Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. Bo to zataiłeś jeden mały szczegół
  2. Czy ja dobrze przeczytałem? Bierze Ci prawie 3 litry oleju na tysiąc kilometrów?
  3. Zsunąłeś zacisk w postaci obrączki metalowej?
  4. Olej, a dokładniej dodatek do niego, żeby był lepiej widoczny w świetle UV.(niech ktoś mnie dla pewności poprawi jak coś). Jedź szybko do mechaniora od klimy i będziesz wiedział skąd to leci. Może tylko uszczelka za kilka zł.
  5. Źle napisałem, nie -45 tylko 45. Czyli nadal nic to nie zmienia? Rzuciłem okiem i 3mm chyba nie zrobi różnicy.
  6. To i ja się spytam: aktualnie mam 16' 7' 42ET 5x112. Szukam fel na zimę i znalazłem z takimi samymi danymi z wyjątkiem ET- 45. Czy 3mm ma jakieś znaczenie czy warto sprawdzać mierzyć? Autko A4 B6 2.4 Avant napęd na przód. Opony 215.
  7. Tak jak mówiłeś. Niezły przypadek-8 godzin po montażu manetki pod full FISa zdechł zalany silniczek wycieraczki. Wyczyściłem, zasmarowałem, poprawiłem pola lutownicze. Może jeszcze zadziała. Wieczorem zamontuję. Silniczek nie wstał, kupiłem nowy. A z innej beczki: do montażu czujnika płynu do sprysków wcale nie trzeba zdejmować licznika, wystarczy zdjąć pokrywkę bezpieczników. Kostka do spięcia jest dobrze widoczna.
  8. Podłącz karoserię pod prąd, nauczy to sierściucha Żartuję oczywiście.
  9. Okazało się, że pole styku w reflektorze się przypaliło kiedyś i było "wybrakowane". A ponieważ już ktoś to kiedyś wyczyścił i występowało w obu reflektorach (wypalony idealny kwadracik) myślałem że to oryginalnie tak miało być Podgięte, przesunięte i śmiga. Dzięki za pomoc.
  10. A jeszcze przepływka- była sprawdzona? Nie wiem też jak w tym przypadku jest, ale może tam być czujnik temperatury też. Sprawdź przy okazji, czy działa i nie jest zabrudzony.
  11. Nie do końca rozumiem: jak mam 4 elektryczne szyby i kupię cały panel dla 4 szyb od kierowcy to oczywiste, że będą pasowały. Ale czy te przyciski co zostaną mi ze starego panelu (2 są w świetnym stanie da radę przełożyć do regulacji pasażera przód i tył? dziwne, że same nakładki przycisków nie będą pasowały... Na zdjęciach są identyczne z zewnątrz. (no oprócz wspomnianego miejsca gdzie się palcem łapie, ale to mnie nie przeszkadza).
  12. Zamieniłem oprawkę poprzednim razem z tą z lewego reflektora, każdy styk przetarłem i nic to nie dało. Głupi byłem, że zapomniałem, żeby sprawdzić multimetrem czy dochodzi na wtyczce sygnał migacza Zacznę od tego. Potem jeszcze raz obadam gniazdo, jak wspomniałeś oprawkę żarówki dla pewności. Jeszcze nie spotkałem się z awarią kabli w reflektorze, który nie był rozbierany (poza regulacją).
  13. Panowie, wymieniłem manetkę od wycieraczek (fis na full fis). Wszystko działało idealnie. Następnego dnia tylna wycieraczka najpierw zaczęła chodzić, jakby cegła na niej była (wolno albo w ogóle) a potem ożyła i pracowała non stop. Pierwsza myśl- padła nowa (używana manetka). Wymieniłem na starą i to samo, bez włożonej manetki to samo Pomaga tylko wyjęcie bezpiecznika. No niby proste i łatwe, naprawić silniczek i po problemie, ale 8 godzin po wymianie manetki by padło? Czy przy włączeniu wycieraczki tylnej przekaźnik powinien cyknąć? Bo jak włączę przednie to cisza (działają idealnie). Co mogło paść jeszcze? Skoro nie manetka i poza oczywistymi rzeczami jakie dzisiaj sprawdzę jak kable i silniczek. MCE może mieć z tym jakiś związek?
  14. MCE to raczej nie-> po puknięciu w reflektor wszystko wraca do normy na jakiś czas. A raczej wracało, naprawiło się samo Nie mam pojęcia o co chodziło. Jak wróci to rozbiorę reflektor i przy okazji wyczyszczę. Wykrakałem, znowu zdechło. Czas rozebrać reflektor. Ktoś ma pomysł co jeszcze przed tym sprawdzić?
