Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. ja tez stawiam na termostat
  2. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    S4 niewiele się różni od A4 - to ciekawe, a tak poza tym to myślałem, że 1.6 to kobiety jeżdżą albo emeryci. Nie mam najnowszej fury dlatego nie ładuję kasy, której nigdy nie odzyskam. S4 niewiele się różni od A4 - to ciekawe, a tak poza tym to myślałem, że 1.6 to kobiety jeżdżą albo emeryci. Nie mam najnowszej fury dlatego nie ładuję kasy, której nigdy nie odzyskam. o rany, szybki34 masz 1.8T a on ma 1.6 i dopiekasz mu?
  3. ja mam prawie ten sam problem, mam też 70 stopni ale dogrzewa mi czasami do 90-ciu. Jak dogrzeje i troszkę depnę audicy to zaraz spada. Ja myślę że to termostat, bo co ma pompa wody do tego?? pompa tylko pompuje płyn
  4. środek fajnutki tylko jak to w USA kanapy zamiast sportów
  5. nie gdybaj tyle kolego bo zanim jakąś kupisz to złapiesz tyle mandatów, że będziesz żałował że tyle zwlekałeś :gwizdanie: Bierz tą co Ci się podoba i gra muzyczka
  6. :polew: :polew:
  7. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    debile
  8. poważny problem skoro nawet jej deszcz szkodzi ja u siebie jak myłem to miałem trochę mokry filtr powietrza i teraz na wiosne jak bedę zmieniał to muszę jakoś to tam uszczelnić
  9. cosik niebardzo mu ta aukcja poszła juz się prawie kończy a zero sztuk sprzedane :gwizdanie:
  10. myślę, że 1.9 kolega ma 1.9 TDI 116 PS w B7 i jedzie to całkiem dobrze dodam, że karoseria sedan
  11. widzę, że impreza była przednia, bez kitu
  12. skoro tak piszą w aukcji to od Twoejgo stanu jaki masz teraz powinno zejść 20mm
  13. ja jak odłączyłem kleme to się nie zakodowało - miałem 15 minut zdjętą
  14. a masz automata?? kiedys na radiu się reklamowała firma ze tczewa że robią naprawy automatów. Słyszałem że konkretni szpece tam są. Ale głowy nie daję bo nie miałem z nimi styczności bo mam manuala
  15. a czego pytasz? chcesz tam coś robi c??
  16. wymieniałem sam panel od concerta koszt 49 złotych za klimatronik chłop chce 100zł i chcę go kupic dla przycisków
  17. tu jest homologacja http://odsiebie.com/pobierz/1421124---43a3.html
  18. U A jednak :gwizdanie: kurcze Cris moze i racja, ale damn Pan Marcin chciał ode mnie dziś jakas zaliczke brac, ale mu nie dałam popytam na technicznym jeszcze PS. TVN turno i "pirat drogowy" dzisiaj rządzi :polew: UUU... jak Pan Marcin na słowo ci nie chciał uwierzyc to chyba przejechał się na własnej Żonie skoro nie ma zaufania do kobiet [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 21:25_________________________________________________a kiedy będziesz w TVN Turbo??
  19. Pan Marcin sprzeda to komuś innemu kto nie będzie wiedział, że w firmie Samli da sie kupić same uszczelki. Ale jak to nie z Twojego portfelika to .... bierz
  20. a gdzie mu kazali pokazać homologację?? w 3mieście??
  21. Alona, GILI kupił kurde o wiele taniej
  22. eee tam, uniden to to samo co PRESIDENT tylkoprodukowany bodajże na rynek USA i tam jest bez homologacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.