Treść opublikowana przez davidoff82
-
[ALL B5] Czy ten schowek na okulary pasuje?
no tak nie doczytałem , ale może dlatego że wczesniej oglądałem inne aukcje i tam nie było pelnego opisu a tą wrzuciłem dla przykładu moja wina podtrzymuje pytanie o zasadność tego zakupu, kwestię wygody i czy ktoś ma taki schowek
-
[ALL B5 SEDAN] Poszukiwane foto suba w boczku bagażnika.
No to jest jakiś pomysł, ja myślałem o czyms robionym od podstaw np pod głosnik 25-30 cm... w zabudowie mdf... Mam duży sub w bagaju i chyba bedzie brakować jak teraz dam ORI... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy ten schowek na okulary pasuje?
Koledzy ma ktoś taki schowek? Albo czy ktoś wie czy bedzie pasować do przedlifta? http://allegro.pl/schowek-na-okulary-vw-audi-skoda-seat-i2017864595.html ewentualnie moge miec jeszcze schwoek o takim numerze tylko czy podejdzie?: 5P0 857 465 B
-
[ALL B5 SEDAN] Poszukiwane foto suba w boczku bagażnika.
Poszukuję fotki suwa montowanego w lewym boczku bagażnika. Najlepiej fotostory z montażu. Mam bagażnik z polifta, ten ze schowkiem po lewej stronie.... Może ktoś nie ma fotki ale ma pomysł lub cenne uwagi?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
No a mnie co doradzicie, mam FK Angele, fajnie świecą mam je w xenonie i nie chce ich zmieniać, z drugiej strony chciałbym takie amerykanckie postoje... Jak bedą wyglądać ringi i amerykany??? Może jakieś wyjście dla mnie macie. Wstępnie zastanawiam się nad wyłączeniem ringu w drogowym świetle, zostanie w soczewce i byc może bedzie on niknął w świetle mijania i kierunek z obrysówką... Co o tym sadzicie?
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
dropsone a mozesz zrobić zdjecie tego języczka? ja zrobie jutro foty i porównamy, u mnie on był dużo większy i wogóle nie wszedł w nowy grill a jak go przelożyłem siłowo to nie wracał na swoje miejsce tylko sterczał....
-
[ALL B6] Automatyczne zapalanie świateł bez VAG-a
czyli w B5 też nie mam co marzyć?
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
już kiedyś o tym pisałem, bardzo wczesne przedlifty - np 94 i poczatek 95 mają nieco inny ten języczek do podnoszenia klapy, u mnie montaż grilla z polifta wymagał delikatnej korekty pilnikiem otworku na ten właśnie języczek...[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 11:16_________________________________________________ jest jeszcze jedna drobna różnica bo poliftowy grill ma o jedną poprzeczkę mniej
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
miałem - jakość zadowalająca.
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Prawdopodobnie złożyl dyspozycję przelewu z pustego konta i przesłał Ci jej kopię. Stary numer. Ja teraz nauczony, karexem, mobilkiem12 czy audik2 wszelkie przelewy tylko przez Allegro... [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 12:53_________________________________________________ Co racja to racja, kilka osób może potwierdzić zasadność takiego działania.
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Widzę Paweł że Ci się pamięć odświeżyła 20 minut po naszej dzisiejszej rozmowie.... to fajnie. pozdrawiam
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Wiem, gość miał straszne parcie na zwrot tej kasy i pewnie gdybym tylko się upomniał to przelałby więcej. Tylko szczerze to mam gdzieś jego kasę, nie będę się zniżac do jego poziomu i łaszczyć na jakieś grosze
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Przyszedł przelew. Właśnie dostalem SMS a żona sprawdziła on-line. Wpłata gotówkowa w oddziale mojego banku. Jutro muszę się pofatygować na policję. Wydaje mi się ze to koniec sprawy. Dane delikwenta z wpłaty zupełnie inne niż dane osoby na którą wpłacałem. Ja ze swojej strony chcę podziękować chłopakom z Suwalszczyzny za pomoc w ustaleniu kilku szczegółów, które przyspieszyły śledztwo bo mogłem przekazac Policji wiele ciekawych informacji których ustalenie napewno trochę by im zajęło. Jeżeli kogoś spotka podobna sytuacja (czego nikomu nie życzę) to służę swoją pomocą. Jeszcze jedno: Zawsze zgłaszajcie takie wały - ale nie jako kradzież czy cokolwiek innego - TYLKO JAKO OSZUSTWO. Policmajstry mają na tym punkcie lekki zajob (szczególnie Ci z PG) a samo przestępstwo jest ścigane z urzędu.
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Z tego co zauważyłem to ludzie usilnie chcą być oszukiwani Zgadzam się z Prezesem. Nikt nie chce przelewać kasy na konto. Po prostu chcieliśmy sprawdzić czy ta osoba sprzedająca te lampy nie jest tą samą o której toczy się wątek. Teraz wiadomo, że raczej nie jest. Większość ludzi jest uczciwa, tylko takie gnidy psują wszystkim opinie... Dziś dostałem telefon z Policji Gospodarczej. Miły Pan z NK sie nie odezwał, jutro ide uzupełnić zeznania. Machiny już sie nie da zatrzymać. Mobilek12 jest w kręgu zainteresowań Policji. Będę informował co i jak.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 19:39_________________________________________________Nie uwierzycie dziś zadzwonił do mnie Pan "sprzedawca". Że właśnie wraca z Policji, że on żałuje że tak wyszło że mu głupio że to pierwszy raz i że on odda pieniążki i czy jestem gotów poinformować policję o tym że on oddał... Na razie czekam na wpłatę, Policję oczywiście powiadomić muszę jak wpłaci. Oczywiscie będę informować o przebiegu całej sytuacji.
