Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Boosman

  1. Co tym shiny robiłeś ?
  2. Wrzuć środkowy jakiś , i bedzie ciszej a przy wyższych obrotach da popalic
  3. Ładna sztuka - powodzenia w modach
  4. Wszystko ORI ? czy jakieś kombinacje z innych silników lub cos ?
  5. Ładna sztuka , wydech extra - czekam na MP3
  6. Jaki samochód ? Quattro ? Jakie zawieszenie ?
  7. Opony jakie masz ? Starsze niż 2011r?
  8. Widzie że sie spodobało :] Bede szukał jakiejś , choć nie wiem jeszcze Ta od cupry pasuje ? czy rzeźba jakas ? Nom też mnie to dziwi , że RECARO i brak podgrzewany , ale za to są elektryczne i tu ++++ Nie zastanawiaj sie ! Tylko montuj mod na + , tylko odrazu duże prawe Bede szukał jakiejś , choć nie wiem jeszcze Ta od cupry pasuje ? czy rzeźba jakas ? Nom też mnie to dziwi , że RECARO i brak podgrzewany , ale za to są elektryczne i tu ++++ Nie zastanawiaj sie ! Tylko montuj mod na + , tylko odrazu duże prawe Audiczka poleci jeszcze na polerke - bo lakier juz wymaga poprawy i pieszczot , szyby przyciemnie i wizualnie koniec , potem jedziemy do GREGOR10 (lpg/soft/dp/ic/wydech)
  9. Dzieki za motywacje chce przyciemnić szybki - tylko myśle ile % tył i przód - doradzi ktos Duże lusterka zamontowane , i halogeniki żółte - prosze o OCENE ?
  10. Jeśli masz oryginalne amortyzatory nie musisz ich zmieniać , wytarczy zmienić tylko spreżyny, jeśli masz sportowe amortyzatrory musisz zmienić sprężyny i amortyzatory Kupujesz do swojego modelu ,najważniejsze jest QUATTRO , ja polecam SACHS , a możesz też spróbować sie z kimś wymienić na forum , dużo klubowiczów idzie na taką opcje ;]
  11. Są oryginalne zamienniki nazywaja sie DOWNPIPE ! Musisz mieć wyjście na sondy
  12. Mały problemik ;/ Dokładka z czujnikami ( HOKEJ PDC) jest ciężko dostepna , a jak sie znajdzie to wolają sobie koło 300zł , szukaj na necie '' a4 b5 PDC / hokej pdc '' ja szukałem pół roku i sie poddałem Pamietaj ze musi być sedan polift inne nie pasuja
  13. Troche rezania jest , ale efekty zadawalajace : ) Unikatowy kolorek
  14. hehe , tylko foto cykłem prawe i lewe bedzie srebrne , i prawe duze ! I dokładnie to jest lusterko a4 b5 Kilka fot z ładnego dnia , i przymiarka felg myślę że siadły ,kierownica na dniach bedzie obszyta , lusterka wpadną \
  15. Ładna srebrzanka
  16. Ładnie ładnie , a ogarnia ktoś jakie dystanse do Quattro do tych felg ET43 ?
  17. Kolego kolorek chyba jak mój ( LY9B) , polerka i czarny aż razi Ładna furka , fele , szybki ściemnic i kosa
  18. Dzieki kolego za szybką odpowiedź , ale potrzebuje informacje od osób które posiadaja , lub montuja a nie ''kolega ma '' przyprowadź tu kolege niech sie wypowie , chetnie z nim rozwine temat ,albo zapytaj jaki parowniki jaki model wgl
  19. Witam. 1.Pierwsze pytanko to jaki gaz polecicie do 1.8T a w przyszłości koło 230km , zeby to fajnie pracowało i nie brakowalo mocy ? U mnie montują STAG i BRC ! STAG 2700zł z wtryskami hana BRC - 3300 reduktor Genius MAX wtryski brc żółte 2.Gdzie polecicie dobrego gazownika w Okolicach Wadowic/Bielskabiałej/Andrychowa/Kęty/Brzeszcz - Ślaskie , Małopolskie - daleko też nie chce sie wybierać...
  20. Od czego te lustra b6...b7?? b5 polift - tylko że anglik
  21. Wielkie dzieki za oferte , ale właśnie do mnie dotarły felgi i opony i jeszcze jeden mały dodatek Jutro przymiarka wszystkiego
  22. Z tych fot wynika że świeca gorzej niż w seicento powodzenia w modach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.