Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. Brzęczyk to przelutuj Stary albo wlutuj nowy. To one zazwyczaj siadają. A co do oświetlenia to równie dobrze może być pompka centralnego zamka. Mikrowlacznik możesz sprawdzić czy zamyka i otwiera obwód
  2. Kup nowe kostki, odetnij stare, przylutuj nowe i tyle. A jak chcesz żeby to się nie powtórzyło to kup ceramiczne kostki
  3. Uderz do kolegi Grzesiek1985 . On miał taki wóz ale niedawno sprzedał. Też miał 2.4 i zrobił SWAP na 2.7
  4. Tak jak kolega wyżej napisał do sprawdzenia czujnik temperatury wody lub ewentualnie czujnik halla
  5. Tam też są d2s więc bez problemu podejda
  6. Da się. Sam kiedyś takie miałem u siebie. Wg mnie są lepsze od ori Valeo
  7. Musisz przelutowac zarowki.zamienic plus z minusem.oswietlenie jest sterowane masą więc nie możesz zamienić kabli we wtyczce
  8. michcio28810 odpowiedział(a) na michalfm1 temat w Audi A4 B6
    W b6 nie było lamp Boscha. Tylko Valeo- zwykle h7, xenon oraz bixenon A ,jak coś to mam bixy na sprzedaż
  9. Nowy to każdy będzie lepiej kręcił. Zobaczymy w mrozy. Stary załatwiłem sobie alternatorem Valeo. Pod obciążeniem ładował 12.5-13 v. Teraz założyłem Boscha 120A i ładuje git
  10. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak chcesz mieć drl na ledach w miejscu długich to wystarczy zwykły przekaźnik rozwierny . Znajdujesz prąd po zapłonie, podłączasz i śmiga.ja tak mam kilka lat i jest ok
  11. ja mam 77Ah i strzał chyba 780 a ori był 72Ah i 680
  12. Jak coś to mam nowe ori pióra
  13. A w ogóle sprawdzałeś jakie ma korekty na obydwu głowicach? Nie chodzi mi o rezystancję sond tylko o korekty na vagu
  14. michcio28810 odpowiedział(a) na karas_ temat w 2.6
    tak ma być że 1 przewód wychodzi z przepustnicy do czujnika ciśnienia lpg.do przepustnicy wchodzi jeszcze plastikowa rurka od map sensora oraz krótka rurka do dolotu powietrza.do tej czarnej puszki wchodzącej do przepustnicy.na zdjęciach niewiele widać
  15. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    chyba wprowadziłem Cię w błąd.w dzień przeglądałem zdjęcia na telefonie i tego nie zobaczyłem.projektor jest dobrze założony,tzn. jest w poziomie.a co do złego ustawienia to może zamień stronami silniczki na próbe.może to on jest winny
  16. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    3 zdjęcie . jest skoszony w lewą stronę.na pewno to widać jak np staniesz pod ścianą na światłach
  17. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    Projektor czyli całość soczewka, przesłona, odbłyśnik.ale tak czy inaczej zle to jest założone.projektor jest krzywo
  18. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    A nie pomyliłeś się z adapterami? Bo jest różnica prawy lewy.jezeli można je odwrotnie założyć
  19. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    Cos tu jest źle zamontowane.zobacz że caly projektor masz pod kątem a powinien byc poziomo
  20. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    Jak dlugie swiatla walą tak samo źle to masz problem z mocowaniem calego odbłyśnika.silniczek jest dobrze zamontowany?
  21. Kolego masz jeszcze te zębatki?
  22. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    soczewka nie musi dotykać obudowy.a długie jak świeci w tej złej lampie?jak normalnie to może projektor żle skręcony
  23. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    diagnoza jest taka że musisz pozbyć się kawałka plastiku w maskownicy i uciąć jedno mocowanie soczewki(jeżeli nie jest ucięte) właśnie z tej strony http://
  24. michcio28810 odpowiedział(a) na lasic89 temat w Audi A4 B6
    adaptery po prostu przykręciłeś?nic więcej nie robiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.