Treść opublikowana przez michcio28810
-
Lampki w drzwiach Mikrostyk jak wymienic?
Brzęczyk to przelutuj Stary albo wlutuj nowy. To one zazwyczaj siadają. A co do oświetlenia to równie dobrze może być pompka centralnego zamka. Mikrowlacznik możesz sprawdzić czy zamyka i otwiera obwód
-
Popalone wtyczki od żarówek ?
Kup nowe kostki, odetnij stare, przylutuj nowe i tyle. A jak chcesz żeby to się nie powtórzyło to kup ceramiczne kostki
-
2.4 quattro swap na 2.7 bi
Uderz do kolegi Grzesiek1985 . On miał taki wóz ale niedawno sprzedał. Też miał 2.4 i zrobił SWAP na 2.7
-
Odpalanie na cieplym silniku
Tak jak kolega wyżej napisał do sprawdzenia czujnik temperatury wody lub ewentualnie czujnik halla
-
Przetwornice z Audi a6 c5
Tam też są d2s więc bez problemu podejda
-
Przetwornice z Audi a6 c5
Da się. Sam kiedyś takie miałem u siebie. Wg mnie są lepsze od ori Valeo
-
Czy a4 b5 1996r ma kontrolke Check engine
Nie miały
-
Problem po wymianie oświetlenia na Led
Musisz przelutowac zarowki.zamienic plus z minusem.oswietlenie jest sterowane masą więc nie możesz zamienić kabli we wtyczce
-
Lampy a4 b6
W b6 nie było lamp Boscha. Tylko Valeo- zwykle h7, xenon oraz bixenon A ,jak coś to mam bixy na sprzedaż
-
jakiej pojemnosci aku do 2.6 v6
Nowy to każdy będzie lepiej kręcił. Zobaczymy w mrozy. Stary załatwiłem sobie alternatorem Valeo. Pod obciążeniem ładował 12.5-13 v. Teraz założyłem Boscha 120A i ładuje git
-
Rezanie bixenonu
Jak chcesz mieć drl na ledach w miejscu długich to wystarczy zwykły przekaźnik rozwierny . Znajdujesz prąd po zapłonie, podłączasz i śmiga.ja tak mam kilka lat i jest ok
-
jakiej pojemnosci aku do 2.6 v6
ja mam 77Ah i strzał chyba 780 a ori był 72Ah i 680
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Jak coś to mam nowe ori pióra
-
na lpg smierdzi z wydechu
A w ogóle sprawdzałeś jakie ma korekty na obydwu głowicach? Nie chodzi mi o rezystancję sond tylko o korekty na vagu
-
Problem z podciśnieniem
tak ma być że 1 przewód wychodzi z przepustnicy do czujnika ciśnienia lpg.do przepustnicy wchodzi jeszcze plastikowa rurka od map sensora oraz krótka rurka do dolotu powietrza.do tej czarnej puszki wchodzącej do przepustnicy.na zdjęciach niewiele widać
-
Soczewki z b8 polift
chyba wprowadziłem Cię w błąd.w dzień przeglądałem zdjęcia na telefonie i tego nie zobaczyłem.projektor jest dobrze założony,tzn. jest w poziomie.a co do złego ustawienia to może zamień stronami silniczki na próbe.może to on jest winny
-
Soczewki z b8 polift
3 zdjęcie . jest skoszony w lewą stronę.na pewno to widać jak np staniesz pod ścianą na światłach
-
Soczewki z b8 polift
Projektor czyli całość soczewka, przesłona, odbłyśnik.ale tak czy inaczej zle to jest założone.projektor jest krzywo
-
Soczewki z b8 polift
A nie pomyliłeś się z adapterami? Bo jest różnica prawy lewy.jezeli można je odwrotnie założyć
-
Soczewki z b8 polift
Cos tu jest źle zamontowane.zobacz że caly projektor masz pod kątem a powinien byc poziomo
-
Soczewki z b8 polift
Jak dlugie swiatla walą tak samo źle to masz problem z mocowaniem calego odbłyśnika.silniczek jest dobrze zamontowany?
-
zębatka regulacji bixenon
Kolego masz jeszcze te zębatki?
-
Soczewki z b8 polift
soczewka nie musi dotykać obudowy.a długie jak świeci w tej złej lampie?jak normalnie to może projektor żle skręcony
-
Soczewki z b8 polift
diagnoza jest taka że musisz pozbyć się kawałka plastiku w maskownicy i uciąć jedno mocowanie soczewki(jeżeli nie jest ucięte) właśnie z tej strony http://
-
Soczewki z b8 polift
adaptery po prostu przykręciłeś?nic więcej nie robiłeś?