Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Spróbuj zamówić przez kogoś znajomego. Mój brat też tak miał jak zamawiał biledy, że dowalili mu CŁO, a jak ja mu zamówiłem to nie było problemów.
  2. Właśnie tak mi się wydaje, że byłoby dla mnie najkorzystniej. Chociaż nie powiem, al naszym wydziale komunikacji jest w miarę wszystko na bieżąco i idzie załatwić w przyzwoitym czasie
  3. Witam, mam możliwość kupna auta od znajomego. Samochód ma uszkodzony silnik i chciałbym przeznaczyć go na części. Ma aktualną polisę OC, jest zarejestrowany i ma przegląd. Jak to wygląda pod względem formalnym ? Czy po zakupie mogę załatwić kwit, że auto zostało zezłomowane, auto wyrejestrować i zgłosić do ubezpieczalni i to tyle ? Czy lepiej żeby to znajomy zrobił bezpośrednio a ja od niego odkupiłbym już "zezłomowane" auto ?
  4. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze napisałeś, pytanie z d... Kolor nie ma znaczenia czy auto posiadało pakiet s line czy nie Wystarczy że wpiszesz w google zderzak s line LY7Q i będziesz miał masę zderzaków s linowych w tym kolorze i odpowiedź na pytanie
  5. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Mam pytanie, jak sprawdzić na krótko nie podpinając fotela w aucie grzanie mat ? Wiem, że matę oparcia wystarczy dać + i - ale w siedzisku jest już czujnik temperatury i tam już są 4 przewody. Może ktoś podpowie ?
  6. W takim razie poproszę TMBRF93T3D9027615
  7. Dev, masz możliwość rozkodowania vinu Skody ?
  8. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam właśnie ten z końcówką Q i polecam, jakość nie odbiega od oryginału, cena też jest w porządku, bo kiedyś płaciłem około 200zł Spasowanie bez problemów, nie jest cienki i delikatny.
  9. Witam, prosiłbym o rozkodowanie WAUZZZ4F8AN080892 Z góry dzięki
  10. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam petexy i jestem zadowolony. Chyba trzeci rok już jeżdzą w aucie i praktycznie zero śladów zużycia. Pasują także ładnie w stopery, nie suwają się itp
  11. Exmi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skąd od razu taka diagnoza ? Tym bardziej, że nie robił to pierwszy lepszy Mirek w stodole. Nie jest to tak, że procedura może zacząć się przy np 70% i 17g zapełnienia ? Z tego co czytałem na forum nie u każdego zaczyna się wypalanie przy 100% i 24g w 2.0
  12. Exmi odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytanie. Do tej pory DPF wypalał mi się mniej więcej co około 300km przy jeździe dookoła komina. Kilka dni temu zrobiony został program że 140km na 170km i wgrany soft z przed dieselgate. Dziś po przejechaniu około 10km i zgaszeniu auta chodził wentylator. Nie zwróciłem uwagi czy były podniesione obroty. Wychodzi,że przerwana została procedura wypalania DPF. Wchodziłem w apke vag dpf to miałem zapełnienie na 70 procent, sadzy 17g przejechane 360km od ostatniego wypalania.Czy to możliwe że DPF zaczął się wypalać przy tych wartościach? Dodam jeszcze, że wcześniej zawsze dochodziło do 24g i 100 procent i wtedy zaczynała się procedura wypalania.
  13. A cenowo jak teraz to wygląda ? Nie jest tak jak nad naszym pięknym polskim morzem ?
  14. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli masz u siebie elektryczne lędźwie i grzanie to wpinasz tylko i tak jak napisałeś trzeba zmienić bezpiecznik przy mce na 30A i elektryka będzie działać
  15. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem s line z b7 i mam teraz recaro. Jak dla mnie wygodniejsze są te s line. Recaro na pewno lepiej trzymają ale na dłuższe trasy jak dla mnie mniej wygodne. Oparcie też jest sporo węższe niż w fotelach s line także dla osoby szerszej się nie nadają
  16. Mam ten sam problem, tylko że akurat zacząłem od wymiany sterownika abs i u mnie to nie pomogło, więc pozostała wymiana czujnika lub tego pierścienia. Podobno częstą przyczyną jest właśnie ten sterownik, wymiana albo regeneracja starego.
  17. Panowie podpowie może ktoś co to za felgi ?
  18. Exmi odpowiedział(a) na amokskate temat w Audi A4 B6/B7
    Nie sądzę, nie spotkałem się jeszcze z taką przeróbką. To nie ma wyglądać tylko spełniać swoje funkcje są gorsze, zawsze to klimatronik, a nie manualna klima
  19. Exmi odpowiedział(a) na amokskate temat w Audi A4 B6/B7
    Wątpię żeby ktoś robił taką rzeźbę Jedyny klimatronik jaki włożysz do B7 to z A4 B6 lub Seata Exeo
  20. Po polsku ogólnie dogadasz się w większości miejscowości, tyle co tam jest polaków to miejscowi już nauczyli się naszego języka w stopniu w którym bez problemu się dogadasz Wszystko zależne kiedy planujecie wyjazd, w pełnym sezonie prawdopodobnie będzie wszędzie tłoczno. A z roku na rok turystów przybywa. We wrześniu jest już luźniej, pogoda przeważnie też jest dobra, dużo więcej kwater no i przede wszystkim już taniej.
  21. Mam pytanie, czy da się vcdsem otworzyć ekran? Wiem że wysunięcie płyty można wymusić ale czy ekran też można otworzyć?
  22. Nie ma znaczenia anglik czy europa, każdy ma początek 8E0
  23. Exmi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Same diody pojedynczo nie wymienisz bo się tego nie rozbiera. Tylko w całości trzy sztuki razem z obudową
  24. To jest czarna matowa folia. Możesz pomalować sobie w jaki kolor chcesz. Ja u siebie pomalowałem to plasti dipem
  25. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, front się przekłada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.