Treść opublikowana przez siwak
-
Cieknący dach - mokra podsufitka
Albo cieknie antena albo relingi trzeba sprawdzać małym opryskiwaczem i będzie wiadomo Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
To gdzie ten piec był montowany a6 Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Panowie mam taki piec z wlepki wynika że jest z 2006 r i teraz pytanie z jakiego auta pochodzi bo wydaje mi się że w b7 1.8t były tylko pionowe a ten jest w wersji poziomej czy nada się do b7 1.8t czy szukać pionowego Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
Panowie które webasto w b7 1.8t będzie lepsze poziome czy pionowe ?? Chodzi mi żeby to ładnie pasowało bez zbędnej rzeźby Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Czy po zgaszeniu silnika wentylator powinien pracować?
T Tak po zgaszeniu auta np. odpalę auto żeby przestawić i wychodzę z auta zamykam i odpalają sie wentylatory 3-4 sek i wyłączają się ale to nie zawsze czasami parę dni jest spokój i nie wiem czy to usterka czy tak ma być dodam ze jest to B7 1.8t był jeden wentylator teraz jest dwa całość przełożona z modelu B6
-
Czy po zgaszeniu silnika wentylator powinien pracować?
Witam mam pytanie bo u mnie jest tak ze odpalę auto na zimnym silniku i zgaszę i czasami wentylatory odpalą się na 3-4 sek i wyłączają czy to normalne ??
-
Ogranicznik fali olejowej 1.8t bfb
raczej polecam to zamontować bo spływ oleju wtedy jest przy smoku nowe w aso ok 90 zł
-
1,8t AVJ dymi na biało
jak tylko z rana to moze byc para wodna ale jak cały czas to turbo do sprawdzenia
-
Brak blokady wstecznego
No wychodzi na to że wyrobiona kaseta wybieraka Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Cięgna do wymiany?
Skrzynia raczej 5b wiec zestawu nie ma bo jest inaczej jak do 6b pewnie juz sam wybierak w kiepskim stanie
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ja montowałem w swojej B7 całość z B6 BEX. Układ SAI zostawiłem bo w bex jest ona zamocowana do bloku silnika a u mnie była w miejscu gdzie jest IC. Wszystko zamontowałem jak było w BEX wszystko pasuje P&P i polecam to rozwiązanie bo od auta oczekuje niezawodności
-
Regulacja przednich drzwi kierowcy a4 b7 sedan
Witam mam pytanie żeby wymienić komplet zawiasów raczej trzeba demontować błotnik przedni czy idzie to zrobić bez demontażu ?? Chodzi mi o zawiasy w przednich drzwiach kierowcy
-
wypada przegub wewnętrzny
No tam jest zabezpieczenie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 1,8T (BFB) problem z ciśnieniem oleju na wolnych obrotach
Jak pompa nowa i podstawa ok a raczej jest ok to obstawiam na przytarty motor Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni z BFB 5B na BEX 6B oska
Zdecydowałem że przekładam całość ze skrzynią 6-tka bo w tamtej zaczynają się problemy z 2-ka i występują wibracje na wolnych obrotach w dawcy wszystko jest oki ale może dlatego że 100tys mniej najechane Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni z BFB 5B na BEX 6B oska
Oba auta mają napęd na przód Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Swap skrzyni z BFB 5B na BEX 6B oska
Witam wymieniam cały silnik w mojej B7 1.8t BFB 2006r w której jest skrzynia 5B na silnik BEX z B6 2003r w którym jest skrzynia 6B Pytanie jest takie czy wyjąc silnik BEX razem ze skrzynią 6B i wpakować to do mojej B7 czy zostawić swoją 5B. Przy wymianie skrzyni na 6B wiadomo jest potrzebny wybierak ale to nie problem bo mam całego anglika czy reszta pasuje P&P czy trzeba coś przerabiać ?? Sprzęgło i koło dwumasowe jest to samo czy inne
-
Sprzęgło ślizga się po ponownym montażu
Skrzynia 5 czy 6 w bex była pewnie 6 Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam mam pytanie czy zestaw quattro z sedana b6 będzie pasować do b7 avant w obu przypadkach pod maską jest 1.8t bfb Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Od czego ta rdza ?
Albo zima śnieg i dywaniki welurowe i szyny mogą korygować z wilgoci Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica od b8 lift do b6
Dzięki za info pozdro Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica od b8 lift do b6
Szkoda bo kierownica ciekawa czyli tylko kierownica b8 po lifcie Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica od b8 lift do b6
Chodzi mi czy klawisze będą obsługiwane przez rns-e Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica od b8 lift do b6
Witam mam pytanie czy taka kierownica tt rs będzie działała w b7 Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka