Treść opublikowana przez xork
-
Jaka farba do betonu?
sa dedykowane do betonu i taka pewnie najlepsza (jakis epoksyd tak jak na betonowa posadzke), ale na chlorokauczuku tez jest napisane że na beton
-
Brakujące prowadnice klocków A4 B6
wpisz w googla "blaszki klockow" w grafice ci obrzkow kupa tego szmelcu wyskoczy od razu poznasz
-
rozrząd ajm
sam juz nie wiem wszystko wyglada ok ,jak czesto wystepuje (czy wogole)defekt koła korb., tylko napinacz hydrauliczny wchodzi mi w grę ...wymienie (czekam na narzedzia), jeszcze ylko wisko nie dziala- kreci caly czas. serio to strzelam bo ciezko sie przyczepic do czegos ,help!
-
rozrząd ajm
Cześć, ponieważ w logach zaobserwowałem dużą rozbierzność w synchro pomiędzy silnikiem pracującym (-5) i wyłączonym (0) postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć .(dzieki dla Lukaszoo za pomoc)Samochód odpala od strzała i własciwie żadnych zastrzeżeń nie było, ale mam troche czasu wolnego wiec Zdemontowałęm przód i osłonę paska i tu: na osłonie od wewnątrz , w rejonie gornego kola (to z "gumą" ) jest pomarańczowy nalot ,cos jak pyłek(rdza?). czy to normalne? Pasek jest wporządku , od wymiany mineło jakies 20000km . Napinacz hydrauliczny też wydaje sie wporzadku, martwi mnie ten gumowy element. Powiedzcie mi proszę co WY byście zrobili nie chcę czegoś pominąć .
-
Jak wyjąć przełącznik kierunkowskazów a4, b5 POMOCY
w guziku awaryjnych chyba jest
-
logi AJM , zdrowy ?
ok, dzieki za odpowiedz (z tą synchronizacja nigdy nic nie było robione, a piszą ludzie żeby eksperymentować : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/250849-kat-synchronizacji-walka-synchro-angle-mity-czy-fakty/ )
-
Przegub? Łożysko? mechanicy rozkładają ręce
te smochody wydaja własnie cała gamę różnych dzwięków :burczą, sapią, popiskuja,syczą i stukaja itd. ,a od tego wsłuchiwania mozna zwariować .Kiedyś mechanikowi marudziłem właśnie że coś tam gra niewłasciwą nutę , to mi wkurzony kazał radio właczyć głośniej.
-
logi AJM , zdrowy ?
cześć, probowałem dzisiaj wykonac logi dynamiczne jak to zwykle bywa klopoty piętrzyły sie nim jeszcze zaczełem. Uruchomić vcds jakos się udało i pojechałem (ruch drogowy troche utrudniał), ponieważ bylem sam wiec logowałem od startu (czyli spod bramy) dlatego wyszło to trochę długawe. Proszę znawcow tematu o jakąś opinie , jesli da sie cos z tego wywnioskować. http://vaglog.pl/log_223037.html http://vaglog.pl/log_223036.html ps. bateria slaba tyle sie udało
-
Przegub? Łożysko? mechanicy rozkładają ręce
pojedyncze stukniecie przy zatrzymaniu i przy ruszaniu? mi tak łącznik stabilizatora stukał( chyba tak to sie zwie)
-
Turbo AWX w AJM
subiektywne odczucie...mi raczej szybko po czyszczeniu i wymianie wezykow podcisnienia i zas.egr ...ale moze da sie szybciej
-
Jak odpowietrzyć hamulce za pomocą pompki?
agregat od lodowki własnie przetestowałem i sprawdził sie ,nie spodziewałem sie takiego efektu. Mozna jednoczesnie tłoczyć i zasysać ,a podcisnienie daje az sie wezyki zapadaja.
-
[B5 ALL] Naprawa cieknących zacisków - tył
jedna z nich jest w tłoczku ale ktora trudno mi powiedziec ...ta mniejsza
-
Co to za kołek ?
ktos tym przewody zatykal pewnie
-
Zakłócanie radia i CB
mi zakłucenia powodowala ładowarka do nawigacji po odlaczeniu odbior krysztal przenioslem nawet zacilanie na tyl zeby sprawdzic i tez trzeszczalo nie mogę miec ednoczesnie dwoch urzadzen wlaczonych (tj.ładowarki i cb) , macie jakis sposob ?
-
[BRD] Nierówna praca silnika i kopcenie na biało
ale u innego byleś ? turbo moze puszczac olej ale wtedy przerwy by nie bylo,
-
Wymiana soczewek - mały DIY
czyli tylko odbłyśnik jest do regeneracji (wypalony), soczewka nie . Gdzieś ktoś pisał żeby tego "srebra" nie dotykać bo na palcach zostaje. czy nie lepiej całej lampy oddać do speca ,czy rozmontowane taniej bedzie? A ja myślałem że wzrok trace !
-
Czujnik temperatury?
miałem podobnie i to był czujnik
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
czyli samej pompy nie da sie zalać?
-
Niskie ciśnienie płynu w przewodzie
moze teraz auto poziomo postawiłeś i zbiornik jest troche nizej niz ten otworek w rurze . nie ma tyle mocy w turbo ,no chyba że od kamaza
-
Ilość płynu chłodzącego w zbiorniku wyrownawczym
ja zastosowałem szlauf ogrodowy
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
jakis sposób musi byc na ta pompe ABS p.s. może głupie pytanie ale nie da sie nie zauważyć faktu wytwarzania pocisnienia przez samochód, da sie to jakos wykorzystać?
-
Cieknący zbiorniczek
używaj lejka , dokup ze 2 korki jeszcze na zapas, bo czesto sie psują
-
Tarcze tył rdzawka
na youtubie masz sporo filmow , jesli nie pozrywasz gwintów odpowietrznika i śruby "banjo" to dasz sobie rade , tylko nie dopusc do wycieku calego plynu ze zbiorniczka ( bo odpowietrzanie komplikuje) Co potrzebne ? zestaw naprawczy {gumy) z tłoczkiem lub bez(zalezy od stanu) z prowadnicami lub bez ,smar
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
montażówką trzaśnij reszta bokiem wyjdzie to obetniesz....
-
Stan pompowtryskiwaczy
no właśnie mam tego Szpulunga prosto z puchy zaaplikować ,a co z "powrotem ", puścić do zbiornika czy tez w słoik łapać?