Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy posiada ktos moze wiedze jaki ma nr dyfuzor od s4 przedlift z siatka od s -line
  2. Lampy LED NEON AVANT 2008-2015 komplet dynamiczne kierunkowskazy ogaryna ktos podłaczenie tego w 3 miescie i zakodowanie??
  3. Zgodze sie z bartusem
  4. takie jak ty masz kratki plaster miodu do s-line
  5. tak jak kolega wyzej napisał rotory przytrzec to jest moment sam wiem po sobie wiec u mnie wpadnie 255 a jechac u mnie na multi i po programie dalej to nie jedzie
  6. kolego a napiszesz na pw koszta i mody na wielki +
  7. Ja mam u sb 235/35 i jest si ale będę zmieniał na 255
  8. widze dalej sie dzieje bardzo bobrze oby tak dalej
  9. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy ma ktos grill-a shadow line na sprzedanie??
  10. Ten to chyba już rozłożony na części z tego co kojarzę to go ukradli ... tak niestety tego autka juz nie ma i nie znalazło sie kolega ma teraz tt r32
  11. ja dopiero wrociłem z turcji a albanie odwiedze za rok moze 2 by zobaczyc czy rozwinie sie tak jak chorwacja
  12. Witam byliśmy w Albanii 2 lata temu we wrześniu samochodem zatrzymaliśmy się w mieście Vlora ,w miejscu do którego się wybieracie jest piękna plaża.Himare mieści się w przełęczy Llogara która jest przepiękna niestety jazda nią nie pozwala na przekroczenie 50 km /h ze względu na obsuwające się skamieniałe pobocza. To jedyna droga z Vlory do Sarandy Centrum miasta Vlora jest godna polecenia jak również miasta Saranda położona niedaleko waszego miejsca docelowego ,to chyba najpiękniejsze miasto w Albanii.Warto zobaczyć też tzw. cud Albanii to BLUE EYE (mnóstwo filmików na yt) nawet filmiki nie oddają tego jak ujrzeć w realu. a stamtąd daleko nie macie .Nie zapomnijcie butów do wody plaże są mega kamieniste,jadąc autem w przełęczy uważajcie również na zwierzęta głównie kozy krowy konie psy owce .Jeśli chodzi o hotele to o tej porze roku nie ma problemów wręcz stoją przed hotelami i zapraszają ceny są do negocjacji,w czasie jak byliśmy wahały się około 8-10 euro za os za dobrej klasy hotel,o tej porze roku nie ma już możliwości skorzystania ze skuterów wodnych,gdyż dla nich sezon zamknięty poza tym temp ok 28 st . Mam nadzieje ,że choć troszkę pomogłem, życzę miłego urlopu i spokojnej trasy ps nasz czas z Gdyni do Vlore to 32 godz z kilkunastoma przerwami po 15 min ,pozdrawiam .
  13. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc ) ja na taki komplecik z aso juz 3 miesiace czekam Ja mam kumpla w Niemczech to zakupił dla mnie komplecik a to był orginał czy zamiennik?? i czy istnieje opcja by zamowił jeszcze 1 taki komplecik ??
  14. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja szukałem lampek ale jakoś wolałem założyć zestaw i wszystko działa elegancko http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichenleuchten-Upgrade-Set-8K0-052-110-/272267559596?hash=item3f646942ac:g:AIoAAOSwMVFXH4Cc ) ja na taki komplecik z aso juz 3 miesiace czekam
  15. dziekuje za odp mozna usunac
  16. witam wszystkich mam takie pytanko czy by zrobic ledy pod rejestracje potrzebuje te kabelki?? https://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A5-8T/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-8K-A5-8T-Q5-8R
  17. http://www.original-felgen.com/420601025aa.html
  18. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy by dac ledy na tył na tablice potrzebuje tylko te kabelki ?? czy cos jeszcze?? https://www.kufatec.de/shop/de/Audi/A5-8T/Adapter-LED-Kennzeichenbeleuchtung-Audi-A4-8K-A5-8T-Q5-8R
  19. dobra robota
  20. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289028-zawieszenie-s-line-1bv-vs-sportowe-1be/tu masz troszke do poczytania jeszcze troszke a dystanse dopiero w planie a jakie inne zdjecie z boku chcesz ??a co do et to chyba 42
  21. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy mam takie pytanko jaki nr ma grill z wersji shadow line dziekuje z gory
  22. kolego u mnie na 19 i zawieszeniu BE wyglada to tak i nie jest za twardo i 99% miasto
  23. ładne te twoje audi i koła tez myslałem nad takimi ale w ładnym stanie to masakra dostac org wiec wpadły org rotory
  24. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak alufelga to wejdzie jak stalówka to nie. Co do fotochromu ja zawsze palcami wyciągam. Wciskam na środku u goóry do końca i odciągam na dole do siebie z wyczuciem potem znowu góra i wychodzi zawsze. Mam jeszcze zestawy od Esy jakbyś chciał tylko że minimum 17cali trzeba mieć ile za komplet od Esy masz przód i tyl
  25. ah szkoda auta znajpierw z trojmiasta znow wrocław itp ahh:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.