Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. w std ich nie było przestali je montować seryjnie w 2004 roku
  2. to naprawde fart, że odzyskałeś auto ja pierdziu, chłopie co ty sobie myślałeś jak zobaczyłeś, że auta nie ma??? ja chyba bym sobie strzelił w łeb jakbym nie miał ubezpieczonego
  3. a kasa z AC? miałeś ubezpieczone auto?
  4. haha, kolejny przypadek leżący po stronie włącznika
  5. wesołych, obyś odzyskał jak najwięcej
  6. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wesołych Świąt
  7. Wesołych Świąt!!!
  8. tak.. druga opcja: jedziesz z papierami auta (ks. serwisowa, instrukcja z kodem od navi) o ile posiadasz, podłączas nawi z prostownika na stole i wbijasz kod. ta która ruszy z kodu to twoja
  9. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    xenon to podstawa, b7 bez xena to lipa
  10. po co ci deska? jak wystają kostki to podepniesz
  11. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    taka blenda tablicy jak w w/w zderzaku też jest droga a jest ładniejsza od tych co się do niej tablicę/ramkę tablicy przykręca spryski nie podejdą ze zwykłego :whistling:
  12. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    fajna cena AUDI A4 8E0 ZDERZAK PRZÓD S-LINE KOMPLET DEMONTAŻ (2835261183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. no to niech policjant weźmie nawi do łap i podjedzie z nią do ciebie podłączysz i sprawdzisz
  14. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    co tu taka zamuła? pierogi lepicie?
  15. poprzez podłączenie do auta powinna wystartować bez kodu
  16. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja też od wczoraj przeziębiony, gardło drapie i z giliona się sączy
  17. Bzdury pleciesz... wałki są jak w każdym 2.0TDI
  18. spróbuj odpalić na włączonych światłach. W pierwszych B6 problem z odpalaniem był też związany z uszkodzeniem wewnętrznym włącznika świateł.
  19. N 10037105 8,97pln
  20. Dżozef znowu dla podtrzymania tematu wrzucasz zdjęcia? Muszę jakoś przekazać Twoim domownikom aby świsneli Ci baterie z kodaka
  21. ważne, że się znalazł idę sobie wlać setę superowo mirek
  22. Pytanie do znawców a właściwie do chyba tylko do Bartka BPW/JZU 10.2006 czy soft tej skrzyni wymaga aktualizacji?
  23. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    działo się oj działo. dwumas dziś zmieniłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.