Treść opublikowana przez moglaj80
-
Obudowy lusterek
ale co nie pasuje?
-
clh szukam sygnalu
znalazlem wczoraj cos takiego Jak masz CLH to podłącz pod przednie przeciwmgłowe tylko przez przekaźnik rozłączany plusem po stacyjce. Ma to działać tak że ledy zaświecą się tylko wtedy gdy zaświecą się przednie przeciwmgielne i stacyjka nie będzie przekręcona. Więc będą świecić tylko wtedy gdy będzie działać CLH a nie będą świecić jak będziesz jechał na przeciwmgielnych bo wtedy stacyjka jest przekręcona. Żeby to podłączyć potrzebujesz najprostszy przekaźnik rozłączany plusem do nabycia za około 10 zł. dzieki za info.
-
clh szukam sygnalu
Witam Panow,pytanie moje jest bo chcialem podlaczyc led didy ktore sa normalnie montowane w a6 c6 pod lusterkiem i chcialem to sobie podlaczyc pod clh jak mi zapala halogeny wieczorem jak zamykam lub otwieram drzwi. jest mozliwosc taka gdzie mam szukac tego ? ktos moze podlaczal sobie te ledy moze sie pochwali gdzie i jak? a z kad dostaje sygnal ze ma halogeny zapalic jak otwieram auto? moze tak szukam jakiejs alternatywy.
-
włączenie lusterek fotochromowych
witam a jest ktos kto ma schemat podlaczenia lusterek zewnetrznych bo widze ze mam kable w lusterkach i wymienilem ostatnio ale nie chulaja boczne ,srodkowe jest ok? poradzcie cos a na bank zewnetrzne nie dzialaja. na tych kablach w lusterku (od forochromu wtyczka czarna )powinien byc prad? jak to ugrysc?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
i to bardzo!!!!!!! a to prawda ze lusterka z a6 fotochromy nie podejda pod b7? dowiedzialem sie ze lusterka cale z a6 nie pasuja do b7 wiec czeka mnie tez przeciaganie kabelkuw jakos dzisiaj na to spojrze i jak cos wymysle to napisze.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
ja kupilem lusterka komplet z wiazka i co dalej jak wymienie? jakies kable mosze ciagnac od lusterka wewnetrznego do drzwi?
-
Modyfikacja podświetlanych klamek
dobre!!!!!!lepsze!!!!!!!wyglada ladniej niz org!!!!!
-
Jakie lusterka z kierunkami?
a wiec lusterka sa takie same.wczoraj dostalem fotochromy z a6 i wszystko pasuje. wiec trzeba teraz tylko obudowu kupic od a6 po lift od chyba 2008 z kieronkiem przekladasz obudowe i podlaczenie kieronkow. kolego nastapil blad tzn mnie poinformowano zle . A wiec kupujac obudowe z kieronkiem ona pasuje ale ma troche inny ksztalt musisz odrazu dokupic lusterko, no i jeszcze jeden problem z przeciagnieciem kabelka bede to ogarnial na wekend to napisze jak mi poszlo. co do ksztaltu to znowu mi napisali ze jest taki sam powiem ci ze dopiero napisze jak kupie i przetestuje to napisze bo robie sam z siebie glupka .
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
witam panowie pytanie mam drl, czujnik swiatel + auto i lusterko wewnetrzne fotochroma. Duzo roboty z dolozeniem lusterka zewnetrzne fotochrom?
-
Jakie lusterka z kierunkami?
bede to jakos w tym miesiacu ogarnial napewno napisze co i jak napewno bo sprawdzalem dolny plastik obudowy jest taki jak w a6 bo dolne plastiki juz mam z led-ami teraz tylko gorna obudowa z kieronkami, moze mi sie uda podjechac na wekeend do kolesia bp bede w polsce ktory sprzedaje to wiec sprobuje to ogarnac.
-
Jakie lusterka z kierunkami?
