Treść opublikowana przez Boosman
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Chiński końcowy
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
i głośno w środku bardzo ?
-
[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro
Co tym shiny robiłeś ?
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Wrzuć środkowy jakiś , i bedzie ciszej a przy wyższych obrotach da popalic
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Ładna sztuka - powodzenia w modach
-
Spadek mocy po wymianie sprzęgła
Wszystko ORI ? czy jakieś kombinacje z innych silników lub cos ?
-
[B5 APS] Fake S4 Silver & Black Avant
Ładna sztuka , wydech extra - czekam na MP3
-
Jakie dystanse
Jaki samochód ? Quattro ? Jakie zawieszenie ?
-
Drgania i wibracje przy przyśpieszaniu
Opony jakie masz ? Starsze niż 2011r?
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Widzie że sie spodobało :] Bede szukał jakiejś , choć nie wiem jeszcze Ta od cupry pasuje ? czy rzeźba jakas ? Nom też mnie to dziwi , że RECARO i brak podgrzewany , ale za to są elektryczne i tu ++++ Nie zastanawiaj sie ! Tylko montuj mod na + , tylko odrazu duże prawe Bede szukał jakiejś , choć nie wiem jeszcze Ta od cupry pasuje ? czy rzeźba jakas ? Nom też mnie to dziwi , że RECARO i brak podgrzewany , ale za to są elektryczne i tu ++++ Nie zastanawiaj sie ! Tylko montuj mod na + , tylko odrazu duże prawe Audiczka poleci jeszcze na polerke - bo lakier juz wymaga poprawy i pieszczot , szyby przyciemnie i wizualnie koniec , potem jedziemy do GREGOR10 (lpg/soft/dp/ic/wydech)
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Dzieki za motywacje chce przyciemnić szybki - tylko myśle ile % tył i przód - doradzi ktos Duże lusterka zamontowane , i halogeniki żółte - prosze o OCENE ?
-
Mocno obniżone zawieszenie
Jeśli masz oryginalne amortyzatory nie musisz ich zmieniać , wytarczy zmienić tylko spreżyny, jeśli masz sportowe amortyzatrory musisz zmienić sprężyny i amortyzatory Kupujesz do swojego modelu ,najważniejsze jest QUATTRO , ja polecam SACHS , a możesz też spróbować sie z kimś wymienić na forum , dużo klubowiczów idzie na taką opcje ;]
-
Wycięcie katalizatora - A4 B5 AJM
Są oryginalne zamienniki nazywaja sie DOWNPIPE ! Musisz mieć wyjście na sondy
-
Dokładka pod zderzak tylny z czujnikami parkowania
Mały problemik ;/ Dokładka z czujnikami ( HOKEJ PDC) jest ciężko dostepna , a jak sie znajdzie to wolają sobie koło 300zł , szukaj na necie '' a4 b5 PDC / hokej pdc '' ja szukałem pół roku i sie poddałem Pamietaj ze musi być sedan polift inne nie pasuja
-
[B5 1Z] Ruda po przejściach
Troche rezania jest , ale efekty zadawalajace : ) Unikatowy kolorek
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
hehe , tylko foto cykłem prawe i lewe bedzie srebrne , i prawe duze ! I dokładnie to jest lusterko a4 b5 Kilka fot z ładnego dnia , i przymiarka felg myślę że siadły ,kierownica na dniach bedzie obszyta , lusterka wpadną \
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Działa
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
Ładna srebrzanka
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Ładnie ładnie , a ogarnia ktoś jakie dystanse do Quattro do tych felg ET43 ?
-
A4 B5 [APT] 1.8 Czarny Sedan by Qubek93
Kolego kolorek chyba jak mój ( LY9B) , polerka i czarny aż razi Ładna furka , fele , szybki ściemnic i kosa
-
Instalacja Gazowa 1.8T 180km+
Dzieki kolego za szybką odpowiedź , ale potrzebuje informacje od osób które posiadaja , lub montuja a nie ''kolega ma '' przyprowadź tu kolege niech sie wypowie , chetnie z nim rozwine temat ,albo zapytaj jaki parowniki jaki model wgl
-
Instalacja Gazowa 1.8T 180km+
Witam. 1.Pierwsze pytanko to jaki gaz polecicie do 1.8T a w przyszłości koło 230km , zeby to fajnie pracowało i nie brakowalo mocy ? U mnie montują STAG i BRC ! STAG 2700zł z wtryskami hana BRC - 3300 reduktor Genius MAX wtryski brc żółte 2.Gdzie polecicie dobrego gazownika w Okolicach Wadowic/Bielskabiałej/Andrychowa/Kęty/Brzeszcz - Ślaskie , Małopolskie - daleko też nie chce sie wybierać...
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Od czego te lustra b6...b7?? b5 polift - tylko że anglik
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Wielkie dzieki za oferte , ale właśnie do mnie dotarły felgi i opony i jeszcze jeden mały dodatek Jutro przymiarka wszystkiego
-
[B5 APU] 1.8T QUATTRO AVANT na 18` RS
Z tych fot wynika że świeca gorzej niż w seicento powodzenia w modach