Treść opublikowana przez fend18
-
[ALL B6] Problem z e skrzynią biegów typu multitronic - szarpanie oraz gwizd
pod koscierzyna jest typ ktory zmienia automaty na manuale za okolo 2tys zl
-
[B5 AEB] Problem z turbem?! Co dalej?
Jestem poczatkujacy w tym temacie... Czy N75 = zawor elektryczny do sterowania cisnienia doladowania? Jak spawdzic? Czy DV = zawor upustowy, tzw. blow off? Czy masz moze numery tych czesci? Chce spawdzic ceny w Audi [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 23:29_________________________________________________N75 - dowiedzialem sie co i jak. Juz jest w drodze DV - jaki zawor wybrac? Ori Audi czy moze wzmocniony z http://en.bsr.se/ lub moze Samco Sport? Jaka jest tak naprawde roznica? Czy sprawdzic rowniez przeplywomierz? jak juz kupujesz to kupuj w skodzie te same czesci ale troche tansze niz w salonei vw czy audi
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
a katalizator?
-
[B5 ADR] Kilka pytań o przepływomierz
podlacz pod komputer i sprawdz jakie dane sa z przeplywki a nie wierz na slepo mechanikowi
-
[ALL B5] Automat pada/ dziwny błąd / koszt naprawy 3000 zł?
za okolo 2tys zl wstawisz manual, mowie tu o komplecie oddajesz samochod i po 3-4 dniach odbierasz z manualem
-
[B5 ADP] Wrażenia po wymianie sprzęgła
u siebie wymienilem komplet czyli tarcza docisk lozysko i troche nizej bierze niz wczesniej roznica w grubosci pomiedzy nowa a stara tarcza nieznacznie ponad 1mm
-
[ALL B5] Swap z 2,5 TDI na 1,9 TDI
niekoniecznie jesli powola rzeczoznawce ktory wystawi papiery na to ze auto jest z silnikiem 1.9 to zaplaci nizsza, albo rzeczoznawca wyceni samochod na smieszne pieniadze wtedy nawet zaplaci sie wyzszy podatek od maksymalnie zanizonej wartosci samochodu
-
[B5 AEB] Problem z przepustnicą... 95r. AEB
mam u siebie przepustnice z innego aeb z a6 o ile pamietam tez nie moglem znalezc z literka C na koncu i dziala bez problemow
-
[B5 ADR] Wymiana katalizatora
Gorzej tylko jak koledze ktoś zrobi analizę spalin i zabierze dowód rejestracyjny :gwizdanie: wstawiłbym na miejsce starego kata jakiś nowy zamiennik i po sprawie bylem na przegladzie robili analize spalin auto mam bez katalizatora i wszystko wyszlo elegancko.
-
[B5 AHU] Wymiana poduszki olejowej silnika
u siebie tez unosilem silnik, zeby wyjac stara i wlozyc nowa poduszke.
-
[B5 AEB] Czy występuje łożysko igiełkowe
dzieki mam nadzieje ze to bedzie to :beer1:
-
[INNE] Passat AFN Proszę o analizę logów
ok jutro zloguje osobno grupy 003 008 011 czy cos jeszcze? a co z bledami szczegolnie ten 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-00 - Faulty ?
-
[INNE] Passat AFN Proszę o analizę logów
ale czy da sie cos wywnioskowac z powyzszych?
-
[B5 AEB] Czy występuje łożysko igiełkowe
Witam czy w silniku aeb 95r. manualna skrzynia wystepuje lozysko igielkowe 056105313c. problem jest taki ze nie wchodza mi biegi po puszczeniu sprzegla na pracujacym silniku, przy wylaczonym wszystko jest ok.
-
[INNE] Passat AFN Proszę o analizę logów
Witam, prosze o ocene logow passata 1.9TDI 97r. samochod praktycznie nie jedzie tylko sie toczy dodatkowo w silniku bledy: 00550 - Start of Injection Regulation 17-10 - Control Difference - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-00 - Faulty pierwszy i ostatni nie daja sie wykasowac wracaja za kazdym razem: ewentualnie co jeszcze mozna zlogowac zeby powiedziec co moze powodowac takie mulenie. link do logow: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/848eae26a77560e7.html
-
[ALL B5] Błotnik lewy przód z którego roku najlepiej będzie pasował
94-98 wlasnie mam do kupienia blotnik z 98r. czyli powinien podejsc?
-
[ALL B5] Błotnik lewy przód z którego roku najlepiej będzie pasował
Witam, z jakich rocznikow bedzie pasowac do mojego a4 95r.blotnik lewy przedni (od kierowcy)
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
najprawdopodobniej turbo u Ciebie nie ładuje. turbo laduje bo trzyma 0,5-0,6 tyle ze znowu mi lopatki tra o obudowe turbiny, znowu musze wymieniac
-
[B5 AHL] Różnice między przepływkami?
jezdze ponad pol roku na uzywanym oryginalnym i jest ok
-
[B5 AEB] Wymiana (naprawa) silniczka V71
moze to pomoze: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78439.0.html;highlight=v71 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=parownik
-
[ALL B5] Wizyta w warsztacie
a ja jestem za tym jesli chcesz zaoszczedzic i uszkodzenie nei jest duze to moze warto zespawac u seibie mam pospawana chlodnice od klimy oraz mocowanie weza od klimy i jezdze tak ponad rok i nic sie nie dzieje. koszt pospawania 50zl
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
ale chyba nie powiesz ze te koszty sa normalne, mowie o robociznie
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
kolego koniecznie napisz co to za warsztat i dodaj go do niepolecanych warsztatow
-
[B5 ADP] Mechanicy ... kosmiczne koszty, ale czy naprawione ?
koszta sa przeogromne, oslona przegubu 27zl, a wymiana 70zl masakra. Od siebie dodam ze nigdy bym tyle nie zaplacil, za takie drobne rzeczy, az strach pomyslec ile by wzieli za wymiane rozrzadu.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nawet, jeśli nie trzeba to i tak warto sprawdzić. Poza tym wymienia się nie tylko wahacze. a ze warto sprawdzic to sie zgodze raz na jakis czas na pewno nie zaszkodzi, ale wg mnei nei ma najmniejszego sensu przy wymianie wahaczy czy amortyzatorow ustawiac zbieznosci bo tam nei ma zadnej regulacji.