Treść opublikowana przez michcio28810
-
Rezanie bixenonu
a hella intemo masz?
-
Soczewki Bixenon
intemo.hella 3 z a6 c7 też jest dobra.jedynie ma słabsze światła drogowe
-
[APS] Srebrna Avanturnica 2.4 Quattro.
pod aku jest odpływ.pewnie się zapchał.żeby go udrożnić trzeba wyjąć aku
-
na lpg smierdzi z wydechu
podepnij vaga i sprawdź korekty sond na gazie
-
na lpg smierdzi z wydechu
jakie masz wtryskiwacze?
-
Nieznośny Problem uszczelki ! brak sił pomocy !
u mnie było tak samo.tylko kolega pisze że cieknie mu po przeciwnej stronie filtra oleju
-
Jak wymienić tylnie lampy w A4 B5 Sedan?
tak to jest fabryczna wtyczka do lampy.wystarczy wpiąć ją do ori wkładu.ta wiązka jest dosyć krótka ale trochę da się ją wyciągnąć.
-
Tylne lampy
klapa jest przedliftowa tylko ktoś przykleił oznaczenia jak po II lifcie
-
Matowienie lamp
załóż sobie światła do jazdy dziennej.a te soczewki o których mówisz to nie wystarczy ich założyć w miejsce starych.jest sporo rzeżby.i to sa projektory bi xenonowe poczytaj sobie ten temat https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/
-
Matowienie lamp
wszystkie polifty mają plastikowe klosze.lampy przedliftowe bosch i valeo mają szklane.wymiana samej soczewki raczej niewiele pomoże,ew czyszczenie tej co masz.najlepiej podchodzą hella 3 i intemo.mijania mają porównywalne czyli bardzo dobre,za to drogowe intemo ma dużo lepsze
-
Lampy przedlifotowe a poliftowe
chodziło mi o to że wszystkie pasują p&p .nie trzeba nic podcinać,rzeźbić jak np w przypadku przednich poliftów.jedynie po II lifcie trzeba zamienić kabelki od świateł cofania i kierunku
-
Przepalona przetwornica xenon
co to za mechanik?widziałem takie nowe po 400zł.szukaj używki albo oddaj swoją do naprawy
-
Nieznośny Problem uszczelki ! brak sił pomocy !
ten silnik nie jest taki straszny.a może miska jest krzywa lub ma jakiś ubytek w tym miejscu co cieknie.na pewno musisz zlokalizować czy leci z dołu czy z góry silnika
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
po przeróbce każdy z a4.pisz do kolegów co sie zajmują licznikami
-
Nieznośny Problem uszczelki ! brak sił pomocy !
a może leci z górnej miski. zaglądał tam ktoś?
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
widziałem to.nie wiem czy to wszystko pokrywa się z tym jak jest na prawdę.w a3 na 51 kanale jest jakaś temperatura ale dochodzi do 75st i stoi.na 49 jest na zegary.na 100% bo sprawdzałem z vagiem
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
niekoniecznie. może być do wymiany sam silniczek wskazówki.nie wiem jak jest u ciebie ale w a3 1.8t 2000r temp na zegary jest na kanale 49
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
czyli czujnik raczej dobry.zegary oszukują.pewnie licznik jaeger
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
czujnik jest jeden tylko 2-kanałowy. 1 kanał podaje temp do sterownika silnika a drugi na zegary.
-
Audi a4 b5 brak abs
czyli sterownik pewnie walnięty
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
można aktywować do pełnej wersji.na forum jest to chyba opisane.a ukryte funkcja klimatronika włączasz jednoczesnym przytrzymaniem przycisków: nawiew w górę i obieg zamknięty. potem temp + - kanał w górę w dół.właczenie danego kanału - naciśnięcie obieg zamknięty
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
to sprawdź w klimatroniku a nie na kompie.włącz ukryte funkcje i kanał 49.a to ze ci dochodzi do 25 bloku pomiarowego to niepełna wersja.zresztą temperatury są w początkowych blokach w silniku i na zegarach
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
ale sprawdzasz na klimatroniku czy w vcds czy vag com?
-
problem ze wskaźnikiem temperatury
g2 możesz też podejrzeć w ukrytych funkcjach klimatronika. bodajże kanał 49
-
A4 b5 1.6 98r problem ze swiecami i cewka
jak zmieniłeś kable i świece to pasowałoby jeszcze wymienić kopułkę i palec.albo chociaż zajrzeć jak wyglądają