Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Było tak jak trzeba- dla manuala. Dla testu dodałem 2 i nic się nie zmieniło. Więc pewnie będę musiał się przyzwyczaić. Swoją drogą w kodowaniu miałem 1029. +00001 = Engine (Standard) +00002 = Automatic Transmission (Optional) +00004 = Brake (Standard) +00016 = Airbag (Standard) +01024 = Instrument Cluster (Standard) Tak podpowiada instrukcja. Czyli miałem instrumenty(1024), silnik(1) i hamulce(4). Nie miałem dodanego 16 odpowiedzialnego za poduszki, dokodowałem i nic się nie zmieniło. Co ta 16 daje?
  2. Dobrze patrzę że to kanał 60 i mam odjąć 1? Tzn, mam tam pusty pasek. Nie wyświetla mi biegów itp. Chciałem po prostu zlikwidować to puste pole. Dobrze się zrozumieliśmy?
  3. A jak wygląda założenie licznika od B7? Mam auto rocznik modelowy 2003, więc liczniki mogę brać 2003-2005. Ale są drogie. Z B7 kosztują grosze. Będzie jakiś problem z immo? Czy czymś poza immo jest innego w licznikach z B7, przez co będzie problem/nie da się ich włożyć?
  4. Ehh, specjalnie kupiłem ori radio, żeby nie mieć pustki na górze... Może pokombinuję i kupię kolor wyświetlacz, to nie będzie się tak rzucało w oczy.
  5. Hej, czy jest mało inwazyjny sposób na likwidację dolnej belki na fisie? Nic się tam nie pokazuje a puste miejsce denerwuje Kiedyś w aucie był automat więc było przydatne, teraz przy manualu już nie.
  6. Jaki koszt całkowity takiej przyjemności? Spalanie jak wygląda po takim zabiegu?
  7. Generalnie Lidl sprzedaje całkiem przyzwoite sprzęty tego typu. A z gwarancją nie wiem. A 200zł za myjkę z wyposażeniem to ładna cena.
  8. Ok, sprawa rozwiązana. Pod pin 16 trzeba dać dodatkowy plus. Radio wtedy śmiga Reszta pinów opisana na fotce kilka postów wyżej.
  9. Koledzy, czy po podpięciu zasilania pod radio powinno zadziałać? Pod pin 12 i 15 ISO. Moje nie chce zaskoczyć...
  10. Ktoś coś podpowie? Na razie docięty climatronic i wszystko złożone, w tym tyg dojdzie jeszcze wtyczka.
  11. O co Ci chodzi z tym syntetykiem? Nigdzie nic o nim nie pisałem. A tak swoją drogą wszystko nadal działa idealnie. Może zapowietrzył się układ i dopiero jak poprawiłem sitko się odpowietrzyło? Będę informował
  12. Znalazłem na naszym forum taką rozpiskę: No i niby wszystko jasne co gdzie podłączyć, ale brakuje u mnie we wtyczce D pinu 14 czyli masy od centralnego kompa sterującego systemu Komfort J393. Jest on potrzebny? I co z Diagnoza L? Ma być podłączona do wtyczki zmieniarki chociaż jej nie mam?
  13. Chciałem to rozgryźć, ponieważ nie jestem na 100% pewien gdzie co podłączyć i przyda się to może komuś na przyszłość a ja przy okazji nie spalę samochodu. Opis pinów, które mam do podłączenia (piny z concert 2/piny z concert 3) kolory kostek brałem z 1 postu: Kostka brązowa 8 pinowa:3 - Przedni prawy głośnik (+) / pin24 - Przedni prawy głośnik (-) / pin65 - Przedni lewy głośnik (+) / pin36 - Przedni lewy głośnik (-) / pin7 Kostka czarna 8 pinowa: 3 - K-Line Output (nie wiem do czego podłączyć) 7 - plus / pin15 8 - masa / pin12 Kostka czarna 20 pinowa: 1 - wzmacniacz tylny lewy / pin 5 kostki 12 pinowej niebieskiej 2 - wzmacniacz tylny prawy / pin 11 kostki 12 pinowej niebieskiej 3 - sygnał masy wzmacniacza / pin 8 kostki 12 pinowej niebieskiej 6 - plus wzmacniacza / pin 13 kostki 8 pinowej brązowej 7 - CAN H / pin 9 kostki 8 pinowej brązowej 12 - CAN L / pin 10 kostki 8 pinowej brązowej Czy dobrze to połączyłem i co z K-Line Output? Czy po podłączeniu tych kabelków będę miał komunikaty na FIS-ie?
