Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Miałem podobnie, w moim przypadku niepoprawnie podłączyłem kabelek z prędkością. Warto sprawdzić.
  2. Ssanie to tak z ciekawości się pytam. Spojrzałem kumplowi w rurki a tam tyle syfu, że dziwiłem się, że turbo jeszcze mu działa więc i tak do czyszczenia.
  3. W przyszły weekend będę rozbierał silnik i czyścił dolot, turbo, przepustnicę itp. Jak po tym nie będzie zmian to daję spokój. Dzięki za odpowiedź.
  4. To jak z tym zdjęciem?
  5. Hej, temat dotyczy diesla 1,9 AXR w Seacie Ibizie 2007r. Mianowicie czy w tym dieslu powinno być ssanie? Obroty zawsze ok 900. Błędów brak, temperatury wszystkie ok. Z silnikiem wszystko ok też. W necie każdy pisze inaczej a z dieslami mi nie po drodze więc może ktoś z Was coś podpowie.
  6. Hej. Nie odpowiem Tobie bezpośrednio na pytanie, ale podpowiem tylko, że masz 2 lata gwarancji na testowanie maszyny. Jak coś padnie to naprawa do skutku. Jak 3 raz to samo padnie to zwrot kasy lub nowa maszyna i gwarancja(rękojmia) znowu 2 lata Na domowy użytek bym brał chińczyka, pamiętaj też że wszystko z Chin przyjeżdża. Nawet Bosch.
  7. Czy podłączyłes resztę okablowania poprawnie?
  8. Do polerki się nadaje czy lakierowanie tylko?
  9. Odpowiadając na moje pytanie: przód na kobyłki i spokojnie wczołgując się od przodu a nie od boku dosięgniemy do wysprzęglika. Klucz 9.
  10. Witajcie, od której strony najlepiej dobrać się do wysprzęglika? Od kierowcy od spodu auta za kołem? Nie mam niestety kanału i chcę to zrobić ekspresowo bo zimno i pada momentami Jak odpowietrzać wiem, tylko o szybkie dobranie się do wysprzęglika mi chodzi. Ma ktoś fotkę od spodu auta z widocznym dostępem?
  11. Ze wspomagania nic nie ubywa?
  12. Hej, czy do mojego Audi A4 B6 2002 lipiec Avant silnik 2,4 BDV wejdzie tylko pompa wspomagania 8E0145155E ? Czy jeszcze jakieś inne przypasują? Moja zaczyna wyć coraz mocniej i czas na zmianę, a tego mojego modelu ze 3 sztuki na allegro. Pozdrawiam
  13. Adrianie_pt... piwo dla Ciebie Nie wiem jak wcześniej patrzyłem na test zegarów i nie widziałem że przesunięte są o te 400 obrotów Generalnie wszystkie wskazówki trzeba poprawić z wyjątkiem wskazań paliwa, ktoś ewidentnie coś grzebał.
  14. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Zima i brak możliwości pracy przy lakierze. Zmywacz itp nie pomogą, kleju w większości nie ma a i tak nie działają na niego żadne rozpuszczalniki (szybciej lakier spłynie). Jedyna opcja to zetrzeć to i potem prysnąć klarem. No ale to robota na lato dopiero
  15. Hej, w porównaniu do innych aut z którymi mam aktualnie porównanie (Golf IV 1.8 Focus 1.6) mam bardzo twardy pedał sprzęgła. Nie ślizga się, nie haczy ale dość nieprzyjemnie się go używa. Miałem zmienioną skrzynię z automatu na manual 5 biegow (poprzednie właściciel). Ma ktoś pomysł czemu jest takie twarde? Co mogę sprawdzić bez zdejmowania skrzyni? Pedał sprzęgła wystaje ok 2-3 cm pomad pedał hamulca. To normalne czy coś źle złożyli poprzednicy?
  16. Nawet 2 komplety spokojnie
  17. Nic się nie stanie, spokojnie jedź
  18. Wielkie dzięki! Skąd bierzesz takie dane? Mam sporo schematów, książek itp ale właśnie z elektryką często czegoś brakuje. Da się ściągnąć jakiś kompletny schemat całego auta?
  19. Gdzie podłączyć syrenę (chyba 3 kabelki) i przełącznik alarmu z drzwi kierowcy (chyba 8 kabelków, bo tyle pinów jest w nim). Do czujki w lampce podsufitki są już położone kable, ale nie wiem gdzie podłączyć resztę. Gdzieś pod moduł komfortu?
  20. Zawsze radzę zgłaszać od razu wątpliwości sprzedającemu, żeby nie tłumaczył, że pół dnia używaliśmy i pewnie upadło nam itp. Dla ułatwienia reklamacji. Jeśli opakowanie miało ślady uszkodzeń trzeba spisać najlepiej przy kurierze papiery. Nie bać się, takie mamy prawa i trzeba z nich korzystać
  21. Matryca ma wiele warstw, więc trzeba być ostrożnym. Czy przy delikatnym nacisku w okolice rys ekran się odbarwia na kolorowo? Czy te dwie dobrze widoczne rysy łączy jedna malutka czy mi się tylko wydaje?
  22. Zgłoś fakt rys na ekranie natychmiast sprzedającemu i podłącz zestaw najszybciej jak będziesz mógł na krótko żeby się przekonać co pękło. Na mój gust jest spora szansa na uszkodzenie ale styczności konkretnie z tym ekranem nie miałem.
  23. Komplet Audi 16 w ładnym stanie z dekielkami i wysyłką kupiłem za 400zl. Tu nawet nie ma o czym gadać
  24. Zeszły rok niecałe 600zł za Golfa IV 125 KM 1999 rok z 20% zniżkami. W tym roku najtańsza oferta (a chyba wszędzie już dzwoniłem) 1009zł za samo OC a doszło mi kolejne 10% zniżek (czyli mam już 30). Masakra... Za to za Audi 1150 OC z tymi samymi zniżkami za 2,4 170 koni. Co lepsze do golfa była dopisana w celu zniżek moja Matula a Audi jest tylko na mnie Niezła rozbieżność.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.