Treść opublikowana przez k232
-
Ceny paliwa marzec 2026
Aż tak bardzo Cię to cieszy?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Już działa okej, widzę wszystkie wiadomości e mail . To ja na razie nie robię aktualizacji no u mnie działa dobrze ?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Czyli odpuszczam sobie tą aktualizację?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ale mi nie chodzi o wiadomości usunięte tylko o te które odczytam bez kasowania a one po jakimś czasie znikają po prostu i nie widać ich w skrzynce odbiorczej.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Przyszło mi powiadomienie żeby zrobić aktualizację do IOS 12 ale ponoć po tej aktualizacji zmula telefon , czy ktoś to może potwierdzić ?
-
LPG do TFSI
To jak robisz taki przebieg to na co Ci LPG ? Jeszcze zwykłe LPG bez dotrysku to luz ale tfsi to raczej drogi wydatek ? Po dwóch latach na LPG wtryski i reduktor do wymiany to sobie policz wszystko.
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pany, po jakimś czasie wiadomości e-mail znikają ze skrzynki odbiorczej i gdzie one później są ? Każdy inny folder mam pusty a chcę znaleźć na telefonie różne wiadomości. Proszę o pomoc.
-
Cewki zapłonowe wymiana
To masz źle ustawiony gaz. Świece do gazu to zwykły marketing.
-
Problem z silnikiem ALZ
Od razu się nie wymienia, pasuje to zdiagnozować . Wsiądź do auta i słuchaj czy po włączeniu zapłonu słychać pompkę paliwa, sprawdź błędy na kompie może sam przekaźnik od pompki padł.
-
Problem z silnikiem ALZ
No w takim sposób ma działać, po włączeniu zapłonu pompka ma pompować, w niektórych autach pompuje 3 sekundy i się wyłącza a u mnie pompuje dotąd aż odpalę. A jak Ty pisałeś, że raz działa raz nie to raczej macie problem
-
Problem z silnikiem ALZ
To coś z pompą paliwa nie tak, skoro cofa paliwo to przy włączeniu zapłonu powinna pompa paliwa dobić paliwa i powinien palić
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak Ci się uda to 3 lata i dłużej a jak będzie bubel to miesiąc i papa ?
-
nie rowna praca po 2 razie
Może czujniki spalania stukowego coś chrzanią? Albo może sterownik dostaje jakiś zły sygnał ..
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Jedź do jakiejś fabryki aut, kup porządne lampy bi led za 2000 zł i wtedy będziesz miał światło , lampy będą przystosowane do tego o nie ma opcji żebyś miał słabe światło ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
@Rosomak91 ale Ty pier**lisz hahaha Ale za to Cię lubię
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To Ty masz zdrowy silnik ?
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Ludzie chcą za darmo 500+ ale nie widzą że masło w sklepie kosztuje już prawie 6,50 nie mówiąc dalej o paliwie ? Chłopaki już wam z roku temu pisałem , że do waszych silników tylko olej 5W50 ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Valvoline Synpower 5W40
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
To jeszcze nie tak źle ?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Ile ta rska na PLN? ?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja pisałem o swoim , a ja nie mam turbo ?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja mam u Siebie gaz już 14 lat, nie wiem jakie świece były wcześniej ale jeżdżę na zwykłych przypisanych do tego modelu 3 elektrodowe , już 30k km a świece w ogóle nie są zużyte.
-
nie rowna praca po 2 razie
Spróbuj podłączyć vaga i zaobserwuj sondę czy w któryś momentach przypadkiem się nie zacina. U mnie tak jest , jadę ileś tam km jest dobrze, odpalę ponownie i falują obroty , okazało się , że sonda w którymś momencie po prostu przestaje pracować na kilka sekund.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
@dzik wprowadził u Siebie do sprzedaży olej Ravenol, podobno ten olej jest lepszy od LM high tech i tańszy, czy to będzie dobry wybór do silnika z gazem ??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ale sobie wybrałeś półkę haha ? Jak Cię stać na Lem i będziesz jeździł autem jeszcze z 10 lat to bierz Lem ?