Treść opublikowana przez paulo77
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
Jak dla mnie DOTZ Daytona Black Ale dobrze byłoby gdybys zrobił sobie VT i wtedy sam ocenił jak sie fura prezentuje na konkretnych felach
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Paulo jakos ulecial mi Twoj post.... no pomyslimy cos kolo maja o virusku jakims Trzeba, trzeba. Nię będą nam się jakies ople panoszyły po drogach
-
Spociki w Skierniewicach
I to jest dobra myśl ps. mnie od jutra czekają ciężkie czasy bo aż dwa dni bez netu
-
[B5 AHL] Moja A4
Furka się prezentuje
-
Spociki w Skierniewicach
taa, właśnie czytałem ich temat zauważyłem, że co niektórzy robią sobie z nas polewkę chyba, że te "gnojowozy" i "paździochy" to tak na zachęte :gwizdanie: nie wiem czy w moim przypadku jest sens jechac bo tam będą sami wyjadacze i zaraz będzie każdy gadał ze dokładki nie pomalowane, ze tego nie ma, ze to trzeba zrobić , a nie chce jechać po to żeby się wkur... skovroon, ty masz bryke praktycznie skończoną to nie masz się co martwić najwyżej zobacze jakie bedziecie mieli wrażenia po pierwszym wypadzie do Arkadii i dołącze drugim razem
-
Spociki w Skierniewicach
może jakąs "potańcówke" se zrobimy a na serio to myślę ze jak się zrobi cieplej to moze jakies ognicho czy grila by się zdało usiąść, podagac, cos przekąsić, wypić jakieś piwko , tyle że do tego potrzeba kogoś na drivera z innych spotkan typu gała, bilard, itp ja odpadam bo robię do wieczora, a czasami nawet nocki wiec ciezko byłoby cos zaplanować. [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:49_________________________________________________ pytaj, pytaj żebyśmy się zmieścili jak już zajedziemy
-
[B5 AGB] Zmiana felunku z 17" na 19" w S4 B5, co myślicie? :-)
Jak dla mnie opcja 2 ale nie firmy "Racing" tylko MAM. MAM 7 Nuvo widziałem w 19" i jest masakra , ewentualnie MAM 8 http://mamsan.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20Nuvo/100_3623.jpg http://allegro.pl/item581895055_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_8_5x19_5x112.html
-
Spociki w Skierniewicach
Tak jak pisze Pulpit skoro rocznik 2007 to jest B7 Fajnie, że czarna bo przeważnie RS4 w B7 są szare a wiadomo czerń się lepiej prezentuje. poniżej linki do takiej Rs'ki http://www.youtube.com/watch?v=vOYkjK_SIEs
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
czyli "cuś" takiego jak Twój awatarek
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Nic nie wiem Może koledzy coś napiszą co to za bryczki :gwizdanie:
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ciekawe czy to ten sam o którym pisze misiek_23 na naszym temacie czy ktoś inny ? Dwie RS'4 i jedna S4 plus cała reszta towarzystwa to byłby niezły spocik
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek:) Audi A4 2.0TFSI
Moja propozycja "kołpaków". Sądzę, że będą pasować pod kolorek Twojej furki Fele są tylko w rozmiarze 18" i 19". Do tego dasz glebę i będzie kozak
-
[B5 ADP] Alufelgi do czarnego sedana
Z tego co zauważyłem pierwsze fele są firmy "no name" chociaż na zdjęciach dopatrzyłem się napisu Racing na dekielkach - czyli mówiąc krótko plastelina. Dlatego z tych dwóch zdecydowanie polecam MAK'i - znana i dobra firma. Poniżej masz linka gdzie te MAK'i (nówki) są pare zł drożej niż te nowe polerowane "plastelinki" http://www.felgi-opony.com/felgi/aluminiowe/MAK/MAK_X_TREME_7_0x16_5x112,5,4329,2_7_31.html
-
[ALL B7] co myślicie o tych felgach do mojego szaraczka na lato??? UP DATE 27.03
simi, 225 będzie spoko, ta szerokość prezentuje się już pięknie A szersza opona jak wspomnieli koledzy raz że bardziej zmuli autko a dwa że w koleinach będzie gorzej (chociaż przy 225 też musisz być czujny na kolinach i liczyć się z niespodziankami ) ps. no to teraz czekamy tylko na fotki :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
A w jakiej budzie jest ta RS'ka ?
-
[ALL B7] Moj 'golasek'
Furka spoko. Zrobisz małą glebę i będzie dużo lepiej
-
Spociki w Skierniewicach
jak tak dalej pójdzie to może pęknie liczba 20 i bedzie kolejny rekordzik
-
[ALL B7] co myślicie o tych felgach do mojego szaraczka na lato??? UP DATE 27.03
simi i co wreszcie zamówiłeś, MAM RS2 czy cos innego ?
-
Spociki w Skierniewicach
misiek, lokalizacje wymyśliłem dwie: 1. nasz Skierniewicki Rynek bo tam pewnie wejdzie duuużo autek ale jest minus taki że wszyscy muszą przyjechać do Sk-wic. 2. jakimś parking na Autostradzie A2 najlepiej pierwszy z brzegu od wjazdu w Strykowie, żeby daleko nie jechac. Plus jest taki że każdy by musiał dojechać i mniej wiecej podobną ilość km Tylko że ktoś musiałby się przelecieć na A2 do Strykowa i po kolej zajechac na parkingi zeby sprawdzić ich pojemność pod wzgedem aut i odległość od wjazdu na A2. (ktoś mówił ze może pomóc ) Tommi, dobra robota Pamiętajmy, że za tydzień jest zmiana godziny więc aktualna 16 to będzie 17 i powinno być już posprzątane
-
Spociki w Skierniewicach
Mi udało mi się namierzyć kolege z tym A4 B5 kombi i możliwe że wpadnie podjechać na spocik. Jakby dobrze poszło to może uda mi się ściągnąc jeszcze ze dwie A4 B5 Tak więc jest szansa że zostanie pobity poprzedni rekord ilości Co do płci pięknej jestem za . Juz na spocie wspominałem że następnym razem każdy ma przywieźć najfajniejszą koleżankę z kontaktów w naszej-klasie
-
[ALL B7] co myślicie o tych felgach do mojego szaraczka na lato??? UP DATE 27.03
simi dobrze kombinujesz z tymi RS2 bo fele w stylu MAM8 robią się coraz popularniejsze i niedługo pewnie będą na co trzeciej A4. A RS2 są bardzo rzadko spotykane, poza tym każdy robi autko pod siebie
-
Spociki w Skierniewicach
No to super. Miodzio byłoby jakby przyjechały obydwie, czyli S4 i RS4
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek:) Audi A4 2.0TFSI
Gratulacje furki . Wczesniej jakos biały kolor auta nie podobał mi się, ale tutaj prezentuje się nadzwyczaj dobrze i nawet mi się podoba. Napisz coś o silniczku, jak się na nim śmiga i czy pochłania dużo paliwka ?
-
Spociki w Skierniewicach
musti, zapraszamy Jak jesteś z GM to może zwerbuj jakiś kumpli po trasie do Sk-wic. ps. własnie sobie pomyślałem, że można by zaprosić chłopaków z Żyrardowa na spocik o ile są na forum. Daleko nie jest. [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 22:39_________________________________________________ Ile RS4 ma koników to ja wiem i tez bym się bał prowadzić tego potwora. Jakbys wiedział czy kolega podjedzie to daj znać, zabiore kamerke co by nagrać to cudo A szczególnie symfonię płynącą z wydechu
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
No i jakiś wirusik na Vectry by sie przydał