Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. kup lepiej sprężyny i sportowe amorki bo te seryjne moment umrą :gwizdanie:
  2. geometrię sprawdzili??
  3. antonio odpowiedział(a) na gzrybol temat w 1.9TDI
    wymieniając rolki którys z mechaniorów potrzebował przemływomierz??? :gwizdanie: dziwne że po odbiorze z warsztatu auto ma brak mocy jak nic nie robili co mogłoby na to wpłynąć
  4. jeśli będziecie,to chętnie wpadnę. Wybieram się do Gdyni, więc są duże szanse,ze wpadne do kozaków z 3miasta:) wpadaj śmiało
  5. Podpatrzone... jak to moje gołębie bawią się w chowanego...
  6. fajna fajna jak wklejasz foty to rób tak żeby były odrazu widoczne na forum a nie żeby klikać w link :gwizdanie:
  7. więcej fotek, więcej fotek
  8. chyba uzytkownik ma brak mocy, co?? błąd 00575
  9. autocasco miałeś??
  10. zawsze w środy o 20:00 na Matarni (parking podziemny)
  11. dzięki za spota
  12. Alona nie żartuj sobie
  13. jeżeli chodzi o korki to z 7-demki skręćcie w Cedrach Małych przy LOTOS'ie w lewo na Pruszcz Gdański i w Pruszczu wlecicie na obwodnicę. Wszystkie korki ominiecie bokiem
  14. antonio odpowiedział(a) na przemko201 temat w 1.9TDI
    dobra, dzięki zaczniemy od przewodów i kierownic w turbo pozdro
  15. dobra, dzięki zaczniemy od przewodów i kierownic w turbo pozdro
  16. antonio odpowiedział(a) na przemko201 temat w 1.9TDI
    Panowie, kolega w Golfie IV 1.9TDI AHF ma problem z mocą - dziś wymienimy wężyki od podciśnienia bo są już poprzecierane ale jest też błąd: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent" czy ktoś wie który to czujnik??
  17. Panowie, kolega w Golfie IV 1.9TDI AHF ma problem z mocą - dziś wymienimy wężyki od podciśnienia bo są już poprzecierane ale jest też błąd: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent" czy ktoś wie który to czujnik??
  18. fajnie wyszło to zawieszenie pozdro antonio
  19. Lodówa-A4 kolejny browarek.... głos oddany :gwizdanie:
  20. co tu taki spokój?? Week się zaczął a wy co?? :gwizdanie:
  21. z tym miernikiem niech się ogłosi w TVP Gdańsk
  22. lampy, felgi ale 18' i oczywiście zawias na -??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.