] Błotnik lewy przód z którego roku najlepiej będzie pasował
czy ten blotnik podejdzie do mojego auta? http://moto.allegro.pl/item838418368_blotnik_przedni_lewy_audi_a_4_1998r.html
-
[B5 AEB] Zmiana Oleju z 15W na 10W
przejechalem na polsyntetyku 50tys i nic sie nie dzieje bierze niecaly 1l na 10tys km, poprzedni wlasciciel tez jezdzil na polsyntetyku, jakie sa objawy uszkodzenia turbiny na jezdzie na polsyntetyku?
-
[B5 ARG] Stały problem.... Silnik Gaśnie, Falują obroty, Brak mocy
podlacz vaga zrob logi dynamiczne przeplywomierza to bedziesz wiedziec jakie daje wartosci i czy jest uszkodzony
-
[B5 ADR] 1.8 oringi w obudowie filtra oleju
a miales oryginal?
-
[B5 ADR] 1.8 oringi w obudowie filtra oleju
zwinne palce i klucz 27 o ile pamietam i samemu odkrecisz i wymienisz.
-
[ALL] a4 b5 1,8T 95 rok nie chodzi na pierwszy cylinder
http://allegro.pl/item774825918_modul_zaplonowy_przekaznik_mocy_vw_audi_seat.html cos takiego, do tego przychodza dwie wtyczki po obu stronach.
-
[B5 AEB] Wyjęcie Turbiny
hm jesli sie nie boisz i masz narzedzia, to na pewno wymontujesz sam, wielkiej filozofii nie ma po prostu odkrecasz kolejne srubki, gdzies nawet w kategorii warsztat jest jak wymontowac turbine, wyciagalem dwa razy sam nigdy wczesniej nie wyciagajac innej turbiny i poszlo bez wiekszych problemow.
-
[ALL B5] Mały problemik z szyberdachem
Witam, mam taki silniczek do sprzedania.
-
[B5 AEB] Oznaczenie pompy paliwa
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/62bd81bf34929a60.html