Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Nie zależy mi na kolorze, ważne żeby świeciło ?
  2. Te blaszki są tam gdzie żarówka tak ?
  3. @wisiel no chyba to jest właśnie wina rolet bo jak mam rolety opuszczone na sam dół to jest woda po nocy a jak mam lekko uniesione od dołu to już wody nie ma. Ale czy to może być też, że uszczelki lub cała szyba jest nieszczelna?
  4. No furka fajna, Siemka
  5. No właśnie, sprawdź rozrząd bo być może się przestawił o ząbek albo od razu był źle założony.
  6. A może jest jakaś nieszczelność w kolektorze wydechowym lub w kolektorze dolotowym. Może jeszcze za słabo masz świece dokręcone i kompresja ucieka bokiem, miałem tak u Siebie ale w PB
  7. Wydaje mi się, że to jest kontrolka mówiąca o spalonej którejś żarówce.
  8. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    No dobrze mówisz, być może, że już nie dadzą 600 zł
  9. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem czy to plotka czy nie ale ponoć z katalizatora odzyskują srebro także warto sobie więcej krzyknąć.
  10. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś mój wpis, ja miałem pomiar spalin normalnie przez analizator spalin i gdyby norma była przekroczona to na pewno by mi gość przeglądu nie podbił
  11. Siema, po zmianie żarówki chwilę obie lamki świeciły nad rejestracją i po przejechaniu kilku km lampka w której była spalona żarówka i wstawiona nowa przestała świecić, jak można te kabelki zakonserwować lub przywrócić do sprawnego działania?
  12. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    W lipcu miałem przegląd , spaliny badane i jakoś przeszło pozytywnie, pb z gazem bez kata.
  13. To powodzonka?
  14. A nie masz jakiegoś kolegi, który pomógł by Ci koło bloku ?
  15. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    To niech zaczną bo się udusić można na drodze za takim dieslem..
  16. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    Przyjdzie czas na przegląd to nie wydaje mi się , że stary diesel przejdzie pomiar spalin pozytywnie ?
  17. Raczej na pewno trzeba zdjąć kierownicę.
  18. No to masz problem z immobilizerem, styki do przeczyszczenia i konserwacja.
  19. Może padł przekaźnik od zapłonu.
  20. k232 odpowiedział(a) na Jano8504 temat w Audi A4 B5
    Myślę, że jak kat czysty to spokojnie powinieneś wołać 600 zł, przynajmniej po tyle się dostawało kiedyś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.