Treść opublikowana przez golfagn
-
Demontaż pasa przedniego a klimatyzacja
Co mogę podpowiedzieć pamiętaj, że będziesz musiał zlać płyn chłodniczy, wspomagania (warto przy okazji dać nowy), chyba też olej wycieknie (nie wiem jak tam w 1.8 czy nie ma chłodnicy oleju itp). Żeby nie kapało z rurek wspomagania przydadzą się jakieś koreczki, np zatyczki do uszu itp. Koła radziłem zdjąć, żeby mieć dostęp do śruby jednej co trzyma zderzak zaraz za nadkolem. Da radę bez zdejmowania, ale łatwiej i szybciej by było koło zdjąć.
-
Demontaż pasa przedniego a klimatyzacja
Zobacz czy w ogóle masz tą poduszkę bo czasem jej nie ma. Co do demontażu: najlepiej robić to na zdjętych kołach i kobyłkach i zdjętych lampach. Na YT masz sporo filmików jak to robić. Serio nie ma z tym problemów.
-
Demontaż pasa przedniego a klimatyzacja
Nie ma problemu, bardzo łatwa robota. Jak masz ściągać pas to przy okazji można sprawdzić przód silnika, wymienić przednią poduszkę, która kosztuje kilkanaście zł, umyć od środka wszystko ładnie karcherem, sprawdzić wycieki i uzupełnić mocowania itp.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Coś się ruszyło w sprawie?
-
Pilot do auta gubi pamięć.
Immo za 8,50 brzmi aż za dobrze KKL posiadam. Dużo to roboty? Jest jakiś tutorial?
-
Pilot do auta gubi pamięć.
Transponder nie nadaje się do przełożenia, pękł mi kiedyś i pewnie by padł przy próbie wyjęcia. W mieście magików nie znam i nie wiem ile się cenią za takie rzeczy.
-
Pilot do auta gubi pamięć.
Wystarczy dokodować czy jakaś rzeźba potrzebna? I ile teraz za dorobienie immo biorą? Łódź i okolice np. I tak na logikę to nie wina bardziej czegoś w aucie a nie w pilocie? Bo pilot działa, a to pilot jest dodawany do auta a nie auto do pilota z tego co kojarzę. EDIT: ok, widzę co sprzedajesz i znalazłem odpowiedź na pytanie z kompatybilnością w Twoim ogłoszeniu Mam moduł 8E0959433BC, raczej nie pasuje?
-
Pilot do auta gubi pamięć.
Mam upierdliwy problem, mianowicie pilot raz na jakiś czas jest wywalany z pamięci auta. Po ponownym dodaniu działa prawidłowo aż do kolejnego zagubienia. Dzieje się to na 2 kluczykach, na nowych bateriach Energizer i innych. Wymieniałem moduł komfortu zaraz po zakupie bo był niesprawny. Kodowanie poprawne. Dzieje się to absolutnie losowo. Ostatnio działał rok bez przerwy, niedawno zgubił pamięć dwukrotnie dzień po dniu i od tego czasu dalej działa. Dzieje się tak ok 2 razy do roku, więc bardziej to wkurza niż przeszkadza, w końcu dokodowanie to 3 sekundy Auto bez rzeźby, nie zalane nigdzie. Ma ktoś jakieś pomysły? Czy Wam też się tak zdarza?
-
Tylna wycieraczka- cały czas działa
Do wymiany silniczek- zalany jest. Bardzo znana usterka. Pękła rurka spryskiwacza lub uszczelniacz puścił. Zawsze można rozebrać i spróbować naprawić- oczyścić we wnętrzu i doszczelnić, ale to zależy od stopnia degradacji i szczerze mówiąc lepiej kupić inny.
-
znikające ogrzewanie
Co komp mówi o temperaturach i o błędach klimy? Węże są gorące do nagrzewnicy po szybkiej trasie?
-
BDV nierówna praca
Objawy na LPG czy benzynie czy na obu?
