Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    a hella intemo masz?
  2. michcio28810 odpowiedział(a) na kamiquattro temat w Audi A4 B5
    intemo.hella 3 z a6 c7 też jest dobra.jedynie ma słabsze światła drogowe
  3. pod aku jest odpływ.pewnie się zapchał.żeby go udrożnić trzeba wyjąć aku
  4. podepnij vaga i sprawdź korekty sond na gazie
  5. u mnie było tak samo.tylko kolega pisze że cieknie mu po przeciwnej stronie filtra oleju
  6. tak to jest fabryczna wtyczka do lampy.wystarczy wpiąć ją do ori wkładu.ta wiązka jest dosyć krótka ale trochę da się ją wyciągnąć.
  7. michcio28810 odpowiedział(a) na puchacz temat w Audi A4 B5
    klapa jest przedliftowa tylko ktoś przykleił oznaczenia jak po II lifcie
  8. michcio28810 odpowiedział(a) na thogal temat w Audi A4 B5
    załóż sobie światła do jazdy dziennej.a te soczewki o których mówisz to nie wystarczy ich założyć w miejsce starych.jest sporo rzeżby.i to sa projektory bi xenonowe poczytaj sobie ten temat https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/
  9. michcio28810 odpowiedział(a) na thogal temat w Audi A4 B5
    wszystkie polifty mają plastikowe klosze.lampy przedliftowe bosch i valeo mają szklane.wymiana samej soczewki raczej niewiele pomoże,ew czyszczenie tej co masz.najlepiej podchodzą hella 3 i intemo.mijania mają porównywalne czyli bardzo dobre,za to drogowe intemo ma dużo lepsze
  10. chodziło mi o to że wszystkie pasują p&p .nie trzeba nic podcinać,rzeźbić jak np w przypadku przednich poliftów.jedynie po II lifcie trzeba zamienić kabelki od świateł cofania i kierunku
  11. co to za mechanik?widziałem takie nowe po 400zł.szukaj używki albo oddaj swoją do naprawy
  12. ten silnik nie jest taki straszny.a może miska jest krzywa lub ma jakiś ubytek w tym miejscu co cieknie.na pewno musisz zlokalizować czy leci z dołu czy z góry silnika
  13. po przeróbce każdy z a4.pisz do kolegów co sie zajmują licznikami
  14. a może leci z górnej miski. zaglądał tam ktoś?
  15. widziałem to.nie wiem czy to wszystko pokrywa się z tym jak jest na prawdę.w a3 na 51 kanale jest jakaś temperatura ale dochodzi do 75st i stoi.na 49 jest na zegary.na 100% bo sprawdzałem z vagiem
  16. niekoniecznie. może być do wymiany sam silniczek wskazówki.nie wiem jak jest u ciebie ale w a3 1.8t 2000r temp na zegary jest na kanale 49
  17. czyli czujnik raczej dobry.zegary oszukują.pewnie licznik jaeger
  18. czujnik jest jeden tylko 2-kanałowy. 1 kanał podaje temp do sterownika silnika a drugi na zegary.
  19. michcio28810 odpowiedział(a) na Oles1993 temat w Audi A4 B5
    czyli sterownik pewnie walnięty
  20. można aktywować do pełnej wersji.na forum jest to chyba opisane.a ukryte funkcja klimatronika włączasz jednoczesnym przytrzymaniem przycisków: nawiew w górę i obieg zamknięty. potem temp + - kanał w górę w dół.właczenie danego kanału - naciśnięcie obieg zamknięty
  21. to sprawdź w klimatroniku a nie na kompie.włącz ukryte funkcje i kanał 49.a to ze ci dochodzi do 25 bloku pomiarowego to niepełna wersja.zresztą temperatury są w początkowych blokach w silniku i na zegarach
  22. ale sprawdzasz na klimatroniku czy w vcds czy vag com?
  23. g2 możesz też podejrzeć w ukrytych funkcjach klimatronika. bodajże kanał 49
  24. jak zmieniłeś kable i świece to pasowałoby jeszcze wymienić kopułkę i palec.albo chociaż zajrzeć jak wyglądają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.