Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. słyszałem że słabe poduszki silnika mogą też niszczyć przeguby
  2. a co jest potrzebne do takiej operacji?silniczki,przełącznik,kable... kolego Gwerty a czy regenerujesz odbłyśniki? a czym zakleić dziurę tą którą sie wycina w celu wyjęcia soczewki?
  3. raczej nie .nie słyszałem o takim czymś
  4. chodziło mi o wymiary.ale fakt z tym martwym polem są lepsze szkła.mam takie z lewej str
  5. miałem takie coś jak nie odpowietrzyłem dobrze układu po wymianie termostatu.po odpowietrzeniu ok
  6. szkła są takie same
  7. michcio28810 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    to doszedłeś co i jak ?
  8. michcio28810 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    a nie jest tak że każda kostka jest inna? [/url]">http:// [/url]">http://http://www.directupload.net/file/d/4256/jklah4lh_jpg.htm'>
  9. michcio28810 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    cewka jest podłączona jedna kostką właśnie tam pod zbiorniczkiem
  10. a jak ich podłączyłeś do rurek?bo ori spryski mają pod kątem wejście a te widzę mają rurkę pod kątem 90 stopni
  11. to jest na plus ale przez to właśnie są wysokie
  12. bo wyglądają jakby były bardzo duże
  13. te z forda jakby miały regulacje to też git by były.a te ze skody ile mają wysokości?
  14. a mógłbyś zapodać jakąś fote jak to psika?
  15. a w starych ori miałeś podgrzewanie?
  16. może miałeś słabszą pompkę.u mnie przy 100km/h psikają niżej ale nie w podszybie.zresztą każde będą niżej pryskać czym szybciej będzie się jechać.a te ze skody podgrzewane są?
  17. założyłem te z forda podgrzewane.jak dla mnie ok.może troszkę za nisko dają ale mi odpowiada.wyrwałem na szrocie za całe 10zł
  18. michcio28810 odpowiedział(a) na Polbors temat w Audi A4 B5
    jak coś to ja mam odbłyśniki w b.dobrym stanie.coś więcej to na pw
  19. a próbował ktoś zakładać takie spryski? http://allegro.pl/mglowe-spryskiwacze-dysze-uniwersalne-tuning-i5765244978.html
  20. michcio28810 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    są.boscha 2xh7 + h1 w przeciwmgłowych.mam takie i dobrze świecą.albo jakieś nie ori ale raczej nie są polecane
  21. michcio28810 odpowiedział(a) na Buzka92 temat w 2.6
    to niezły wynik jak na 2.6.niutonów prawie tyle co 2.8.a nie jest za głośno?
  22. dokładnie.mam to samo jak jest duży mróz
  23. michcio28810 odpowiedział(a) na Buzka92 temat w 2.6
    borki.10 km od radzynia
  24. michcio28810 odpowiedział(a) na Buzka92 temat w 2.6
    a mógłbyś wrzucić jakiś filmik jak to chodzi bez katów.bo nie ukrywam też myślałem o ich wywaleniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.