Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. I na klapę montaż też podobno jest dobrym rozwiązaniem, lepszym niż na magnes.
  2. Albo coś gdzieś głośniki siedzą nie do końca dobrze jak powinny. Bo wątpliwe żeby głośniki były niesprawne. A tak w ogóle to na przód nie powinny iść 130mm ?
  3. Zależy czego więcej słuchasz, jeśli radia fm to lepiej zostać przy ori radiu, jeśli nie to pomyśl nad zmianą. Emulator kosztuje tyle co jakieś już podstawowe radio, a zdania na temat działania emulatora też są podzielone.
  4. Jak upuścisz paliwo z filtra to będziesz musiał go zalać ropą, później chwilę trzeba będzie kręcić i powinno załapać, Jeśli oczywiście to tylko to, czego ci życzę.
  5. Może właśnie jakiegoś syfu napchało się do filtra i się zapchał. Spróbuj upuścić z niego co tam jest, odkręć zobacz, bo możliwe że paliwo właśnie nie dochodzi prze filtr
  6. To te na tył pioneery nie byłyby złe, 125zł plus jeszcze dystanse to by wyszło ci akurat koło 150zł. A przód to już wedle życzeń, średniotonowych jest większość, 130mm też duży wybór więc raczej nie będziesz miał problemów z dobraniem czegoś sensownego Nie kupuj bynajmniej żadnych głośników no name czy nawet blaupunktów, magnatów, peiyngów, te firmy raczej dobrego sprzętu nie robią.
  7. To podaj ile chcesz przeznaczyć funduszy na głośniki na przód i tył http://allegro.pl/pioneer-samochodowe-glosniki-basowe-230w-165-mm-i5663591428.html- to np może być na tył, pioneer, jeśli bez wzmaka to moc wystarczająca. http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-hertz-dcx165-3-120w-16-5cm-i5648023106.htmllub http://allegro.pl/glosniki-jbl-do-vw-golf-passat-polo-leon-toledo-i5718604679.html tylko musiałbyś popatrzeć jakie tam rozmiary są głośników w drzwi żeby dobre kupić, ale chyba są po 165mm.
  8. To są głośniki średniotonowe więc będziesz miał i połączenie wysokich tonów i niskich, ale na twoim miejscu poszukał bym bardziej basowych głośników na tył, a na przód wysokotonowych. Do tego będziesz potrzebował jeszcze dystansów skoro mają iść w drzwi. Szukaj może właśnie bardziej Hertzów, JBLów, Pioneerów, dużo więcej nie kosztują a jakość będzie sporo lepsza.
  9. A jaką moc ma ori wzmacniacz wiesz ?
  10. Będzie to grało, ale na pewno nie z taką mocą jaką mają głośniki. Żeby to grało w miarę to potrzebny byłby wzmak do napędzenia tych hertzów.
  11. Miałem kiedyś te JVC, mocy rms mają po 40watt każdy. Ogólnie jak za te pieniądze to nie ma co się spodziewać żadnych rewelacji, ale w tych pieniądzach grały całkiem spoko. Hertze będą na pewno lepsze, mają 2 razy więcej mocy więc jeśli chcesz żeby jakoś to grało to potrzebny będzie na pewno wzmak, bo radio ma realnie połowę tego 4x52 więc będzie mocy na 1/4 możliwości hertzów. Więc jeśli nie masz w planie kupna wzmacniacza to większych głośników niż po 40 watt rms nie ma sensu kupować Ewentualnie kupić ori używki, wtedy będzie tanio i przyzwoicie
  12. Potrzebne jest coś takiego :http://allegro.pl/glosniki-tyl-sub-adapter-do-audi-a3-a4-a6-a8-lodz-i5892801214.html
  13. To fakt, do najtańszych nie należą, ja w rejestrację płaciłem po 18zł za sztukę bodajże. z canbusem. . W sumie jak ma się wydawać co jakiś czas na inne ledy i coraz się wku*wiać jak się dyskoteka robi to lepiej chyba kupić raz a porządnie Bo u mnie ledy też się nie sprawdziły, dyskoteka. Może takie mi się trafiły kiepskie, bo w pasku b5 miałem kiedyś też zwykłe ledy to świeciły 3 lata bez problemów.
  14. Spróbuj z innym radiem, zobacz czy będą takie same objawy. Jeśli nie to radio nie to masz odpowiedź.
  15. Kupić porządne ledy. Użytkownik Tomik takowe sprzedaje.
  16. I jak Ci się jeździ na tych zamiennikach ? Nie pogięły się ?
  17. Same felgi do 1,5 tys czy z oponami ?
  18. Na spółdzielczości pracy to same wynalazki
  19. Mam taką lampkę jak w linku (oczywiście bez tych otworów) Więc gdzie ewentualnie dokupić takie diody ori ? Czy się nie opłaca i lepiej dorobić sobie na własną rękę ?
  20. Jak możesz to podeślij i mi bo też o czymś takim myślałem
  21. Alpine ten pierwszy dośc znany model, także powinno być sporo opinii na jego temat. Pioneer ostatni ciekawie wygląda, nie widziałem jeszcze takiego, ale cena trochę spora, ten model Alpine będzie o połowę tańszy Nie kupuj w każdym razie w takich marketach jak euro agd czy innym, bo tam raczej zawsze będzie drożej. Chyba, że coś jest w promocji to czasami się opłaca
  22. Castrola nie polecam, poczytaj na forum jakie oleje do TDI są polecane. Osobiście swojego AVF zalewam motulem specyficem 5w40. 5l około 140zł. A filtry Manna ok, bądź Knechta. Tu na forum są sklepy gdzie dobierzesz sobie odpowiedni zestaw i myślę, że na pewno taniej
  23. Ja wczoraj odklejałem właśnie to delikatnie zapalniczką podgrzewałem i powoli odkleiłem po trochu żeby zbyt mocno szyby nie podgrzać żeby nie pękła A resztki kleju benzyną.
  24. Ogólnie to trochę lipa z tym bo zmieniarka kosztuje ponad 200zł gdzie za te pieniądze można kupić już jakieś tam radio, nawet nowe i nie byłoby problemów. I można słuchać setów, i w jakości hq i tytuły będą wyświetlane i nic nie będzie się ciąć
  25. Może LZ9W ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.