Treść opublikowana przez michcio28810
-
Prośba o pomoc 4 przegub w ciągu 2lat jeżdżenia
słyszałem że słabe poduszki silnika mogą też niszczyć przeguby
-
Lampy dzielone Depo
a co jest potrzebne do takiej operacji?silniczki,przełącznik,kable... kolego Gwerty a czy regenerujesz odbłyśniki? a czym zakleić dziurę tą którą sie wycina w celu wyjęcia soczewki?
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
raczej nie .nie słyszałem o takim czymś
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
chodziło mi o wymiary.ale fakt z tym martwym polem są lepsze szkła.mam takie z lewej str
-
Ogromny problemy z Audi. Pomocy!
miałem takie coś jak nie odpowietrzyłem dobrze układu po wymianie termostatu.po odpowietrzeniu ok
-
Duże lusterko prawe do przedlifta
szkła są takie same
-
potrzebuje pomocy.
to doszedłeś co i jak ?
-
potrzebuje pomocy.
a nie jest tak że każda kostka jest inna? [/url]">http:// [/url]">http://http://www.directupload.net/file/d/4256/jklah4lh_jpg.htm'>
-
potrzebuje pomocy.
cewka jest podłączona jedna kostką właśnie tam pod zbiorniczkiem
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
a jak ich podłączyłeś do rurek?bo ori spryski mają pod kątem wejście a te widzę mają rurkę pod kątem 90 stopni
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
to jest na plus ale przez to właśnie są wysokie
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
bo wyglądają jakby były bardzo duże
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
te z forda jakby miały regulacje to też git by były.a te ze skody ile mają wysokości?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
a mógłbyś zapodać jakąś fote jak to psika?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
a w starych ori miałeś podgrzewanie?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
może miałeś słabszą pompkę.u mnie przy 100km/h psikają niżej ale nie w podszybie.zresztą każde będą niżej pryskać czym szybciej będzie się jechać.a te ze skody podgrzewane są?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
założyłem te z forda podgrzewane.jak dla mnie ok.może troszkę za nisko dają ale mi odpowiada.wyrwałem na szrocie za całe 10zł
-
Reflektory [B5]
jak coś to ja mam odbłyśniki w b.dobrym stanie.coś więcej to na pw
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
a próbował ktoś zakładać takie spryski? http://allegro.pl/mglowe-spryskiwacze-dysze-uniwersalne-tuning-i5765244978.html
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
a jest w nich jakaś regulacja?
-
Przednie lampy
są.boscha 2xh7 + h1 w przeciwmgłowych.mam takie i dobrze świecą.albo jakieś nie ori ale raczej nie są polecane
-
[Brak mocy od 4tys]
to niezły wynik jak na 2.6.niutonów prawie tyle co 2.8.a nie jest za głośno?
-
Błąd hamulców przy odpalaniu z wykrzyknikiem na czerwono
dokładnie.mam to samo jak jest duży mróz
-
[Brak mocy od 4tys]
borki.10 km od radzynia
-
[Brak mocy od 4tys]
a mógłbyś wrzucić jakiś filmik jak to chodzi bez katów.bo nie ukrywam też myślałem o ich wywaleniu