Treść opublikowana przez Mizur138
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Normalne czyli co masz na myśli,bo nie rozumiemWysłane z S7 Edge
-
Polecane opony zimowe
Panowie co sadzicie o tych oponach Falken HS 449 225/45 R18 95 V XL Opona mi jest potrzebna do Felgi 8/8,5J na zime,ogolnie nie potrzebuje jakiejs extra opony bo jazda w zime bedzie sporadyczna,chce kupic aby poprostu byly i od czasu do czasu gdzies sie przejechac dlatego szukam z klasy sredniej.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
He no nie dodaje,dodam jak wrócę z Nl więc jak dobrze pójdzie i wpadna wszystkie graty to bd grubo. Wysłane z S7 Edge
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No i calkiem inna furka,na 19 da sie jezdzic ale i trzeba uwazac Podoba Mi Sie
-
System operacyjny Android
Ta opcja tez jest dostepna na EDGE 7 jak by ktos chcial
-
Polecane opony zimowe
Potrzebuje opony 225/40/18 na zime,ogolnie autko wiecej stoji w sezonie zimowym niz jezdzi dlatego bardziej bym prosil o polecenie z tanszej połki cenowej.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
O Fu.k Podziekuje Wiec trzeba szukac czarnego a jak nie to od S4
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Czarną ma brat [emoji1] Z tego co wiem to made in italy kupione na allegro. Wysłane z S7 Edge Panowie gdzie moge dostac Grill od RS 4 ale w srebnym macie ? Lub moze ktos ma numer czesci
-
Zakup A4 B7 - 2.0T czy może 1.8T
Cos strasznie duze to spalanie masz jesli posiadasz serie.. U mnie 10/11 w miescie,na trasie nawet schodzi do 5/6 a jezeli zalacze turbine to 15-18 oczywiscie sama benzyna
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Obywatele gdzie w Lublinie lub okolicach obszyje ładnie fotele tak jak chce ?
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Cena bardzo atrakcyjna,sam myślę żeby włożyć i zobaczyć jak bd to wyglądać. Wysłane z S7 Edge
-
B7 Crew
Kolego a mozesz powiedziec lub stwierdzic,duza roznica jest miedzy zwyklym naglosnieniem a Bose??? Przy zwykłym jak weźmiesz na full to charcza głośniki. Przy bose tego nie ma Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Własnie dzis kumpel w pracy mi mowil ze ma w TT Bose i jak da sie max to nie ma tego charczenia glosnikow.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Wiesz jak się samemu nie sprawdzi to ciężko to ocenić,jeden bd zadowolony a drugi nie ja myślę o nich albo bi Xeon bez poziomu i spryskow więc to też jakiś problem z prawem będzie tak więc temat głęboki. Zależy kto co chce Wysłane z S7 Edge
- B7 Crew
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zna ktos Magica ktory by wymienił korby na kute i przy okazji ogarnał inne sprawy?
-
Polecane opony zimowe
Opona 245/40/18 wejdzie normalnie do A4 B7,nic nie bedzie obcierac ?
- B7 Crew
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Tyl nie kombinowany a wsadzone poprostu chinczyki,jeden kolega tutaj posiada takie i chwalil Sam mysle nad tymi lampami,zeby poprostu zamowic i z ciekawosci zamowic i zobaczyc jak to wyglada,niby jest 14 dni na zwrot...
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
https://www.youtube.com/watch?v=ge3_-QdcmPk Grzebałem wiecej i znalazlem wiecej fajnych zdjec z Lampami Osram Tutaj profil w ktorym jest kilka zdjec http://www.imgrum.net/user/fabi.higher/240744889 Tutaj juz zdj dokładniejsze http://liontuning-carparts.de/Projekt+Audi+A4+8E+B7+2.0T+RS+Autopflege----27687.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przyjedziemy do Puław całą bandą i Ci nawtykamy Zawitam napewno jak wroce,akurat moze autko bedzie skonczone tak jak chce
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No no ładnie Panowie szkoda ze juz w Nl bo bym wpadł...[emoji19] Wysłane z S7 Edge