Treść opublikowana przez antonio
-
Problem z poduszką silnika
kabelki są winne gdy masz błąd związany z elektryką PD
-
Problem z poduszką silnika
zrób kpl logów
-
Problem z tempomatem ?
pewnie czujnik pedału sprzęgła silnik - bloki pomiarowe grupa 006 (wciskaj sprzęgło i hamulec i patrz czy zmieniają się 1 na 0 itd.
-
Problem z układem chłodzenia :((
no myślę, że uszczelka pod "czapką"
-
Problem z poduszką silnika
poszukaj w dziale części, gdzieś podawałem komuś numery poduszek wraz z cenami do 1.9
-
Problem z poduszką silnika
jest różnica jedna jest z czujnikiem
-
A4 b8 2.0 tdi (caga)
jop, szare ładniejsze
-
A4 b8 2.0 tdi (caga)
gratki furacza, wygląda fajnie chociaż nie lubię srebrnych
-
Walek rozrzadu pod PDF-a zapakowany do 1.9 tdi AVF
generalnie to 2.0TDI 8V bez DPF nie widzialem, 16stki owszem: BLB, trochę BRE
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
szkoda nowego właściciela nie ma co, chociaż mini AC ale coś trzeba mieć. Myślę, że poszkodowany miał jakieś ubezpieczenie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wladi... co ty mówisz
-
[B7 BPW] Moja CZARNA BESTIA
gratuluję auta, oby się nie psuła ta jednostka bo jak wiesz to ma DPF i wadliwą pompe oleju mody... xenon - co masz na myśli kupienie hidów czy kpl lampy z soczewkami? gleba musi być
-
B6 DIVISION
dziękować, jutro sprawdzę bo na zewnątrz 8 stopni i nie chce mi się iść do garażu
-
Stan pompek
zrób kompletne logi
-
B6 DIVISION
jak ściągnąć klapkę z przedniego podłokietnika?
-
Ocena stanu pompowtryskiwaczy
tragiedi nie ma
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
piękna sztuka. Gratuluję wozidła
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
no i git
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
zaworka nie wymieniaj jak dotychczas było OK
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
no właśnie... ja nigdy nie zakładam osłony silnika do póki nie przejadę kilku km i nie sprawdzę czy jest szczelnie i sucho ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- druga sprawa: spłukiwanie szyby z węża... ... podsiąkł Ci ECU i wszystko w temacie, ładnie wysusz okolice kompa i będzie hulał jak kulawy biegacz
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
a sprawdzałes teraz czy filtr paliwa nie jest oblany ropą?? może jest nieszczelność...
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
przejedź się z 5 km i sprawdź czy problem ustał
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
czy wężyki dobrze zaciśnięte opaskami?
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
czemu ESP na liczniku nie gaśnie?
- B6 DIVISION