Treść opublikowana przez FroS-t
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Wszystko zależy od wzoru , modelu i marki koła…..
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Na każdym audi w zasadzie sprawdzi się futro np Rupesa czy Lake Country i ja preferuje do tego pastę kocha h8 czy h9 i jako finish jakaś średnia gąbka, ja używam żółtego Rupesa i Perfect Finish z Sonaxa, to taki w miarę gotowy przepis na 70% rys out
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Thx
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Polecam, warta każdej złotówki, lepsza niż big boi i temu podobne, ponad 3 lata bezawaryjnie
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Zależy co chcesz robić i jaki lakier
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Korekta... Miałem czas więc lakier przed zimą ogarnięty Przygotowanie Tak wyglądają wcześniej wrzucone Gyeon Trim i View Korekta Zaprawki A po korekcie na auto wpada absolutny top od Gyeon, powłoka dostępna tylko dla akredytowanego studia a mianowicie: Gyeon Duraflex Wrzuciłem też w końcu czarny emblemat na tył, kupiony z Allegro z jakimiś tam numerami ale raczej to nie ori zresztą do b8 nie spotkałem ori na tył....., tak czy inaczej wykonanie naprawdę ekstra. No i tak to wyszło na gotowo, efekt ciężko oddać bo lakier to Ibis White czyli białe Uni , poza tym pogody nie ma, co chwila deszcz więc fotki przed domem, jeszcze w południe w pełnym słońcu no ale coś tam chyba widać, że było smarowane... A teraz starczy już tych detailingow, czas coś zrobić z zawieszeniem i kołami, żeby to w końcu zaczęło jakoś wyglądać Pozdr! Żartuje, detailingów nigdy dość
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
CarPro CeriGlass, aczkolwiek nie chodziło o usuwanie zarysowań a dokładne doczyszczenie, waterspoty i inne zabrudzenia , tak naprawdę może być dowolna pasta finishowa i jakiś średni czy miękki pad, no i uważać trzeba na szybę czołową bo jak masz dużo odprysków to wszystkie pasy z tlenkiem ceru wejdą w nie i trochę to trwa zanim to się wymyje, ze zwykła pasta nie ma takiego problemu....
-
"Plamy" na masce
Ciężko wyczuć na odległość co to jest, mowie o plamach....można przepolerować a jak nie matować , polerować i zobaczyć co się dzieje i tak niem ma za dużo do stracenia....
-
"Plamy" na masce
Mora widoczna jest tam gdzie dokładnie świeca lampy, na zielono, lakier nie jest taki przejrzysty tylko jakby "zamglony", co do zgazowania to to są te małe kropki, rozpuszczalniki odparowywały i taki finał, wada podczas lakierowania. Może być ciężko i ile zgazowanie usuną ci to te plamy pewnie będą się pogarszać....
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Cześć Będzie to już ostatni wpis w tym temacie, ponieważ w dniu dzisiejszym dotarliśmy do końca tej sprawy. W zeszłym tygodniu Euroins otrzymało pozew sądowy i została wyznaczona data rozprawy, jak się można było spodziewać, po tym jak firma zajmująca się odszkodowaniem zdrowotnym w moim imieniu tak ich ciśnie że dochodzimy do sumy opiewającej na połowę wartości auta, odpowiedz była natychmiastowa. W piśmie oczywiście prawnik poinformował ich o tym że w momencie trafienia sprawy na wokandę honorarium adwokackie wzrasta o 2/3, i że domagamy się zwrotu całej wartości auta zgodnie z moją opinią biegłego, kosztów sądowych, kosztów mecenasa, opłaty skarbowej i odsetek za zwłokę, a ponadto że postępowanie likwidatorów zostanie zgłoszona odpowiednim organom, że został powiadomiony Rzecznik Finansowy, oraz że zostało wysłane pismo do centrali z opisem sytuacji i z wnioskiem o wykreślenie prowadzącego moją sprawę z rejestru agentów ubezpieczeniowych i dodatkowo jeszcze kilka rzeczy ,Euroins wystosowało pismo z wnioskiem o ugodę zgodnie Dzisiaj wypłacili całą wartość auta zgodnie z opinia mojego biegłego, koszta sądowe, koszty mecenasa oraz opłatę skarbową Więc oficjalnie mamy temat zakończony, sprawa nie trafi do Sądu, trwało to od lutego do października ale jednak mając dobrego mecenasa i biegłego, można obronić elementy dodatkowe (modyfikacje) w aucie, nie zawsze odzyskamy tyle co daliśmy ale spokojnie 70% każdego zamontowanego elementu jest do ugrania. Liczymy to jak auto wyglądało w momencie kolizji a nie po vinie. Dziękuje wszystkim za miłe słowa i trzymanie kciuków, jak widać, coś to chyba dało Moderatorów proszę o zamknięcie tematu.... Cześć !!!
-
"Plamy" na masce
Patrząc na ten element to pewnie się już lakier utlenia, całkiem możliwe że od ptasiego gówna albo plam jak żywica itp ale to jest nic, patrząc na tą more i zgazowany lakier, to można sądzić że na mierniku pewnie cuda wyjdą.....
-
Biały Allroad - powrót do marki
Fajny !!!
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Tez tak pomyślałem od razu, niby zwykły pstryk a dopiero tutaj widać jak tłusto się prezentują auta, dla mnie ogień z d*py obie śliczne !
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Trochę samozaparcia i czasu a ogarniesz sam
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Autosolem albo Carpro Metallicut jeśli to prawdziwe chromy a jak to ten shit z audi , tworzywo pokryte czymś na podobe chromu to całkiem niezłe sobie z tym radzą cleanery jak Angelwax Perfect Polish albo np Auto Finesse Tripple z tym ze jak mocno zaczęło się już utleniać to czasem nic juz tego nie ruszy, te pseudo chromy to chyba najewksza wtopa materiałowa w Audi….
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Gyeon Trim- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Nie zajmuje się kosmetyką zawodowo, pracowałem kiedyś, ale dla kogoś, teraz to choroba zabierająca moje pieniądze- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Jak jest mocny bałagan to używam Gyeon Trim, ale ten Nexzett Gumi jest całkiem niezły, również mocno pomyślałbym nad nowym CarPro Blackout, nie używałem ale opinie pokazują ze to bardzo udany produkt….- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Siema Trochę ostatnio pogrzebałem, czas było doprowadzić to auto trochę do ładu i składu, wydaje mi się że biała nigdy nie widziała jakiegokolwiek zabezpieczenia i domycie, prawdziwe domycie takiego samochodu trochę potrwało. Czasu na pełna korektę teraz nie miałem i lakieru nie ruszałem, ale zająłem się w końcu szybami, lampami, uszczelkami i plastikami... Mycie Szyby Lampy Uszczelki Na szyby wrzuciłem Gyeon View Na plastiki Gyeon Trim Tak to wygląda Plastiki w świetle dziennym Jeśli chodzi o mody to wrzuciłem folie na przednie szyby Maxuel Vexo 50 Pozdr!- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Pewnie jest jak Dev mówi, dzięki- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jest opcja ustalić kod lakieru ?- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Nope, to nie ja....- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t