Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Wahacze SKV
na szczęście mechanik, którego po samodzielnym montażu prosiłem przed ustawieniem geometrii o sprawdzenie wahaczy, powiedział, że poprawił te łączniki po mnie
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
czyli jak dobrze rozumiem, wskazanym jest jeździć na 5w40, jeżeli mówimy o ALT okej więc, odpuszczam półsyntetyk.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
No więc tak.. powielam pytanie poprzedników... mogę zmienić z 10w40 na np. 5w40 ? zastanawiam się jaki dało by to rezultat z poborem oleju (pewnie niewielki) i kulturę pracy silnika jeżeli nie to wracam do poprzedniego pomysłu liquy moly 10w40
-
wymiana wachaczy
amatorka, poczytaj trochę o podstawach Panie Mateusz
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
zależy jak kto ma jeszcze odbłyśniki wypalone i soczewki brudne, żarówka to nie wszystko
-
Wahacze i tarcze hamuclowe - najlpeszy wybór
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/25413-jakie-klocki-i-tarcze-hamulcowe/http://a4-klub.pl/index.php?/topic/25413-jakie-klocki-i-tarcze-hamulcowe/
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
wystarczy trzymać olej na bagnecie na 3/4 albo max i terkotania nie będzie
-
Wahacze SKV
ja to robię teraz miesięcznie max 700 km więc ode mnie nie prędko się dowiecie ^^ tak czy owak na razie jest spoko
-
Szarpie jak szalony
Miałem takie same objawy u siebie i to była 1000% cewka, przy powolnym przyśpieszaniu miałem spokój, jednak po depnięciu zaczęło szarpać. ja jednak proponuję tak jak mówił kolega @piotrek991 sprawdzić dokładnie wszystkie przewody do świec i wtrysków
-
Bardzo słabe światła mijania
ja tam kupię 2x odbłyśniki + wyczyszczę soczewkę. planuje sam odrestaurować lampy fajnie wyglądają te lampy z ''ringami'' jednak za sztukę trzeba dać ponad 500 zł
-
Rezonans, trzęsienie, wibracje auta przy obrotach od 1500-2300
kolega napisał że na rozgrzanym gorzej niż na zimnym więc chyba przegub można wykluczyć
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
ok dzięki za info
-
Wahacze i tarcze hamuclowe - najlpeszy wybór
Jest mnóstwo tematów na forum. Użyj wyszukiwarki. ..temat wahaczy jest obecnie jednym z popularniejszych tematów. O klockach też jjest ilion stron. .
-
Rezonans, trzęsienie, wibracje auta przy obrotach od 1500-2300
cewki zapłonowe, o takie: http://google.plauto-czesci/cewka-zaplonowa-zespol-cewek,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-9-tdi-130km,5-4731-15511-100150.html najłatwiej sprawdzić podpinając się pod komputer...
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
robota + farba/lakier tak ?
-
Rezonans, trzęsienie, wibracje auta przy obrotach od 1500-2300
cewki sprawdzone ?
-
Polecane opony letnie
jak wy możecie jeździć na tych 18stkach cały czas na Heblu można sprawdzić np. na www.norauto.pl wybierasz szerokość, profil i felgę i pokazuje Ci czy są takie opony. z tego co widzę to wejdą
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
odkopuję również, też mam zamiar pomalować dolne w kolorze samochodu (niebieski) mam dobrego lakiernika, ciekaw jestem jeszcze ile wydaliście na to
-
Jakie lpg do 163km
zgadzam się z przedmówcami, STAG jest spoko, jeżeli gazownik mówi że coś może być nie tak to najzwyczajniej jest po prostu słabym gazownikiem kumaty człek ustawi wszystko, wiem po sobie bo ze stagiem miałem sporo problemów, a okazało się że trzeba było kogoś kto poświęci czas na to co najważniejsze czyli prawidłowe strojenie
-
Luźny pedał sprzęgła
uuu to u mnie końcóweczka spko dłub sam, jak Ci się uda to rób foty i wstawiaj na forum
-
Luźny pedał sprzęgła
trzeba zdjąć cały pedał sprzęgła, to jest tuleja zakończona takimi dwoma grzybkami, prawdopodobnie jeden z nich się urwał koszt tulei to grosze, trzeba pytać mechanika ile weźmie za robotę, nie mam pojęcia jaki jest dostęp. podejrzewam że nie jest to jakaś koszmarna robota PS; wymieniałeś sprzęgło ? odkąd Ci teraz łapie ?
-
Wahacze SKV
zgodzę się.
-
Kratka Dolotu do filtra powietrza ?
ok dzięki w takim razie wyczyszczę i zostawię taki jaki jest
-
Kratka Dolotu do filtra powietrza ?
wtf podobno z Niemiec ^^ czyli co, jako że obecnie jeżdżę w Polsce, to po prostu go wyrzucić ?
-
Kratka Dolotu do filtra powietrza ?
Panowie, nie mogę nigdzie znaleźć, nawet nie wiem jak poprawnie to nazwać co to ? i jaki ma numer ? kompletnie rozjechana jest już: http://www58.zippyshare.com/v/YtHPTJCg/file.html