Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Ja miałem poprzednio w Hondzie Michelin Energy Saver, teraz w Audi też mam używki , mają z 3 mm bieżnika a jeździ się bardzo dobrze. Po opiniach ludzie pisali, że przy 4 mm w tej Michelinie trzeba uważać ale to raczej ktoś się pomylił Następne letnie jakie biorę to właśnie Michelin Energy Saver, 1k zł za komplet i gwarancja na 10 lat.
  2. Dam znać po 10 września
  3. Dowiem się czy faktycznie tak jest. Gość mało się nie spuścił mówiąc przez telefon, że opony są Fińskie, upierał się, że do nich przyjadą opony z Finlandii i tyle, a dowiem się po wypłacie
  4. Zimowe można jak najbardziej Dębica Frigo, bardzo dużo osób sobie chwali. Chociaż jak ja trafię na Nokiany WR D3 z Finlandii to wezmę sobie takie
  5. Z tego co ja zauważyłem jak do mojej instalacji podpinał map sensor to wyglądało to tak: jeden kabel od map sensora podpinał do wtyczki od kompa a drugi wężyk, który był przy map sensorze podpiął pod podciśnienie do parownika. A później to już ustawienia na kompie
  6. Jak bym robił tyle km co Ty ( autor tego tematu ) to nie kupował bym auta bez gazu. Jak już coś to z założonym gazem a jak nie ta opcja to Diesel. Diesla też zalejesz za 100 zł i tak samo zrobisz 400 km jak na gazie. Ja w swoim Audi mam butlę gazową 60 litrów, wchodzi na maxa 48 litrów gazu, także te 100 zł trzeba wydać, no ja o dziwo zalałem ostatnio te 48 litrów gazu, zrobiłem już 485 km i dalej jeżdżę na gazie, nie wiem jakim cudem ale ja się cieszę W Twojej opcji najlepszy był by ropniak, chociaż ropniak też nie bardzo bo na takie podjazdy jak Ty robisz nie zdąży się nawet olej zagrzać Hmm, nie przeliczaj sobie po jakim czasie Ci się zwróci bo długo będziesz musiał czekać przy Twojej jeździe. A jak chcesz już koniecznie ten gaz to polecam LPG Tech, bardzo dobra instalacja gazowa. Założysz za 2100 czy 2200 maksymalnie to jeszcze idzie przeżyć, to nie jest jednak te 2800... Ja kupiłem swoją Audziczkę z BRC SQ 24, jak jadę do serwisu cokolwiek zrobić to na wejściu już mi wlicza 50 zł, a co dalej? Każdy patrzy na godzinę i sobie tylko liczą, tu 50 zaraz znowu 50 zł bo godzina minęła i worek pieniędzy.. A instalacja Techa to są banalne pieniądze, nie odczujesz ani przy tankowaniu ani przy serwisie. Pozdro, daj znać co ogarnąłeś
  7. U mnie w mieście dzwoniłem do Handlopexu, chyba każdy wie co to za firma. Mówił mi gość, że na początku września będą mieć dostawę Nokian WR D3 prosto z fabryki i mówił, że Finlandzkie. Także chyba te ceneo to można osrać i podpalić
  8. I te z Finlandii były ok?
  9. Jeżeli chodzi o te Nokiany to nie spotkałem nikogo kto by na nie narzekał. Za 220 zł za sztukę dobra cena i raczej warto Pens ale powiem Ci, że ludzie nie polecają continentali
  10. Nie wyśmiewaj tylko doradź, tak mi ktoś powiedział więc dlatego piszę tu, żeby się dowiedzieć dokładnie ;>, od tego tu jesteśmy, żeby sobie pomagać
  11. Siemka pany, chcę kupić sobie opony zimowe 195/65R15. Interesują mnie Nokian WR D3, gdzieś czytałem , że trzeba patrzeć skąd te opony są, później się dowiedziałem, że powinny pisać na nich Made In Russia. Niech mi ktoś powie na co zwracać uwagę o co pytać przy zakupie i co ma na nich pisać aby były oryginalne bez żadnej podróbki
  12. Trochę jest tu stron.. Opony Nokian WR D3, może ktoś coś o tych zimóweczkach powiedzieć?
  13. Daj znać, ja też muszę sprawdzić ciśnienie bo też mi się zapala, ale daj znać bo jestem ciekaw co wyjdzie.
  14. U mnie też ta kontrolka głupieje, ale auto nie gaśnie. Z tego co tu chłopaki pisali na forum to trzeba zmierzyć ciśnienie oleju w silniku i ewentualnie wymienić pompę olejową w silniku Tematów jest sporo związanych z tą kontrolką na tym forum także warto poszukać zanim tworzyć nowy temat.
