Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Wspominałeś, że wymieniałeś zbiorniczek. Może on jest trefny? Używka czy nowy był zbiornik? Takie objawy daje nieszczelne sitko w zbiorniku.
  2. Przychodzi mi do głowy jedna rzecz: zamknięte klapki dopływu powietrza. Przy spryskaniu szyby auto jest automatycznie przełączane w tryb zamkniętego obiegu i zamyka się klapka pod filtrem powietrza. Bym poszedł tym tropem. Na początek sprawdź klimę czy ma błędy i wykonaj nastawy podstawowe.
  3. Założył temat w dziale o hamulcach. Dopiero potem przeniósł.
  4. Mamy czytać ze szklanej kuli czy z fusów? Albo może chociaż napiszesz, jakie błędy masz? I co ma wspólnego poduszka powietrzna z układem hamulcowym?
  5. Auto na podnośnik i podłączyć do rozpędzarki kół.
  6. Przewody paliwowe czasem pękały zaraz przy baku- sprawdź, może się sączy tam.
  7. Zdejmij zderzak i błotnik, żeby ocenić co się stało pod spodem. Auto na oko do zrobienia po kosztach.
  8. golfagn odpowiedział(a) na darkos20v temat w 2.0
    A nie leci Tobie gdzieś paliwo? Tylko sprawdź dokładnie, może tylko podczas jazdy lub na włączonym silniku jak jest ciśnienie w układzie.
  9. Mi udało się rozwiązać problem mojego terkotania... Głupszej rzeczy chyba nie mogłem zrobić Okazało się, że podczas wymiany poduszki pomyliłem 2 śruby. Niby tem sam gwint, ale jedna miała trochę dłuższy łeb, który napierdzielał o łoże skrzyni. Wystarczyło zamienić śruby i wszystko gra
  10. golfagn odpowiedział(a) na piti82 temat w 2.4
    Jakieś postępy?
  11. Poradziłeś sobie z problemem?
  12. golfagn odpowiedział(a) na piti82 temat w 2.4
    Jak dobrze kojarzę, to mieliśmy podobne dane z przepływek jak wyczyściłem swoją.
  13. golfagn odpowiedział(a) na piti82 temat w 2.4
    Wyczyść go alkoholem izopropylowym. Tylko kup taki w butelce za kilkanaście zł a nie pseudo specjalne środki do przepływek Jakiś mały atomizer kup, np z leku na gardło świetny jest i zapsikaj nim przepływkę. Możesz wspomóc się bardzo delikatnym malutkim pędzelkiem, żeby coś zmyć bardziej uciążliwego.
  14. golfagn odpowiedział(a) na piti82 temat w 2.4
    Heh, wczoraj też ledwo co przyśpieszałem, jakbym wiózł 5 ton betonu. Zwaliłem to na upał i mniejszą gęstość powietrza itp.
  15. Łapa nowa razem z poduchą skrzyni. Myślę, czy może być to półoś. Wiem, że to bzdura jakaś tania w naprawie, ale nie mogę namierzyć dziada
  16. Lewiatan1989, a dokładniej poszedł Ci wysprzęglik czy łapa wysprzęglika? Ciężko od zakupu chodzi mi sprzęgło, i w sumie może być to trop. I zanim wymieniłeś resztę poduch to też terkotało Tobie jak "klucz grzechotka"? Na jakim biegu i czy jak przyspieszałeś czy w innych sytuacjach też?
  17. Dokładnie jak u mnie. Sprawdź czy wydech nie obija o blachę usztywnienia karoserii, odkręcasz jedną śrubę, drugą luzujesz. Puszczasz wzmocnienie wzdłuż auta i dokręcasz poluzowaną śrubę. Zrobisz rundkę i będziesz wiedział, czy to to.
  18. Ja byłem przekonany, że to ewidentnie z przodu też. Dopiero na podnośniku jak dodawałem gazu okazało się, że to zaraz za naszymi plecami.
  19. Jak delikatnie przyśpieszasz to jest to samo czy tylko jak mocniej dodasz gazu? Miałem/mam podobny problem. Kiedyś w zimę na zimnym silniku podczas przyspieszania coś mi terkotało jak na Twoim nagraniu. Tylko jak było poniżej zera. Okazało się, że był to wydech, który opierał się na tylnym wzmocnieniu poprzecznym i stukała w nie podczas przyspieszania (jak odkręciło się wzmocnienie przechodziło). Wymieniłem poduszkę skrzyni, bo przez nią opuścił się wydech. I teraz dzwoni na czymś innym Terkocze na 1 biegu podczas przyspieszania (tylko jak dodaję więcej gazu, jak mniej to jest cisza). Obstawiam, że poduszki silnika możemy mieć do wymiany i wydech może terkotać jeszcze na czymś innym.
  20. golfagn odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    Ile oleju dolewasz?
  21. Wyjmowałem oba mcphrsony przy wymianie wahaczy, sprężyny całe. Myślicie, że amortyzatory mogą dać takie łupnięcie? Niby na przeglądzie kilka dni temu były ok, ale wiecie jak to wygląda- czasem pokazuje 70% a amorek wylany I mam jeszcze jeden trop: przednia poduszka może na chwilę wyskoczyć z mocowania i łupnąć bolcem o fartuch czy coś co napotka na drodze? Już wymyślam
  22. W pracy się działo wszystko na strzeżonym parkingu
  23. Witam, podczas przejeżdżania przez śpiącego policjanta przednimi kołami (delikatnie i powoli, z wyprostowanymi kołami) usłyszałem głośne łupnięcie, jakby pękła sprężyna lub stabilizator i uderzył o burtę auta. W aucie były 4 osoby bez bagażu. Zawieszenie przednie jest kompletnie nowe wraz z łącznikami, końcówkami i drążkami i skręcone jest prawidłowo (sprawdzane przy skręcaniu i kilka dni temu na podnośniku). Po łupnięciu auto jak gdyby nic jechało dalej jak po sznurku. Nic nie osiadło itp. Zawieszenie w pełni działa. Taką samą sytuację w tym samym miejscu miałem pół roku temu na starym zawieszeniu i jechałem z jedną osobą. Co to mogło być? Podwoziem nie zahaczyłem, bo jechałem wolno i próg nie jest jakiś wielki (przejeżdżam po nim codziennie po 2 razy od kilku lat). Nawet najgłupsze pomysły zapodajcie, bo nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić. Patrzyłem na wydech, osłony, progi, zawieszenie- ok. Mogą w jakiś sposób łupnąć poduchy silnika (nad skrzynią nówka wsadzona) albo półosie?
  24. golfagn odpowiedział(a) na gelo5 temat w 2.4
    Łykaj: https://a4-klub.pl/topic/410844-2824-v6-układ-zapłonowy-na-pojedynczych-cewkach/ Powodzenia!
  25. I naucz się pisać po polsku. Bo szczerze mówiąc bardziej wygląda to na post bota niż człowieka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.