Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fend18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fend18

  1. wsadz manometr i zmierz cisnienie doladowania i bedziesz wiedziec czy n75 jest sprawne czy nei
  2. drogie to brc ja do swojego gdzie mam troche mocniejszy silnik placilem 2600za brc do Twojego pewnie kolo 2300-2500.
  3. Witamy w krainie zagazowanych AJL jak na razie to srednio mi sie to podoba, bo przy 5tys szarpie jakby brak paliwa, ma ktos jakas tabelke co do wydajnosci reduktora i wtryskow brc?
  4. tez mi sie wydaje ze za slaby mialem taki w aeb i dobrze jezdzil, teraz przy 5tys zaczyna sie szarpanie jakby brakowalo gazu, wspominali ze ten reduktor to 5G ale nigdzie tam nie jest to napisane, w internecie tez nic nie ma na ten temat. chyba powinnien byc genius max i zolte wtryski?
  5. jaki macie reduktor? co tam na nim jest napisane oraz jakiego koloru wtryski?
  6. Witam, zamontowałem dzisiaj do swojego AJL instalacje BRC reduktor to co przeczytałem z naklejki 11LB 1500mbar Genius MB wtryski z pomarańczową naklejką, dobry zestaw mi dobrali? czy za słaby? Mówiłem im, żeby dali z zapasem na około 200KM. Auto nie jeździ idealnie przy wciśniętym do końca gazie na 3 biegu przy 2tyś obrotów lekko poszarpuje, oczywiście pojadę do nich tylko interesuje mnie czy zestaw dobry mi założyli.
  7. wystarczy przekodowac sterownik tak zeby wiedzial ze to manual a nie automat i wszystko bedzie dzialac
  8. przez forum nikt ci nie naprawi, sprzeglo na stol i bedziesz wiedziec co sie zepsulo dokladnie. ja stawiam na docisk.
  9. prawdopodobnie docisk u mnie pekl drut idacy wookol docisku, ale robiac juz warto wymienic komplet tarcza lozysko docisk, oczywiscie bez dwumasu o ile taki wystepuje jak jest w dobrym stanie.
  10. ale wymyslasz, przy wlaczeniu ogrzewanai tylnej szyby czy sprezarki klimy normalne jest ze obroty nieco spadna i sie podniosa, dodatkowo po wlaczeniu klimy auto troche zmuli, ale jak masz klimatronic to jest o tyle madry ze jak dasz mu w piz*e do konca to wylaczy klime zeby dac pelna moc silnikowi
  11. przezyjemy
  12. guchy na pewno nie, ok moze masz wersje specjalna bo wszystkim innym pompa dziala w momencie pracy rozrusznika.
  13. moze slyszysz przepustnice, ktora za kazdym razem po przekreceniu kluczyka sie ustawia? idz do bagaznika druga osoba przekreca kluczyk wtedy sprawdz czy bedziesz slyszal pompe
  14. a aeb idzie po rozruszniku pompa na pewno nie przez kluczyk.
  15. kiedys to rozbeiralem i jak pamietam nie ma regulacji odnosnie naprezania linek.
  16. szukaj na allegro od swojego silnika, ja u siebie mialem z audi a6 c5 1.8T aeb mimo ze numery byly troche inne pasowala i dzialala
  17. Koło Kościerzyny kolega wymienial automat na manuala koszt calosciowy to okolo 2tys zl i 3 dni roboty, no ale to byl naped tylko na przod. w razie czego moge zapytac o nr telefonu.
  18. na pewno nie pompa u siebie tez to mam wymienilem pompe i dalej to samo
  19. mam turbine z zajechanymi lopatkami od strony zimnej, ale reszta jest ok WG z klapka jest OK szczelne trzyma, jak bys byl zainteresowany pisz.
  20. spadek mocy, falowanie obrotow ogolnie bedzie zamulony
  21. a co ma smarowanie do rodzaju paliwa?
  22. zamiast zamiennika kup uzywke oryginal podlacz vaga i sprawdz jak pokazuje w calym zakresie oborotow
  23. jak jest zapchany-to auto będzie słabsze,ale o ile koni-nie wiem,dobrze by było,jakbyś zrobił logi auta-wtedy będzie wiadomo,co mu jest u mnie przed wywalaniem katalizatora nie moglem jakiegos opla 1.4 objechac po wywaleniu auto odzylo.
  24. sprawdzales manometrem cisnienie doladowania? jesli tak i wszystko szczelne pozostaje przeplywomierz jeszcze sprawdzic, albo masz za duze wymagania co do 1.8T 150 koni to nie znowu taka rakieta zeby, az tak wklejalo w fotel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.