Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Sprawdzałeś może czy ECU pokazuje jakieś błędy ? Być może coś Ci odcina zapłon tylko pytanie co.. ?
  2. U mnie w PB jest 1.6 bar norma. Nie wiem jak w TDI, ja mierzyłem zaczynając od zimnego i cały czas obserwowałem wskazówkę na manometrze aż silnik się zagrzał i jeszcze chwilę na rozgrzanym, u mnie na rozgrzanym wskazówka spadła do 0 i już się nie podniosła. Ja wiem, 30-50 zł
  3. Nie resetuje się licznik, pierwsza diagnoza z Twojej strony to musisz zmierzyć ciśnienie pompy oleju.
  4. Myślę, że układ Ci się nie zapowietrzy przy takiej operacji, no wymiana wydaje się bardzo prosta Może akurat Tobie się uda ten zbiorniczek
  5. Na jaki planujesz zmienić? Ja u Siebie zmieniałem tzn, oddałem mechanikowi do zmiany więc nie wiem jak to się robi ale ja wsadziłem do Siebie zbiorniczek z firmy Febi to kostka w zbiorniczku robi mi zwarcie i cały czas mi mruga kontrolka na desce rozdzielczej i jeżdżę teraz z odpiętą kostką, winny jest zbiorniczek ?
  6. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Pisz do @dzik ?
  7. k232 odpowiedział(a) na Jaceqpro temat w 1.6
    To po tym wężu sprawdź bo może faktycznie to jego wina ?
  8. Siemka, bierz PB
  9. @Piotrek1.8T jak to zrobisz to później uzupełnij profil
  10. Rozrząd mógł przeskoczyć , czujesz, że auto jest delikatnie słabsze ?
  11. k232 odpowiedział(a) na wielewiaczek temat w 2.0
    Nie wiem czy na vagu sprawdzisz, pewnie się da ale ja nie wiem. Pasuje rozkręcić listwę i sprawdzić czy każdy wtryskiwacz dobrze rozprowadza paliwo, może któryś się przycina i coś jest nie tak. A cewki sprawdzałeś ? Może na którejś jest delikatnie przebicie i też będzie powodowało szarpania.
  12. k232 odpowiedział(a) na wielewiaczek temat w 2.0
    To przepływomierz dobry. Może coś z wtryskiwaczami jest nie tak..
  13. k232 odpowiedział(a) na wielewiaczek temat w 2.0
    Albo przez vcds sprawdź w blokach pomiarowych czy wskazuje prawidłową wartość ( nie wiem jaka powinna wartość być dla Twojego silnika ) ewentualnie zrobić podmianę z innego sprawnego auta albo jeszcze odepnij kostkę od swojego przepływomierza i sprawdź czy auto poprawnie jeździ.
  14. Siemka, czy ktoś się orientuje czy jest autostrada przez Rumunię do Bułgarii ? Jak ogólnie tam wygląda droga, dobrze się jedzie ?
  15. k232 odpowiedział(a) na wielewiaczek temat w 2.0
    Przepływomierz sprawdzony ?
  16. k232 odpowiedział(a) na majami112 temat w Audi A4 B5
    Wydaje mi się, że nie było silnika o kodzie ADR z turbo. To, że słabo odpala to raczej nie ma związku z układem chłodzenia. Na początek, podepnij sobie program VCDS, sprawdź jakie błędy pokazuje silnik i przy odpalaniu sprawdź do ile V spada Ci napięcie akumulatora.
  17. Filtry to knecht , mann, Bosch , mayle, wszystko to jest jeden c**j ale pod inną nazwą. Przejedź sobie 10 postów wyżej i tam masz napisane o oleju.
  18. Pytasz o filtry czy o olej ?
  19. k232 odpowiedział(a) na Jaceqpro temat w 1.6
    Pompka się włącza wtedy gdy cofnie Ci się paliwo i ona ma za zadanie dobić paliwa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.