Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fend18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fend18

  1. najlepiej podmien od kogos np na jakims zlocie i wszystko bedziesz wiedziec. najlepiej nowy ale 1tys wydac to troche duzo, ja bym kupil jak musial uzywke oryginal
  2. mialem w poprzednim audi tez odprysk na masce rdza byla w punkcie uderzenia i to wszystko przejezdzilem 3 zimy i nic nie poszlo dalej, lakier tez sprawdzany czujnikiem, pozniej mialem mercedesa w210 w nim ciezko bylo znalezc miejsce bez rdzy.
  3. za takie pieniadze to chyba nowa uzbrojona glowice kupisz, uzywki uzbrojone kilka stowek
  4. Witam jak w temacie muszę wymienić pompę paliwa, czy od 1.8T 150KM np AEB będzie pasować ewentualnie od jakich jeszcze modeli?
  5. fend18 odpowiedział(a) na gostekxxx temat w 1.6
    tylko po co?
  6. kurde teraz jestem na wczasach i wszystkiego nie pamietam, stag 300+, reszte jak wroce do chaty zczytam i Ci podam. juz zaplacilbym komus podwojnie zeby mi to ogarnął, spalanie gazu jest takkie ze na 38 l robie ok 300 km wiec nie wiem czy to duzo czy malo, ale te bledy o za bogatej mieszance sa wk........, powiem Ci ze on mi mowil, ze przez ten blad to wywanoly ecu soft, jest zle dawkowanie paliwa, ze nie ma normy zachowanej, np. ze na postoju powinno sie wahac 3 do 0 a mi skacze 8 -0 itp. nie wiem juz sam sterownik nie jest drogi na alledrogo koszt ok 200 zl, koles mi tez ogarnie wlozenie tego z kodowaniem itp. ale strace moc po chipie wejde na serie i czy to pomoze..... skoro na benzynie nie ma bledu to na gazei tez nie moze byc, albo zmien gaziarza (postrasz ze jak nie zrobi to zadasz zwrotu pieniedzy) albo jedz do innego.
  7. Przeczytaj wszystko jeszcze raz. ja czytalem 2x i tez nie zrozumialem
  8. sprawdzales na vagu lub na klimatroniku temp? moze czujnik zawyza?
  9. mam u siebie brc 24sq na faro i jezdzi
  10. oo moze spawasz tez do motocykli np yamaha dragstar 650 ?
  11. ori idzie nad kolektorem wydechowym i jest sztywny,więc na pewno go nie wygniesz,żeby go puścić drugą stroną,z resztą po co z przodu?jak wymienisz na nowy,to przez najbliższe 10 lat się nie zapcha-będziesz tym autem tyle jeździł? zrobie zdjecie jak bede przy samochodzie
  12. przeloz sobie przewod olejowy tak aby szedl od strony rozrzadu i pozniej do turbiny
  13. jak jest z klimatronikiem? wystarczy przelozyc czy cos trzeba rzezbic?
  14. fend18 odpowiedział(a) na tokarka606 temat w Audi A4 B5
    raczej od dolotu powietrza,no chyba ,że masz takie długie palce,żeby przez wylot z kompresora palcami dotknąć łopatek palec grzebalec
  15. fend18 odpowiedział(a) na tokarka606 temat w Audi A4 B5
    zdejmij waz od turbiny ten co idzie do intercoolera zlap za wirnik i poruszaj, obejrzyj stan lopatek czy nie wytarte i wszyskto bedziesz wiedziec
  16. Bo konstruktor założył sobie konkretną ilość płynu, a instalka to ingerencja w jego założenia, które tego nie uwzględniały, poza tym, same kreski min-max tak naprawdę są dla zwykłego użytkownika, żeby było łatwo dbać o odpowiednią ilość płynu, a może tak z innej strony: co się stanie jeśli będziemy lać za dużo płynu bez instalki...Układ jest hermetyczny... ma byc pomiedzy min a max i juz nie ma co dywagowac, chcesz ponizej minimum to trzymaj tylko pilnuj temp zeby ci nie rosla za szybko
  17. odpowietrzenie jest na wezu do nagrzewnicy. jest na nim mala dziurka i na kroccu jest dziurka wystarczy zgrac i wypuscic powietrze, druga rzecz to wyjmij termostat (10min roboty) i zagotuj i wszystko bedzie jasne.
  18. ten zestaw jest grubo powyzej 200koni nie wiem dokladnie ile, ale do twojego silnika (mialem taki sam) wystarczy slabsza instalacja, tj reduktor genius 1500 i pomaranczowe wtryski. bez komputera nikt ci tu nic nie powie, oddaj im niech pojezdza i ustawia tak jak ma byc. zadzwon do czakramu i zapytaj to Ci dokladnie powiedza do jakiej mocy masz instalacje
  19. nie lepiej i taniej podlaczyc jakis manometr i sprawdzic ile dmucha?
  20. e tam, w poprzednim a4 aeb wyrzucilem katalizator zaraz po kupnie i przejezdzilem prawie 3lata i nic sie nie dzialo, teraz tez wyrzucilem i roznicy nie ma w dzwieku czy czyms takim, co prawda wywalalem z koniecznosci zamontowania lpg bo po zamontowaniu od razu sie mulil.
  21. genius max i zolte wtryski sa do mocy grubo powyzej 200km wiec podstawowe elementy sa dobre, bardziej to kwestia ustawienia elektroniki w sterownikiu lpg
  22. a po co cokolwiek wstawiac? wywalic katalizator z puszki, puszke przykrecic i jazda
  23. zmień gaziarza, ma jezdzic tak jak na benzynie.
  24. silniczek od regulacji temp znajduje sie przy nogach pasazera, odkrecasz schowek, i z lewej strony masz silniczek pierwszy na wierzchu, odpinasz wodzik, przesuwasz ramie silniczka w druga strone i bedziesz mial zimne, prawdopodobnie bedziesz musial go wymienic, koszt 2 lata temu jak to robilem to okolo 20zl za silniczek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.