Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Wszystko zależy od wzoru , modelu i marki koła…..
  2. Na każdym audi w zasadzie sprawdzi się futro np Rupesa czy Lake Country i ja preferuje do tego pastę kocha h8 czy h9 i jako finish jakaś średnia gąbka, ja używam żółtego Rupesa i Perfect Finish z Sonaxa, to taki w miarę gotowy przepis na 70% rys out
  3. Polecam, warta każdej złotówki, lepsza niż big boi i temu podobne, ponad 3 lata bezawaryjnie
  4. Zależy co chcesz robić i jaki lakier
  5. Korekta... Miałem czas więc lakier przed zimą ogarnięty Przygotowanie Tak wyglądają wcześniej wrzucone Gyeon Trim i View Korekta Zaprawki A po korekcie na auto wpada absolutny top od Gyeon, powłoka dostępna tylko dla akredytowanego studia a mianowicie: Gyeon Duraflex Wrzuciłem też w końcu czarny emblemat na tył, kupiony z Allegro z jakimiś tam numerami ale raczej to nie ori zresztą do b8 nie spotkałem ori na tył....., tak czy inaczej wykonanie naprawdę ekstra. No i tak to wyszło na gotowo, efekt ciężko oddać bo lakier to Ibis White czyli białe Uni , poza tym pogody nie ma, co chwila deszcz więc fotki przed domem, jeszcze w południe w pełnym słońcu no ale coś tam chyba widać, że było smarowane... A teraz starczy już tych detailingow, czas coś zrobić z zawieszeniem i kołami, żeby to w końcu zaczęło jakoś wyglądać Pozdr! Żartuje, detailingów nigdy dość
  6. CarPro CeriGlass, aczkolwiek nie chodziło o usuwanie zarysowań a dokładne doczyszczenie, waterspoty i inne zabrudzenia , tak naprawdę może być dowolna pasta finishowa i jakiś średni czy miękki pad, no i uważać trzeba na szybę czołową bo jak masz dużo odprysków to wszystkie pasy z tlenkiem ceru wejdą w nie i trochę to trwa zanim to się wymyje, ze zwykła pasta nie ma takiego problemu....
  7. Ciężko wyczuć na odległość co to jest, mowie o plamach....można przepolerować a jak nie matować , polerować i zobaczyć co się dzieje i tak niem ma za dużo do stracenia....
  8. Mora widoczna jest tam gdzie dokładnie świeca lampy, na zielono, lakier nie jest taki przejrzysty tylko jakby "zamglony", co do zgazowania to to są te małe kropki, rozpuszczalniki odparowywały i taki finał, wada podczas lakierowania. Może być ciężko i ile zgazowanie usuną ci to te plamy pewnie będą się pogarszać....
  9. Cześć Będzie to już ostatni wpis w tym temacie, ponieważ w dniu dzisiejszym dotarliśmy do końca tej sprawy. W zeszłym tygodniu Euroins otrzymało pozew sądowy i została wyznaczona data rozprawy, jak się można było spodziewać, po tym jak firma zajmująca się odszkodowaniem zdrowotnym w moim imieniu tak ich ciśnie że dochodzimy do sumy opiewającej na połowę wartości auta, odpowiedz była natychmiastowa. W piśmie oczywiście prawnik poinformował ich o tym że w momencie trafienia sprawy na wokandę honorarium adwokackie wzrasta o 2/3, i że domagamy się zwrotu całej wartości auta zgodnie z moją opinią biegłego, kosztów sądowych, kosztów mecenasa, opłaty skarbowej i odsetek za zwłokę, a ponadto że postępowanie likwidatorów zostanie zgłoszona odpowiednim organom, że został powiadomiony Rzecznik Finansowy, oraz że zostało wysłane pismo do centrali z opisem sytuacji i z wnioskiem o wykreślenie prowadzącego moją sprawę z rejestru agentów ubezpieczeniowych i dodatkowo jeszcze kilka rzeczy ,Euroins wystosowało pismo z wnioskiem o ugodę zgodnie Dzisiaj wypłacili całą wartość auta zgodnie z opinia mojego biegłego, koszta sądowe, koszty mecenasa oraz opłatę skarbową Więc oficjalnie mamy temat zakończony, sprawa nie trafi do Sądu, trwało to od lutego do października ale jednak mając dobrego mecenasa i biegłego, można obronić elementy dodatkowe (modyfikacje) w aucie, nie zawsze odzyskamy tyle co daliśmy ale spokojnie 70% każdego zamontowanego elementu jest do ugrania. Liczymy to jak auto wyglądało w momencie kolizji a nie po vinie. Dziękuje wszystkim za miłe słowa i trzymanie kciuków, jak widać, coś to chyba dało Moderatorów proszę o zamknięcie tematu.... Cześć !!!
  10. Patrząc na ten element to pewnie się już lakier utlenia, całkiem możliwe że od ptasiego gówna albo plam jak żywica itp ale to jest nic, patrząc na tą more i zgazowany lakier, to można sądzić że na mierniku pewnie cuda wyjdą.....
  11. Trochę słabe jakościowo ale może się spodoba
  12. Tez tak pomyślałem od razu, niby zwykły pstryk a dopiero tutaj widać jak tłusto się prezentują auta, dla mnie ogień z d*py obie śliczne !
  13. Trochę samozaparcia i czasu a ogarniesz sam
  14. Autosolem albo Carpro Metallicut jeśli to prawdziwe chromy a jak to ten shit z audi , tworzywo pokryte czymś na podobe chromu to całkiem niezłe sobie z tym radzą cleanery jak Angelwax Perfect Polish albo np Auto Finesse Tripple z tym ze jak mocno zaczęło się już utleniać to czasem nic juz tego nie ruszy, te pseudo chromy to chyba najewksza wtopa materiałowa w Audi….
  15. Nie zajmuje się kosmetyką zawodowo, pracowałem kiedyś, ale dla kogoś, teraz to choroba zabierająca moje pieniądze
  16. Jak jest mocny bałagan to używam Gyeon Trim, ale ten Nexzett Gumi jest całkiem niezły, również mocno pomyślałbym nad nowym CarPro Blackout, nie używałem ale opinie pokazują ze to bardzo udany produkt….
  17. Siema Trochę ostatnio pogrzebałem, czas było doprowadzić to auto trochę do ładu i składu, wydaje mi się że biała nigdy nie widziała jakiegokolwiek zabezpieczenia i domycie, prawdziwe domycie takiego samochodu trochę potrwało. Czasu na pełna korektę teraz nie miałem i lakieru nie ruszałem, ale zająłem się w końcu szybami, lampami, uszczelkami i plastikami... Mycie Szyby Lampy Uszczelki Na szyby wrzuciłem Gyeon View Na plastiki Gyeon Trim Tak to wygląda Plastiki w świetle dziennym Jeśli chodzi o mody to wrzuciłem folie na przednie szyby Maxuel Vexo 50 Pozdr!
  18. Nope, to nie ja....
  19. Nowe światło w halogen GP Thunder 3500k

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.