-
Problem z pompką paliwa a4 b6 bex
Jak dobrze kojarzę to podpiąłem multimetr pod zasilanie pompy i próbowałem odpalić autko równocześnie sprawdzając napięcie. Napięcie było a pompa stała. Wyjąłem pompę, podpiąłem pod aku i zagdakała. Wsadziłem ją z powrotem i auto odpaliło. Wieczorem coś mnie natchnęło i poszedłem odpalić auto. Pompa już nie działała, po demontażu oczywiście zakręciła pod aku. Wstawiłem używaną inną i śmiga. Ja wiedziałem że zdechła mi pompa zanim odpaliłem autko- nie słyszałem jej jak wsiadałem do auta rano przed robotą. Ale zaznaczam, że pompa nie zawsze ładuje ciśnienie jak zamkniesz autko. To zależy od czasu albo ciśnienia w układzie.
-
Problem z pompką paliwa a4 b6 bex
Tak umiera pompka paliwa. Chcesz odpalić a tu pupa. Wyjmij ją, poruszaj wirnikiem i opukaj delikatnie. Jeśli to pompka zdechła może zaskoczyć i normalnie działać (do kolejnego odpalenia aż się znowu zatnie). Podepniesz na krótko to odpali, wsadzisz ją i wieczorem już nie zadziała. Na szczęście masz łatwy dostęp bo masz sedana. W kombiaku pół bagażnika musisz wywalić.
-
Audi 1.8t bex 2004 problem z błędami
Było coś grzebane?
-
Dziwny problem z tiptronic-iem
Tiptronic szedł do 4x4 a Ty masz napęd na przód więc masz multitronic. Wpisz w google "F125 multitronic" i masz tam ładnie objaśnione.
-
1.8t Duże odchyłki z sondy lambda - prośba o opinie
Świece? Kable?
-
[A4 B6] Kolizja, uderzenie w koło - przestawiona zbieżność
Ale w czym problem? Jedź na serwis zawieszenia i zdiagnozują wszystko. I tak płaci sprawca.
-
Sposób na kota sąsiadów który skacze po autach i rysuje lakier
Powiadomić sąsiada. Jak nic nie pomoże to nagrać filmik i pokazać zarysowania i powiadomić, że jeszcze jedno takie zdarzenie to będzie płacił za lakierowanie. To Tobie powinno chyba zależeć na tym, żeby mieć ładne auto a sąsiadowi, żeby za to nie płacił.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Dołożę swoje 3 grosze: założyłem w weekend wyłącznik. Auto mam wg VIN-u i wpisu w książce do "nowej wersji" (lipiec 2002). Oczywiście było inaczej Kupiłem wszystkie graty do nowej wersji, sam wyłącznik bez problemu podłączyłem do istniejącej instalacji. Kluczyk pasował (ponoć stare nie pasują do nowych). Jazda zaczęła się przy próbie podłączenia kontrolki: Oba piny były zajęte. Zmostkowałem nowe kabelki, podłączyłem lampkę, przeprogramowałem i działa. Więc można stosować oba zestawy zamiennie. Mała podpowiedź- nie trzeba zrzucać tunelu do podpięcia się w kable. Wystarczyło wysunąć radio, wyjąć mieszek biegów i zaślepkę pod ręcznym. Następnie przełożyć od lampki w okolice czujnika kabel, malutkim śrubokrętem podważyć zawleczkę wtyczki i ją wyciągnąć, wyciągnąć wtyczkę ile się da, rozłożyć ją i wpiąć się w kabelki odpowiednie.
-
Woda w samochodzie.
Masz szyberdach?
-
Auto ma problem z odpaleniem z rana.
Absolutnie to tak nie działa. Może w garażu pokazywać prawidłowo a zaniżać np powyżej 30 stopni. Miałem tak. Zakręciłeś gaz tak jak wspominali koledzy wyżej?
-
Wycie i skwierczenie przy skręcaniu, druga pompa to samo w zbiorniczku funtanna.
Powietrze w układzie. Bym wymienił zbiorniczek bo to najtańsze na początek i najłatwiejsze. Miałem też to samo- sitko było winne, choć na 1 rzut oka było ok.
-
Ile wam bierze oleju?
Nie powinien nic spalać.
-
Wspomaganie jaki kolor płynu ?
Zaworek zwrotny na maglownicy do wymiany. Daje dokładnie takie objawy.
-
Wyciek oleju po dolewce
Co bagnet wskazuje?