Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xork

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xork

  1. sa dedykowane do betonu i taka pewnie najlepsza (jakis epoksyd tak jak na betonowa posadzke), ale na chlorokauczuku tez jest napisane że na beton
  2. wpisz w googla "blaszki klockow" w grafice ci obrzkow kupa tego szmelcu wyskoczy od razu poznasz
  3. xork odpowiedział(a) na xork temat w 1.9TDI
    sam juz nie wiem wszystko wyglada ok ,jak czesto wystepuje (czy wogole)defekt koła korb., tylko napinacz hydrauliczny wchodzi mi w grę ...wymienie (czekam na narzedzia), jeszcze ylko wisko nie dziala- kreci caly czas. serio to strzelam bo ciezko sie przyczepic do czegos ,help!
  4. xork opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Cześć, ponieważ w logach zaobserwowałem dużą rozbierzność w synchro pomiędzy silnikiem pracującym (-5) i wyłączonym (0) postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć .(dzieki dla Lukaszoo za pomoc)Samochód odpala od strzała i własciwie żadnych zastrzeżeń nie było, ale mam troche czasu wolnego wiec Zdemontowałęm przód i osłonę paska i tu: na osłonie od wewnątrz , w rejonie gornego kola (to z "gumą" ) jest pomarańczowy nalot ,cos jak pyłek(rdza?). czy to normalne? Pasek jest wporządku , od wymiany mineło jakies 20000km . Napinacz hydrauliczny też wydaje sie wporzadku, martwi mnie ten gumowy element. Powiedzcie mi proszę co WY byście zrobili nie chcę czegoś pominąć .
  5. w guziku awaryjnych chyba jest
  6. ok, dzieki za odpowiedz (z tą synchronizacja nigdy nic nie było robione, a piszą ludzie żeby eksperymentować : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/250849-kat-synchronizacji-walka-synchro-angle-mity-czy-fakty/ )
  7. te smochody wydaja własnie cała gamę różnych dzwięków :burczą, sapią, popiskuja,syczą i stukaja itd. ,a od tego wsłuchiwania mozna zwariować .Kiedyś mechanikowi marudziłem właśnie że coś tam gra niewłasciwą nutę , to mi wkurzony kazał radio właczyć głośniej.
  8. cześć, probowałem dzisiaj wykonac logi dynamiczne jak to zwykle bywa klopoty piętrzyły sie nim jeszcze zaczełem. Uruchomić vcds jakos się udało i pojechałem (ruch drogowy troche utrudniał), ponieważ bylem sam wiec logowałem od startu (czyli spod bramy) dlatego wyszło to trochę długawe. Proszę znawcow tematu o jakąś opinie , jesli da sie cos z tego wywnioskować. http://vaglog.pl/log_223037.html http://vaglog.pl/log_223036.html ps. bateria slaba tyle sie udało
  9. pojedyncze stukniecie przy zatrzymaniu i przy ruszaniu? mi tak łącznik stabilizatora stukał( chyba tak to sie zwie)
  10. xork odpowiedział(a) na miferA4B5 temat w Audi A4 B5
    subiektywne odczucie...mi raczej szybko po czyszczeniu i wymianie wezykow podcisnienia i zas.egr ...ale moze da sie szybciej
  11. agregat od lodowki własnie przetestowałem i sprawdził sie ,nie spodziewałem sie takiego efektu. Mozna jednoczesnie tłoczyć i zasysać ,a podcisnienie daje az sie wezyki zapadaja.
  12. jedna z nich jest w tłoczku ale ktora trudno mi powiedziec ...ta mniejsza
  13. xork odpowiedział(a) na Waść Kolorowość temat w 1.8T
    ktos tym przewody zatykal pewnie
  14. xork odpowiedział(a) na dyziunio temat w Audi A4 B6/B7
    mi zakłucenia powodowala ładowarka do nawigacji po odlaczeniu odbior krysztal przenioslem nawet zacilanie na tyl zeby sprawdzic i tez trzeszczalo nie mogę miec ednoczesnie dwoch urzadzen wlaczonych (tj.ładowarki i cb) , macie jakis sposob ?
  15. ale u innego byleś ? turbo moze puszczac olej ale wtedy przerwy by nie bylo,
  16. xork odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    czyli tylko odbłyśnik jest do regeneracji (wypalony), soczewka nie . Gdzieś ktoś pisał żeby tego "srebra" nie dotykać bo na palcach zostaje. czy nie lepiej całej lampy oddać do speca ,czy rozmontowane taniej bedzie? A ja myślałem że wzrok trace !
  17. xork odpowiedział(a) na ccdd90 temat w Audi A4 B5
    miałem podobnie i to był czujnik
  18. czyli samej pompy nie da sie zalać?
  19. moze teraz auto poziomo postawiłeś i zbiornik jest troche nizej niz ten otworek w rurze . nie ma tyle mocy w turbo ,no chyba że od kamaza
  20. ja zastosowałem szlauf ogrodowy
  21. jakis sposób musi byc na ta pompe ABS p.s. może głupie pytanie ale nie da sie nie zauważyć faktu wytwarzania pocisnienia przez samochód, da sie to jakos wykorzystać?
  22. xork odpowiedział(a) na pavlik temat w Audi A4 B5
    używaj lejka , dokup ze 2 korki jeszcze na zapas, bo czesto sie psują
  23. xork odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    na youtubie masz sporo filmow , jesli nie pozrywasz gwintów odpowietrznika i śruby "banjo" to dasz sobie rade , tylko nie dopusc do wycieku calego plynu ze zbiorniczka ( bo odpowietrzanie komplikuje) Co potrzebne ? zestaw naprawczy {gumy) z tłoczkiem lub bez(zalezy od stanu) z prowadnicami lub bez ,smar
  24. montażówką trzaśnij reszta bokiem wyjdzie to obetniesz....
  25. xork odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    no właśnie mam tego Szpulunga prosto z puchy zaaplikować ,a co z "powrotem ", puścić do zbiornika czy tez w słoik łapać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.