  14. Czyli tak: zielona to zmieniarka, brązowa to podłączenie głośników, czarna zasilanie radia. A do czego służy niebieska? Telefon?
  15. Hej, chciałem zmienić radio z małego na duże Concert. No i mam radio i szufladę pod 2 Din. Ale została kwestia podłączenia samego radia. Wiem, że będzie mi potrzebna przejściówka/nowa kostka, ale nie wiem którą wybrać: czy taką: Do czego służy to dodatkowe zielone gniazdo? W jej opisie jest coś o telefonie a w radiu pod tą kostkę mam 9 pinów. Jest mi potrzebna? I jeszcze kwestia podłączenia anteny i zasilania wzmacniacza antenowego. Mam dużą końcówkę antenową starego typu a w nowym radiu nie ma żadnej wtyczki, a zasilanie wzmacniacza antenowego mam w aucie jedną sztukę a na radiu są 2 wejścia. Jak je podłączyć?
  16. Ile przekładni robisz dziennie?
  17. Wiem co było,bo poprzednio zalewałem tym samym. Do tych układów ma być po prostu olej mineralny. Kolor nie ważny. To, że ktoś zalewał Ori i ucichło było winą kolejnego przepuszczenia przez układ płynu a nie samego płynu. Febi kiedyś nawet polecał koncern VW... A ja jestem po wizycie u speców o układów kierowniczych. Ich zdaniem to wina nieszczelnego zbiorniczka lub sitka w nim (fakt, poprawiałem je kilkukrotnie). Ewentualnie nieszczelność na wężu podciśnieniowym. Powiedzieli, żebym się nie stresował i wymienił zbiorniczek i jeszcze raz sprawdził węże dokładnie. Jak będzie jakaś zmiana będę pisał w tym temacie. A jak ktoś coś ciekawego wymyśli to proszę o podzielenie się tym
  18. No i teoria o działaniu wspomagania na ciepłym silniku a wycia na zimnym upadła. Dzisiaj rano odpaliłem i wspomaganie działa perfekcyjnie. Czy jest jakaś usterka, która może powodować wybiórcze wycie? Możliwe, że zacina się jakiś zaworek itp? Może zapowietrza sie?
  19. Wcześniej też był zalany tym "szitem" i działał bdb.
  20. Witajcie. Wspomaganie działało ok aż postanowiłem wymienić płyn, bo był mętny jak szlam. Odciągnąłem 400ml płynu strzykawką i zalałem nowym Febi mineralnym (to, że ma być mineralny mam napisane na korku, zbiorniczku i potwierdziło mi to ASO). Zaczęło po tym wspomaganie wyć. Przelałem jeszcze litr przez układ, bo był serio brudny, ale nic to nie dało. Rano po odpaleniu wyje mega głośno, po rozgrzaniu wyje mniej lub absolutnie nic. Cały układ jest szczelny, sitko w zbiorniku jest na miejscu. Wspomaganie działa ok. Kiedy wyje głośno obroty spadają, kiedy dodaję gazu przy skręcaniu wyje głośniej. Naprowadźcie mnie proszę na rozwiązanie. Bo co, mam wymieniać po kolei magiel, przewody i pompę? Jakby to była wina pompy to by wyło chyba cały czas. Czemu po rozgrzaniu działa? Wymienię zbiorniczek na początek, bo to najłatwiejsze. Nowa pompa lepszej jakości to 400zł... Wymiana trudna, bo miejsca mało. Pomysły?
  21. Opcja prasy też nie taka zła. Niby trzeba odkręcić zwrotnicę, ale w porównaniu do ilości pracy co niektórzy wkładają w grzanie i napierdzielanie młotkiem czasami nieporównywalna.
  22. Prasa hydro, rozwiercić lub palnik. W ASO traktowali je właśnie palnikiem
  23. Ile wymiana kosztuje? 500-600? to nie taki kosmos. Zrób zdjęcie przed wymianą na dowód, że nie była zbita tylko zarysowana.
  24. Odpuść sobie. To jest szkło a nie tworzywo. Wypolerowanie takiej szyby to wiele roboczogodzin a efekt nie powali Cię na kolana. Odpryski od kamieni nic nie naprawi (możesz zalać żywicą co najwyżej ale co to za sens). Czas wymiany szyby i efekt końcowy zdecydowanie lepszy. A koszt? Nie mam pojęcia ile by ktoś wziął za próbę polerki, ale sprzęt i kilka godzin pracy, potem myjnia i słaby efekt końcowy zdecydowanie nie warte zachodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.