-
[B5 ADR] Zamiana materialu na skórę z Anglika
i ja i kolega medik mamy przerobione EN boczki - zapraszam do lektury mojego dawno nieaktualizowanego opisu mojej audiczki
-
[ALL B5] Czy warto kupić używane amortyzatory + sprężyny?
Piotrek właśnie mam takie na oku suche i sprawne w cenie 150 zl. Używane ORI. Ale za 180 zl mogę mieć same sprężyny nowe - a moje amorki są sprawne. Która z tych dwóch opcji jest lepsza?
-
[ALL B5] Czy warto kupić używane amortyzatory + sprężyny?
i chyba tak po Waszych podpowiedziach zrobię...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 08:37_________________________________________________Jak już ustaliliśmy szukam zestawu od Avanta i lekko unoszę tył. Naczytałem sie i nie zglebiam autka. Pytanie czy lepiej wziąć ORI sprężyny plus amorki 100% sprawne czy same sprężyny z tym, że nowe (KYB lub Monroe) a zostawić moje amorki (70% skuteczności)??? ceny w zasadzie idento...
-
[ALL B5] moje 1.9 tdi
Autko ładne ale pokrowce fatalne....
-
[B5 ADP] Czy podejdzie chłodnica od 1,8 lub 1,8T do 1,6?
Jak w temacie. Mam możliwość pozyskania uzywanej dobrej chłodnicy w dobrej cenie i zastanawiam się nad tym jako alternatywą dla mojej lejącej chłodnicy. Problem w tym że te chłodnice pochodzą od 1,8 i 1,8T... Czy te chłodnice podejdą? Moje auto ma klimę i te samochody z których mogę mieć części też ją mają...
-
[ALL B5] Czy warto kupić używane amortyzatory + sprężyny?
Koledzy jakich sprężyn zatem szukać? Na necie jest tego w brud. Mnie zależy na obniżeniu 30/20mm, taki zestaw występuje na allegro do avanta tdi, podejdzie do mnie? Będzie pasować ale będzie wyżej czy w ogóle nie wejdzie? Pytanie: 1. Czy sprężyny od avanta pasują deo sedana? 2. Czy duża bedzie różnica w wysokości jeżeli założę springi od V6 do 4 cylindrówki? 3. O co chodzi z tymi opisami z kilmą i auto? Chodzi o automat? Auta z klimą mają inne sprężyny? Z automatem też maja inne? Nie kumam tego. Zależy mi na symbolicznym obniżeniu - w zasadzie tylko na wyrównaniu auta bo mam LPG, auto ma swoje lata i tył mi teraz siedzi jak w starym polonezie. Najchetniej kupił bym nowe zamienniki sprężyn 1BE ale nie występuje rozgraniczenie pomiędzy 1BA i 1BE w zamiennikach...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
ok ciekaw jestem jak sie w ogóle komponuje ze zderzakiem i ogólnym wyglądem samochodu. zaraz pojde zrobić zdjęcie, ale jak sie zdecydujesz na nie to weź sobie poprawke na to że te z aukcji nie mają homologacji i świecą wszędzie... nie ma żadnej granicy światło-cienia ani uformowanej wiązki... hmm tego nie doczytałem No kwestia przemyslenia Ale pod xenon będą dobre daj maila na pw wyśle ci fotkę, ale powiem że rewelacyjnie to zdjęcie nie wyszło bo całego halogena nie włożyłem bo ucho mocowania belki zawadza, a z drugiej strony to by trzeba ta poprzeczkę kratki wywalić ale wszystko do zrobienia a powiem ci że ciemny halogen fajnie by wyglądał, miałem je oddawać ale chyba zostawię i na wiosnę spróbuje coś wyrezać. może nie będzie tak źle :> [email protected] dzięki za zrobienie fotki. Czekam. podaj też na [email protected]
-
[ALL B5] Czy warto kupić używane amortyzatory + sprężyny?
Czy bedą pasować do Audi B5 sprężyny sportowe z Passata B5?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Fajnie. Naprawde fajnie. A napisz jak one swiecą. Co do wyglądu to kładą moje WESEM na łopatki... Cena też jest dobra 65 zł za komplet.... kto wie... wiosna juz blisko moze sobie zafunduje na sezon 2012 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż HID w lampach DEPO/FK (ringi)
Bierz 4300K. Hidy są pewne. Ojcu się spaliła jedna żarówka po roku - założyliśmy 5000k i w zasadzie nie ma różnicy żadnej...
-
[ALL B5] Montaż HID w lampach DEPO/FK (ringi)
http://allegro.pl/zestaw-xenon-hid-h1-h3-h4-h7-lux-pro-rzeszow-i1937012458.html W pierwszym poście montowane sa z tego linku. U mnie chodzą juz rok bez uwag