Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Podasz błędy czy mamy szukać magicznej kuli?
  2. Koła dopompowane i są równo zużyte? Auto stoi równo?
  3. Siema, potrzebuję klocków na przód. I mam do wyboru TRW GDB1307 za 115zł z wysyłką i ATE 13.0460-7110.2 za 147zł. Warto dopłacać do Ate te 3 dychy czy to raczej to samo? Autko jak w moim profilu. Zależy mi na oszczędności, ale też na bezpiecznej jeździe.
  4. golfagn odpowiedział(a) na kalokol temat w Audi A4 B6/B7
    Najpierw sprawdź, czy to wina pompy czy zbiorniczka (sitka). Całe info znajdziesz na forum jak poszukasz. Co do ESP to podłącz kompa bo bez niego to wróżenie a następnie załóż temat w odpowiednim dziale.
  5. Dokładnie, często wada wzroku, brudna/zmatowiona szyba daje takie efekty.
  6. golfagn odpowiedział(a) na mini002 temat w Audi A4 B5
    Taczką.
  7. golfagn odpowiedział(a) na Sebastian98 temat w 2.0TDI
    już Od kiedy do S4 wstawiali 2.0TDI? Może łaskawie chociaż błędy podasz? Bo ze szklanej kuli już nie czytamy tutaj.
  8. BRD

    golfagn odpowiedział(a) na Djkyniu temat w 2.0TDI
    Avant ma pompę w bagażniku.
  9. A to nie od podświetlenia pod radiem? Nie miałeś zmiany z 1 na 2 DIN?
  10. Co prawda A4 B6, ale chciałem przestrzec przed zawieszeniem marki "Kamoka". Dosłownie rozleciało się po niecałych 2 latach jazdy. Kupiłem komplet i wrzuciłem całość. Końcówki drążków poddały się po 13 miesiącach. Przebieg od wymiany do stwierdzenia pierwszych uszkodzeń ok 10 miesięcy, zdążyłem przez te 2 lata przejechać tym autem niecałe 16 tyś km. Omijam dziury, mam zwyczajne zawieszenie a nie jakieś sportowe, opony 16. To czysta kpina. Niestety nie mogę reklamować, bo zamontowałem kilka miesięcy po zakupie i jak zorientowałem się po przeglądzie jak KAŻDA guma się rozleciała to było już za późno.
  11. Dla potomnych: hałas powodował wydech... Wyciągnęła się guma która go trzyma, silnik delikatnie osiadł na zmęczonej poduszce skrzyni biegów i wydech na zimnym silniku opierał się o poprzeczne wzmocnienie przed tylna osią.
  12. Są tacy, co auta nie widzą a podbijają Kumpel wywali butle, pojedzie na spisanie numerów do stacji, potem znowu zamontuje i podbije przegląd. A papier ze spisanymi numerami będzie na przyszłość.
  13. Auto to generalnie na złom lub sprzedaż ma w tym roku iść, więc chyba pojadą podbić do innego warsztatu przegląd. Kumpel pojechał na przegląd nie tam gdzie trzeba, miejscówka słynie z tego, że czepiają się wszystkiego. Więc chyba najlepiej niech pojedzie do innego pewniejszego diagnosty Auto sprawne, miało jeszcze przepaloną żarówkę i luz na sworzniu. Obie sprawy już poprawione, więc problemu nie będzie pewnie.
  14. A masz może jakiś pomysł co z tym zrobić? Na mój gust to chyba lepiej jechać do innego diagnosty. Generalnie okazało się finalnie, że Vin jest na naklejce na słupku, ale diagnoscie to nie wystarcza i chce wybity zobaczyć. Nadgorliwy jak na mój gust.
  15. Czyli ma przekichane ;D No nic, dzięki za podpowiedzi
  16. Chłopaki, kumpel dopisał, że nie ma numeru VIN na tej naklejce na słupku i jedyny widoczny numer na aucie to pewnie ten pod kołem zapasowym na którym ma butlę z gazem. Chce jechać do gazonika, żeby wyjął mu butlę, ale czy wtedy diagnosta nie przyczepi się, że nie ma na miejscu butli z gazem?
  17. Siema! Kumpel oblał przegląd w Megane I, bo diagnosta nie mógł znaleźć drugiego numeru VIN. Jeden jest widoczny przy drzwiach i zgadza się z numerami w papierach a drugi jest we wnęce na koło zapasowe, w którym jest butla z gazem. Muszą być widoczne oba numery czy po prostu diagnosta przyczepił się? Proszę tylko nie zgadujcie, bo potrzebuję konkretów
  18. Też bym użył uszczelniacza dobrego w rozsądnych ilościach. Elring robi spoko uszczelki więc to pewnie wina pokrywy. Bym przetarł ją klockiem owiniętym drobnym papierem ściernym też.
  19. Opuściłeś szybę max do dołu i na górę? Że 2 razy nawet pod rząd. Jak nie pomoże do zdjęcia boczek i nasmarować mechanizm. Najlepiej wraz z demontażem szyby i dokładnym czyszczeniem ślizgów.
  20. A potrafisz pisać po polsku używając kropki i przecinka? Profilu dalej nie łaska uzupełnić?
  21. Ile koszt Cię wyniesie naprawy jeśli można wiedzieć? Co w cenie było zawarte- czy robiłeś coś przy głowicach, wymieniałeś uszczelnienia w końcu na 3 czy 6 cylindrach?
  22. golfagn odpowiedział(a) na komar97 temat w 1.9TDI
    Panewki? Półosie?
  23. Nie robiłeś testów ostatnio jakiś? Taki komunikat jest też, jak nie dokończysz testu i czeka on na swoją kolej.
  24. U mnie to samo: zaworek zwrotny musi odskoczyć, bo na mrozie się blokuje Teoretycznie niegroźny problem, a naprawa to po prostu wymiana zaworka (zaworek jest w śrubie mocującej wąż wspomagania w maglu). Słyszałem też, że można po prostu wywalić ten zaworek, ale nie sprawdziłem tego osobiście. Jeżdżę z tym 2 lata już, nowy zaworek leży tyle samo u mnie i czeka na montaż
  25. Potrafisz pisać po polsku? Bo z tego bełkotu bez kropek i przecinków ciężko coś zrozumieć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.