Wiesz co nie powiem ci dokladnie ale jak patrzalem na obudowe od lusterka z a6 to byly takie same (ksztalt ) wiec wydaje mi sie ze tak, ale moze lepiej niech sie wypowie ten kto to ma .
-
przyciski multifunkcja
a ja mam pytanie odnosnie przyciskow na kierownicy. kierownica troj ramienna ze sterowaniem i lopatkami do skrzyni,moje pytanie czy jak doloze sds to musze tez przyciski wymieniac jak to wyglada?
-
Jakie lusterka z kierunkami?
jestem slepy i nie moge znalesc ja sie sciaga obudowe lusterka w b7 i b8 oraz a6 c6 po lifcie ? poniewaz chcialem zalozyc kieronki z b8 oraz dolny plastik z led z a6 po wstepnej przymiarce plastik z led a6 jest taki sam ja w b7 i chcialem to wszystko polaczyc.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja chetnie bym wypil piffko z wami jak mozna? ale nie chce sie tez narzucac.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
siema chlopaki ,czy ja dobrze widze ze w sobote chcecie leciec na wroclaw na impre ? moze jakas wiekasza ekipa sie zbierze ? czy to akcja zorganizowana?
-
Błąd oświetlenia
dokladnie tak jak kolega mowi to jest od skretnych ksenonow,dzisiaj odebralem auto bo mi go wymieniali.
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
17 matex bede
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Chlopaki ja sie tez bym pisal na spotkanie w niedziele,obojetnie o ktorej bedzie, mozna? wkoncu sie bedzie mozna poznac
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Siemka Chlopaki chetnie bym sie pisal na spotkanie ten wekeend??
-
szyby oznaczenia
tak jak kolega mowi, moglo tez byc tak ze produkowali na przelomie 2004/2005 koniec i takie szyby jeszcze mieli.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witam proste pytanie gdzie na dolnym slasku ogarna temat do podlaczenia mi bt sterowanie glosem cale oraz kamery cofania ? zaczalem czytac i mozna cos latwo spalic,zepsuc!!! mam orginalnego rns-e i przygotowanie pod telefon ze zestawen glosnomowiacym oraz kierke multi, jakie to sa koszta zeby to dzialalo wszystko razem kamera zeby sie wlaczala jak sie wrzuci wsteczny(mam automata) i jakiegos jacka dodatkowo moze dvd... ktos cos podpowie,jakis namiar ?
-
Oklejenie tylnego dyfuzora folią carbon
mam cos nowego no moze to az takie nowe nie jest ale nazywa sie hydrografika i nie jest to duzo drozsze od foli a napewno duzo trwalsze poczytajcie sobie w necie ja znalazlem firme we wroclawiu i za gril caly w karbonie zaplace 300 a robi efekt i do tego masz wielki wybor cargonu chodzi o rozne stroktory i kolory. Milego dzionka
-
[ALL B7] Jak pozbyć się emblematów z tylnej klapy ?
D zieki serdeczne
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
mam numer seryjny z instrokcji navi pomoze? auzbz7f1140948
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Z tym ze jak to ma A3 czyli rns ma 8P0 i koncówka 193 czyli ledowy nie podłaczy kamey do tego trzeba dodatkowy jakis modół ja mam a4 b7 pierwsza rejestracja 2006 moze to tez powinienem dopisac powiem wprost jesli masz ledową RNS i jest to ori z a3 kamera bedzie działac ale tylko jak ręcznie bedziesz ja właczac po wbiciu biegu nie właczy sie dokładnie jest tak u mnie i nie potrafie sobie z tym poradzic jedyne rozwiazanie jest zmienic rns na model z a4 i wtedy wszystko działa. Ja mam zrobione to przez tuner tv analogowy i moge podłczyc tam wszystko dvd itp. i to wszystko działa z tego co mi sie wydaje to normalny nie led rns-e jest audi a4 b7 2006 z fabryki taki wyjechal to jest jescze normalny nie led-owy.