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Kiedy kupiłem auto , mechanik wymienił prawie pół samochodu w tym czyścił przepustnicę i robiłem adaptację. Dalej nie pomogło, ale to pierdoła więc chyba nie ma co się przejmować, może to przez to się tak dzieje bo auto ciągle jeździł na gazie i na gazie jest nauczone. A ja od kilku miesięcy jeżdżę na benzynie i po prostu nie może się przestawić
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No ja mam z Boscha 3 elektrodowe i delikatnie mi rusza wskazówka między 900 a 1000 obrotów ale to dosłownie milimetr. Faktycznie do ADR podchodzą 3 elektrodowe. Zostaję przy tych 3 i niczym się nie przejmuję już.
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ale nie tylko w serwisie Boscha są przypisane 2 elektrodowe. Ostatnio byłem w sklepie z częściami, mówię, żeby mi sprawdził jakie świece podchodzą do mnie katalogowo. Mówi, 1 elektrodowa normalnie od samego początku a 2 elektrodowe jakieś platynowe specjalnie do gazu 40 zł sztuka. Także trzeba się wyposażyć w 1 elektrodowe.
  18. Mogę wymienić na techa z 5 letnią gwarancją wszystko najwyższa półka, za 1400zł. Tylko po co zmieniać wszystko jak stara instalacja może być dobra? Może po prostu wystarczy zwiększyć dawkę, zmienić czujnik temp poustawiać na kompie i może będzie działało.
  19. Instalacja BRC sequent 24, instalacja ma już ponad 10 lat, pchać się w naprawę tego czy zmienić całą instalację?
  20. k232 odpowiedział(a) na jacus91 temat w 2.6
    U mnie są takie same obroty jak odłączę przepływomierz i przełączam na gaz, więc pewnie coś z gazem
  21. Tutaj więcej ludzi się udziela, czy ktoś mi pomoże? Zapalam auto, przejadę z 2 km wskazówka temp już grubo ponad 60 stopni a na gaz dalej się nie przełącza dopiero jak już pod 90 stopni podchodzi to przełączy i po przełączeniu tak jak by go zalewało gazem i nie można się rozpędzić ani nawet normalnie jechać, spowrotem wrzucam na benzynę przejadę znowu z 2km i później jak już przełączę na gaz to chwile poszarpie i już normalnie złapie i jedzie na gazie. Dodam, że mam uwalony przepływomierz, czy przepływomierz ma jakieś znaczenie w tej sprawie? I czy to może jest za duża dawka ustawiona i też za duża temperatura i dlatego tak się dzieje?
  22. Wznawiam temat , pytanie mam: Zapalam auto, przejadę z 2 km wskazówka temp już grubo ponad 60 stopni a na gaz dalej się nie przełącza dopiero jak już pod 90 stopni podchodzi to przełączy i po przełączeniu tak jak by go zalewało gazem i nie można się rozpędzić ani nawet normalnie jechać, spowrotem wrzucam na benzynę przejadę znowu z 2km i później jak już przełączę na gaz to chwile poszarpie i już normalnie złapie i jedzie na gazie. Dodam, że mam uwalony przepływomierz, czy przepływomierz ma jakieś znaczenie w tej sprawie? I czy to może jest za duża dawka ustawiona i też za duża temperatura i dlatego tak się dzieje? Proszę o pomoc.
  23. Siemka, ja bym nie radził zakładać BRC, może na początku dadzą Ci dobrą cenę, ale później przyjdzie Ci wymienić reduktor czy coś to się załamiesz, ja mam BRC u siebie w zwykłej B5 1.8 i gość za wymianę reduktora mi powiedział 800 zł + to co jeszcze wyjdzie.. Moim zdaniem załóż sobie Instalację TECH wszystko najwyższa półka, taniej Cie wyjdzie i będziesz zadowolony w spód. Nie daleko mnie jest gazownik, znajomy zakłada instalacje taką jak Ci napisałem, producent daje na to 5 lat gwarancji, wszystko najwyższa półka, jeszcze nie słyszałem ani nie widziałem osoby, która na coś w tej instalacji narzekała..
  24. Siemka pany: Kupiłem sobie interfejs do instalacji gazowej brc, taka już była włożona jak auto kupiłem ;/ Nie mogę nigdzie znaleźć programu do tej instalacji, żeby u Siebie na kompie poustawiać. Ma ktoś może taki program z aktywnym kluczem, żebym na spokojnie podłączył się do swojego kompa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.