Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. kabelki są winne gdy masz błąd związany z elektryką PD
  2. pewnie czujnik pedału sprzęgła silnik - bloki pomiarowe grupa 006 (wciskaj sprzęgło i hamulec i patrz czy zmieniają się 1 na 0 itd.
  3. no myślę, że uszczelka pod "czapką"
  4. poszukaj w dziale części, gdzieś podawałem komuś numery poduszek wraz z cenami do 1.9
  5. jest różnica jedna jest z czujnikiem
  6. jop, szare ładniejsze
  7. gratki furacza, wygląda fajnie chociaż nie lubię srebrnych
  8. generalnie to 2.0TDI 8V bez DPF nie widzialem, 16stki owszem: BLB, trochę BRE
  9. szkoda nowego właściciela nie ma co, chociaż mini AC ale coś trzeba mieć. Myślę, że poszkodowany miał jakieś ubezpieczenie...
  10. wladi... co ty mówisz
  11. gratuluję auta, oby się nie psuła ta jednostka bo jak wiesz to ma DPF i wadliwą pompe oleju mody... xenon - co masz na myśli kupienie hidów czy kpl lampy z soczewkami? gleba musi być
  12. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękować, jutro sprawdzę bo na zewnątrz 8 stopni i nie chce mi się iść do garażu
  13. zrób kompletne logi
  14. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak ściągnąć klapkę z przedniego podłokietnika?
  15. no i git
  16. zaworka nie wymieniaj jak dotychczas było OK
  17. no właśnie... ja nigdy nie zakładam osłony silnika do póki nie przejadę kilku km i nie sprawdzę czy jest szczelnie i sucho ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- druga sprawa: spłukiwanie szyby z węża... ... podsiąkł Ci ECU i wszystko w temacie, ładnie wysusz okolice kompa i będzie hulał jak kulawy biegacz
  18. a sprawdzałes teraz czy filtr paliwa nie jest oblany ropą?? może jest nieszczelność...
  19. przejedź się z 5 km i sprawdź czy problem ustał
  20. czy wężyki dobrze zaciśnięte opaskami?
  21. czemu ESP na liczniku nie gaśnie?
  22. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no ale naleśniki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.