  15. Wczoraj wymieniłem manetkę, zaprogramowałem i wsio śmigało. Ale dzisiaj zwariowała wycieraczka tył. Najpierw ruszała się jak żółw albo się nie ruszała popchnięciu manetki a potem zaczęła chodzić cały czas, pomimo wyłączonej manetki. Myślę- manetka. Wymieniłem na starą i to samo. Z wyjętą manetką to samo, cały czas chodzi jak tylko włączę zapłon. Tylko wyjęcie bezpiecznika pomaga. 2 razy sprawdziłem manetkę, kodowanie itp.(zaprogramowane poprawnie na avant). Co to może być? Czy uruchamiając wycieraczkę tył słychać cyknięcie bardzo ciche z okolic przekaźników? Jakieś zwarcie? Przy włączeniu przednich cyknięcia nie ma. Cyknięcie słychać też, jak włączy się sprysk tyłu (zwarcie?). Czy przypadek i zalało silnik wycieraczki? Błędów brak,
  16. Wymieniłem u siebie moduł komfortu, jak pisałem niedawno nie działał mi pilot i odkryłem Vag-iem, że ktoś kiedyś wymienił moduł komfortu na inny- do wcześniejszej wersji. Po wymianie na właściwy wszystko śmiga Tylko mam kilka pytań/uwag odnośnie kodowania: w pierwszym poście Bart-S podał przykładową wartość kodowania 6722. Niestety nie chciała ona u mnie wejść. Zauważyłem, że już 6720 wchodzi. Żeby włączyć diodę (2) musiałem włączyć najpierw alarm(8). Tak powinno być? Nie mam alarmu, jedynie MK który założyłem ma jego obsługę.
  17. Rozumiem, że czujnik temperatury sprawdzony? Nie wiem, czy nie był podwójny- jedno wskazanie na kompa a drugie na deskę.
  18. Wracając do sprawy wymiany szkła: kupiłem lusterko za 4 dyszki z wysyłką (Gregorio wrzucił z 6 postów wyżej jego fotki) z zamiarem wymiany w moim. Ja miałem wersję bez guziczka tylko z czujnikiem. Odechciało mi się wymiany szkła i wymieniłem całe lusterko (kabelki pasują bez konieczności jakiejkolwiek roboty). Gorzej z mocowaniem (widziałem, jak ludzie tu na forum chyba wymieniali je na szybie itp Ja zachowałem mocowanie na szybie zamieniłem tylko w nowym lusterku zatrzask kulki obrotowej ze starego mocowania. Nowe wystarczy wykręcić, wyrwać ząbki i pod nim wystarcza spokojnie miejsca na wycięte z poprzedniej obudowy mocowanie (dociąć, dopasować i docisnąć poprzednim mocowaniem i dokręcić). Może komuś przyda się to info. PS. połączenia w starym lusterku miałem lutowane(oryginalnie), w nowym na spinkę jak wspomniał Gregorio.
  19. golfagn odpowiedział(a) na Wloczykij555 temat w 1.8
    Ile przejechałeś od marca?
  20. Panowie, pytanko: czy same przyciski do otwierania szyb są wymienne każde z każdym? Wiem, że te dla kierowcy są lekko pod skosem końcówki a pasażerowie mają z płaską, ale to mi nie przeszkadza. Chodzi o sam przycisk. Bo tak myślę, że kupię sobie cały panel dla kierowcy zamiennik, wyjmę przyciski i 2 dam na panel dotychczasowy i po jednym dla pasażera przód i tył bo tylko te są zniszczone. Wyjdzie 5 przycisków (z blokadą) za niecałe 6zł sztuka z wysyłką jak się uda
  21. Takie coś: http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04-pompka-spryskiwacz-dysza-lamp-new-i6358352894.html
  22. Ramka dookoła szkła-> na widocznym łączeniu cześci podważasz kartą kredytową lub może masz sprzęt do rozdzielania plastikowych rzeczy na zaczepach (można spokojnie płaskim śrubokrętem, ale trochę porysuje się obudowa, warto zacząć od górnej części).
  23. Tak, to normalne. Nowe błotniki zaczynają rdzewieć zaraz po wyjęciu z pudełka. Kupiłeś szmelc więc odeslij jak szybko się tylko da.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.