Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. taka standardowa - ale trzeba przyznać zadbana
  2. można jeździć na ori, ja na razie tak jeżdżę i jest całkiem przyjemnie niższe i twardsze sprężyny a zarazem seryjne amorki, taki zestaw też daje radę ja u siebie w B6 mam teraz 1BE (-20mm) i jeżeli chodzi o tył to i sprężyna i amorek była krótsza od zestawu 1BA
  3. na tylnej osi B6 w geometrii są do ustawienia 4 punkty napewno trzeba dobrze skorygować zbieżność :gwizdanie:
  4. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    fajnie, fajnie wrzuć jakieś większe fotki
  5. wygląd "kozak" ale przyjemności z jazdy "0" chyba na garbach byś już misę zostawił
  6. wybaczam, bo masz sedana Ufff jak miło, cieszę się
  7. jacy Panowie, ja panem nie jestem :polew: :polew: Upsss, przepraszam
  8. Panowie, jak w środę szybko ogarnę robotę to może wpadnę na spocik
  9. całkiem ciekawie ale szyby przedniej nie masz auto po dzwonie??
  10. wrzuć foty środka
  11. ja jak dobrze pamiętam chyba też mam ten błąd ale żadnych negatywnych objawów u siebie nie stwierdam
  12. moim zdaniem , może przepływomierz??
  13. e ee to nie jest fajne
  14. antonio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    szczęście, że tego wysiadającego pasażera drzwi nie popchnęły pod pociąg jak ten wagon zachaczył o tego szrota
  15. chętnie bym też zobaczył
  16. auto jego, (ja tak miałem jak uznali szkodę całkowitą)
  17. taa 1be i bedzie cacy ja jutro powinienem dostać felgi i oponki 18 i niedługo zakładam na swoją
  18. samochód kupi się drugi, najważniejsze że jesteś cały
  19. moje zdanie to usunąć chrom z klamek, lusterek i grill'a i będzie
  20. 4300 zakładaj bo takie są ori a wszystkie "wyższe" powiewają wioską
  21. scovroon ładnie poleciałeś z tematem jeszcze zawias 1BE i będzie
  22. dokładnie tak jak mówisz, wartośc tylnych sprężyn jest 7 amorki: PRZÓD: 8E0 413 031 CL 8-12 TYŁ: 8EO 513 033 H ??? a moje PRZÓD: 8E0 413 031 DF 2-7 TYŁ: 8E0 413 035 T ??? a sprężyny: PRZÓD: niebieski, zielony, zielony, zielony 7 TYŁ: niebieski, niebieski, niebieski, niebieski 7
  23. A jaka jest róznica między twoimi 3M a tymi z allegro 5M właśnie nie wiem, jak podasz numery amorów to porównamy to z danych z tabelki od łukaszr chodzi chyba o weight range
  24. cena jest dobra, Boberek chyba tylne sprężyny ma takie same jak te które możesz kupić.
  25. Jeździ mi się jak gokartem Nie jest źle W porównaniu z komfortowymn zawiasem różnica jest bardzo odczuwalna springi są napewno 1BE amory pewnie też tylko u mnie na przednich amorkach było 3M niech Ci poda dokładnie numery tych amorów bo na zdjęciu nie widać całego i wrzuć na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.