Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Dokładnie o takie wyjaśnienie mi chodziło, dzięki! :)
  2. Chodzi mi teoretycznie o idealną instalację i obieg zamknięty przepływu paliwa. Bo na logikę powinna być wyłączona bo nie jest potrzebna podczas jazdy na LPG, ale znajomy gazownika twierdzi, że nie odłącza się jej.
  3. Pytanie jak w temacie. Czy podczas pracy silnika już na gazie pompa paliwowa cały czas pracuje i paliwo wraca do baku czy jest rozłączana?
  4. Dobry pomysł, muszę przeczytać. Dzięki!
  5. W tą majówkę miałem wypadek: podczas wymiany kapcia na MOP-ie pękł mi podnośnik i auto spadło mi na łapę. Ok 2 tyg w gipsie i potem 3 tyg sztywna ręka. Zwolnienie na 2 tyg z roboty. Jestem objęty ubezpieczeniem w pracy. I tu mam pytanie: za co należy mi się odszkodowanie? Za uszczerbek na zdrowiu to wiem, ale czy za poniesione koszta związane z wypadkiem (nowe opony, uszkodzony błotnik i lewarek itp, koszt leków i brak premii w pracy (L4) mogę o to powalczyć czy dać sobie spokój? Ubezpieczenie pracownicze w Generali, mam wydruk ze szpitala i kopię L4.
  6. golfagn odpowiedział(a) na Zielony177 temat w 1.6
    Od 8 i poniżej? Czyli zawsze kopci? Jak jest zimno może kopcić, bo zbiera się w zimnym dolocie i wydechu woda i zanim wyparuje trochę dymi. Zauważ też, że często w przypadku uszkodzenia uszczelki pod głowicą może ubywać tak niewiele płynu, że ciężko to zauważyć. I w dodatku różnice poziomów płynu w zależności od temperatury silnika i powietrza sięgają nawet kilku cm. Sprawdź, czy nie masz wody w oleju i oleju w wodzie.
  7. Jak mówi Raambo- przeguby do sprawdzenia. Przeskakiwać koło podczas skrętu może też na uszkodzonym mechanizmie różnicowym.
  8. Na obudowie radia masz naklejkę, na której masz opis pinów w kostce. Kupujesz coś takiego: Złącze AUX (przykładowe) i podmieniasz lub podłączasz do istniejących pinów w kostce, którą posiadasz. Albo podmieniasz kostkę z tej dużej całą. Którą kostkę? Patrz na naklejkę z pinami
  9. Sprawdź, czy mechanik podłączył wszystkie wtyczki.
  10. Mam to samo radio i montowałem takie wyjście więc istnieje.
  11. Na allegro za kilka złotych są kostki do wpięcia w radio i z końcówką jack.
  12. Jest paliwo w baku? Może wskaźnik zdechł i tak na prawdę jest sucho a pokazuje, że jest. Dochodzi paliwo do silnika? Rozrząd ok?
  13. ALT+automat+LPG.... Kupić najgorszą z możliwych kombinacji, a potem narzekać, że coś się popsuje... Wyjaw chociaż, jakie masz błędy. Magicznej kuli tutaj nie mamy.
  14. Przy mechanizmie różnicowym byś miał strzały, auto by podskakiwało. Podczas jazdy w kółko szczególnie. Na prostej by był raczej spokój. Przejedź się na parkingu kilka kółek ciasnych. Spuść olej ze skrzyni, smaruje i przekładnię różnicową i skrzynię biegów. Jak będą w nim opiłki to skrzynia na szrot. A katalizator Ci się nie potłukł w puszce? Lub lambda nie lata luźno?
  15. Poziom płynu nie obniża się? Hamulce są w pełni sprawne?
  16. Moment, ten hałas był też przed wymianą sprzęgła? Poziom oleju masz na wysokości korka wlewu gdzieś z boku skrzyni. Ma być na równi z korkiem.
  17. Zobacz, czy wydech nie obija się o coś. Sprawdź co pływa w oleju ze skrzyni.
  18. Jedź na rozpędzarkę do kół i będzie wiadomo co to.
  19. Palnik, młot, łom, pilniki, papiery ścierne/maty a najlepiej szczotka druciana. I poczytaj jak to się skręca- wstępnie i po opuszczeniu auta na amen. Postaw na kobyłkach lub klockach.
  20. A jak wygląda spalanie? Powiedzmy, że przy bardzo dynamicznej jeździe po mieście, ale bez żadnego palenia gumy. Ile w dowodzie masz wpisanej masy własnej?
  21. golfagn odpowiedział(a) na Miskovsky temat w Audi A4 B6
    Klamką od środka też nie działa otwieranie?
  22. Koman, a jak z dynamiką jazdy jak na 177 koni? Bo właśnie przymierzam się do zakupu A6C6 i zastanawiam się czy brać Twój silnik (do LPG prawdopodobnie) albo diesla 2.7 lub 3.0 (ale mam malutkie przebiegi i głównie po mieście, więc średnio to się opłaca). Mam garaż podziemny z zakazem wjazdu LPG, więc plus dla diesla, ale jak ukryję wlew pod klapką to nikt się nie skapnie że mam gaz :) Jakieś opinie/podpowiedzi na temat 2.4 masz? Aktualnie mam jej starszego brata BDV i jedyna różnica jaka wiem jest w budowie rozrządu bo jest z 2 stron.
  23. golfagn odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    A błędy jakie....
  24. Masz paliwo w baku? Nie patrz na wskaźnik, bo może zdechł. Zakręć zawór LPG w butli na amen i pojeździj tak. No i najważniejsze: jakie ma błędy? Sprawdź przepustnicę.
  25. Po co doświadczony mechanik ma jechać do ASO? Stary, nie znasz się to nie kupuj albo weź auto na stację kontroli przed zakupem. Teraz sprzedający wszystkiego się wyprze, kontrolki pokazywały błędy i tak kupiłeś auto a teraz masz wątpliwości? To żart? Możesz dochodzić swoich praw, ale więcej wydasz na prawnika niż zyskasz o ile coś się uda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.