Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Masz problemy z odpalaniem? Jakieś inne problemy typowe dla N80?
  2. Przewody z baku i filtr paliwa cały? Paliwa nie ubywa za dużo? Pod kanapą z tyłu nic nie czuć? Kiedyś w Golfie pękł mi przewód zaraz przy baku i powoli traciłem paliwo i czuć było tak jak u Ciebie. Kombinowałem z nawiewem, bo też wydawało mi się, że przy włączonej klimie mniej czuć. Ale to było tylko złudzenie.
  3. Moja porada jest taka, żebyś nie zakładał 50 tematu o tym samym.
  4. Dookoła szyby bagażnika wszystko jest montowane na wcisk. Dookoła drzwi jest na nity. A w drzwiach na grzybki od wewnętrznej strony.
  5. Musisz wybebeszyć całe drzwi do zdjęcia z nich chromów. Resztę zdejmiesz rozwiercając nity a dookoła szyby bagażnika będziesz musiał listwę po prostu wyciągnąć/podważyć. Na mój gust lepiej pomalować je na aucie plasti dipem.
  6. A ja dalej proszę, żebyś nauczył się czytać. Wszystko jest w 1 poście.
  7. Nie wiem, czy Ty masz jakieś kłopoty z czytaniem, ale proszę zapoznaj się jeszcze raz z tym co napisałem.
  8. A na cholerę mam ruszać siedziska? Wyraźnie napisałem, że chcę zamienić całe fotele.
  9. Osłonę bym wykręcił jak by haczyła. Z pasem spokojnie- jak wspomniałem to ma być rozwiązanie awaryjne. Nie zamierzam korzystać z auta, chyba że będzie mus.
  10. A co stoi na przeszkodzie? Inny rozstaw otworów w podłodze czy coś po bokach zawadza?
  11. Siema, czy jest jakiś problem z przełożeniem fotela pasażera na miejsce kierowcy (pomijam sprawę elektryki, poduszki i podłączenia pasa). Chodzi mi o samo przełożenie na 2 dni, żebym mógł naprawić podgrzewanie fotela kierowcy, a awaryjnie żebym mógł gdzieś podjechać.
  12. Na forum po kodzie błędu znajdziesz podobny temat. Może napisz w tym wątku, albo do gościa, który ten problem miał. Niestety nie powiedział czy i jak go rozwiązał...2
  13. Z tym sprawdzałeś: klik ?
  14. Odpowietrz tylną oś. Jak zauważysz bąble w rurce będziesz miał winnego.
  15. Masz szczelny dolot? Dziwne odgłosy podczas dodawania gazu masz.
  16. Ponownie nadeszły mrozy, hałasu brak. Prawdopodobnie coś musiało wpaść pod osłonę i wypadło. Jak coś się zmieni dam znać.
  17. Do zrobienia test na CO2.
  18. Akumulator sprawny? Pobór prądu w normie?
  19. Hej, rzucę na to okiem, ale to nie wpada w typowy rezonans. Niestety albo na szczęście jest już cisza. Sprawdzę może jeszcze gumy wszystkie zawieszenia silnika i wydechu.
  20. Witam, przy ujemnych temperaturach na zimnym silniku podczas przyśpieszania (powyżej 2 tyś obr) wraz obrotami dochodzi hałas prawdopodobnie z układu napędowego. Hałas bym porównał do grzechotania bardzo dużego klucza grzechotki. Podczas kręcenia silnikiem w miejscu jest wszystko ok, po delikatnym rozgrzaniu silnika (od ok 30 stopni) hałas milknie. Wydaje mi się, że kiedy jest hałas i zmieniam bieg auto lekko żabkuje. W zeszłym roku nawet podczas wielkich mrozów nic się nie działo. A tu minus 3-4 i takie zjawisko. Żadnych innych objawów niż opisałem nie ma. Komp nic nie pokazuje. Teraz, kiedy temp są dodatnie wszystko działa idealnie. Obstawiam luźną osłonę, plecionkę wydechu, sprzęgło/dwumas, półoś. Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale nic innego nie wskazuje na te części i to moja naciągana teoria. Ktoś się z tym spotkał? Albo co byście jeszcze sprawdzili? Dodam tylko, że auto miało przekładkę automatu na manual, ale to raczej w dobrej firmie i nie byłem właścicielem wtedy.
  21. Odkręcasz zaczepy do siatki, śrubę przy zaczepie rolety, składasz fotele i wyciągasz na siłę boczek (zatrzaski).
  22. A może wrzucisz chociaż ich zdjęcie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.