Treść opublikowana przez golfagn
-
Czy pompa paliwowa pracuje też na LPG?
Dokładnie o takie wyjaśnienie mi chodziło, dzięki! :)
-
Czy pompa paliwowa pracuje też na LPG?
Chodzi mi teoretycznie o idealną instalację i obieg zamknięty przepływu paliwa. Bo na logikę powinna być wyłączona bo nie jest potrzebna podczas jazdy na LPG, ale znajomy gazownika twierdzi, że nie odłącza się jej.
-
Czy pompa paliwowa pracuje też na LPG?
Pytanie jak w temacie. Czy podczas pracy silnika już na gazie pompa paliwowa cały czas pracuje i paliwo wraca do baku czy jest rozłączana?
-
Za co należy się odszkodowanie po wypadku?
Dobry pomysł, muszę przeczytać. Dzięki!
-
Za co należy się odszkodowanie po wypadku?
W tą majówkę miałem wypadek: podczas wymiany kapcia na MOP-ie pękł mi podnośnik i auto spadło mi na łapę. Ok 2 tyg w gipsie i potem 3 tyg sztywna ręka. Zwolnienie na 2 tyg z roboty. Jestem objęty ubezpieczeniem w pracy. I tu mam pytanie: za co należy mi się odszkodowanie? Za uszczerbek na zdrowiu to wiem, ale czy za poniesione koszta związane z wypadkiem (nowe opony, uszkodzony błotnik i lewarek itp, koszt leków i brak premii w pracy (L4) mogę o to powalczyć czy dać sobie spokój? Ubezpieczenie pracownicze w Generali, mam wydruk ze szpitala i kopię L4.
-
Kopci
Od 8 i poniżej? Czyli zawsze kopci? Jak jest zimno może kopcić, bo zbiera się w zimnym dolocie i wydechu woda i zanim wyparuje trochę dymi. Zauważ też, że często w przypadku uszkodzenia uszczelki pod głowicą może ubywać tak niewiele płynu, że ciężko to zauważyć. I w dodatku różnice poziomów płynu w zależności od temperatury silnika i powietrza sięgają nawet kilku cm. Sprawdź, czy nie masz wody w oleju i oleju w wodzie.
-
Dziwna jazda + drgania podczas jazdy
Jak mówi Raambo- przeguby do sprawdzenia. Przeskakiwać koło podczas skrętu może też na uszkodzonym mechanizmie różnicowym.
-
radio AUDI Concert 2 + smartfon = jak ??
Na obudowie radia masz naklejkę, na której masz opis pinów w kostce. Kupujesz coś takiego: Złącze AUX (przykładowe) i podmieniasz lub podłączasz do istniejących pinów w kostce, którą posiadasz. Albo podmieniasz kostkę z tej dużej całą. Którą kostkę? Patrz na naklejkę z pinami
-
A6 c6 2.0 CAGB utrata mocy
Sprawdź, czy mechanik podłączył wszystkie wtyczki.
-
radio AUDI Concert 2 + smartfon = jak ??
Mam to samo radio i montowałem takie wyjście więc istnieje.
-
radio AUDI Concert 2 + smartfon = jak ??
Na allegro za kilka złotych są kostki do wpięcia w radio i z końcówką jack.
-
[2.0 ALT] Analiza błędów-kręci, a nie odpala.
Jest paliwo w baku? Może wskaźnik zdechł i tak na prawdę jest sucho a pokazuje, że jest. Dochodzi paliwo do silnika? Rozrząd ok?
-
A4 B6 2.0 ALT problem trzesie i nie chce wskoczyc na 2 bieg
ALT+automat+LPG.... Kupić najgorszą z możliwych kombinacji, a potem narzekać, że coś się popsuje... Wyjaw chociaż, jakie masz błędy. Magicznej kuli tutaj nie mamy.
-
Skrzynia biegów chla? Pod spodem słychać puszki!
Przy mechanizmie różnicowym byś miał strzały, auto by podskakiwało. Podczas jazdy w kółko szczególnie. Na prostej by był raczej spokój. Przejedź się na parkingu kilka kółek ciasnych. Spuść olej ze skrzyni, smaruje i przekładnię różnicową i skrzynię biegów. Jak będą w nim opiłki to skrzynia na szrot. A katalizator Ci się nie potłukł w puszce? Lub lambda nie lata luźno?
-
Sprzęgło czasami zanika bez przyczyny
Poziom płynu nie obniża się? Hamulce są w pełni sprawne?
-
Skrzynia biegów chla? Pod spodem słychać puszki!
Moment, ten hałas był też przed wymianą sprzęgła? Poziom oleju masz na wysokości korka wlewu gdzieś z boku skrzyni. Ma być na równi z korkiem.
-
Skrzynia biegów chla? Pod spodem słychać puszki!
Zobacz, czy wydech nie obija się o coś. Sprawdź co pływa w oleju ze skrzyni.
-
Piszczenie podczas jazdy.. hamulce?
Jedź na rozpędzarkę do kół i będzie wiadomo co to.
-
[B7] Wymiana kompletu wahaczy - proszę o rady
Palnik, młot, łom, pilniki, papiery ścierne/maty a najlepiej szczotka druciana. I poczytaj jak to się skręca- wstępnie i po opuszczeniu auta na amen. Postaw na kobyłkach lub klockach.
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
A jak wygląda spalanie? Powiedzmy, że przy bardzo dynamicznej jeździe po mieście, ale bez żadnego palenia gumy. Ile w dowodzie masz wpisanej masy własnej?
-
Problem Drzwi
Klamką od środka też nie działa otwieranie?
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Koman, a jak z dynamiką jazdy jak na 177 koni? Bo właśnie przymierzam się do zakupu A6C6 i zastanawiam się czy brać Twój silnik (do LPG prawdopodobnie) albo diesla 2.7 lub 3.0 (ale mam malutkie przebiegi i głównie po mieście, więc średnio to się opłaca). Mam garaż podziemny z zakazem wjazdu LPG, więc plus dla diesla, ale jak ukryję wlew pod klapką to nikt się nie skapnie że mam gaz :) Jakieś opinie/podpowiedzi na temat 2.4 masz? Aktualnie mam jej starszego brata BDV i jedyna różnica jaka wiem jest w budowie rozrządu bo jest z 2 stron.
- Drgania mocne
-
Audi A4 B5 1.8ADR gaśnie po odpaleniu
Masz paliwo w baku? Nie patrz na wskaźnik, bo może zdechł. Zakręć zawór LPG w butli na amen i pojeździj tak. No i najważniejsze: jakie ma błędy? Sprawdź przepustnicę.
-
Audi a4 b7 2.0 tdi DORADZTWO, pomoc
Po co doświadczony mechanik ma jechać do ASO? Stary, nie znasz się to nie kupuj albo weź auto na stację kontroli przed zakupem. Teraz sprzedający wszystkiego się wyprze, kontrolki pokazywały błędy i tak kupiłeś auto a teraz masz wątpliwości? To żart? Możesz dochodzić swoich praw, ale więcej wydasz na prawnika niż zyskasz o ile coś się uda.