Treść opublikowana przez FroS-t
-
Kolejny Avancior V6
No przyznam odważne stwierdzenie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Będzie dobrze
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Na fejsie jest ok, wiec pewnie jak mowisz kompresja zjadla ostrość ale focisze bardzo fajne
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Fajne fotki panie kolego ale ostrość poszła na spacer
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Bardzo ładne fotografie druga rzecz to zawsze mega pamiątka, cała magia fotografii, mozna zatrzymac chwilę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Opanuje temat z Kojakiem, dzięki za wiad na priv !
-
Spoty Katowice i okolice
Opanuje temat z Kojakiem, dzięki za wiad na priv !
-
B7 Crew
Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów, jak jest ktoś z Gliwic lub okolic i dysponuje kompem bardzo proszę o pomoc....
-
Spoty Katowice i okolice
Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czesc panowie potrzebuje pomocy, jestem w Gliwicach Audi a3 i zapalila sie kontrolka swiec, czasami przycinal mi sie egr w niej ale po skasownaniu bledu auto jechalo dalej, niestety musialem wziasc a3 dzis poniewaz Moja ukochana ma szkolenie wlasnie w Gliwicach , sytacja wyglada tak ze zapalily mi sie komtrolki check engine i kontrolka od egr i auto nie ma calokowicie mocy....,czy jest ktos kto moglby podjechac z kompem skasowac mi ten blad zebym mogl wrocic do Bydgoszczy o wlasnych silach ? Help !!! Jestem na ul Młodych Patriotów
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Sie chwali takie rzeczy
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Ja tez bym poszedł w kolorowe albo takie jak Kojek wrzucil albo zielone takie jak przymierzaleś
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Nie pownienes miec kłopotu z tym woskiem, bardzo mała ilość, nakladanie czy to krzyzowe czy normalnie nigdy nie zostawilo mi hologramów czy smug lub tym podobnych, nie wiem skad opinie o tym w internecie, moze jeden nałozył w złej temp czy smarował jak masłem, dwóch powtórzyło i mamy legende ze ten wosk sie słabo dociera itp..... Soft zorbiło nawet film.....
-
A4 B8 Ibis White - Quattro - 2.0 TFSI - S Line zew. - 2015 polift
+1
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Taki żarcik, nie każda musi leżeć- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
To samo myślę czytając temat Kamila, a auto bedzie fajne jak bedze gleba i koło- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ogólnie to Twój plan jest jak najbardziej poprawny, doboru kosmetyków nie będe poruszał, marek jest cała masa, lepsze i gorsze, sam wiesz ze K2 i Shiny szału nie robi ale swoje zadanie powinny jako tako spełnić, zabepieczenie wybrałeś bardzo fajne i posiedzi na aucie jesli zrobisz tak jak piszesz, co mógłbym doradzic to napewno lepiej użyć wode pod cisnieniem do splukania bo wąż ogrodowy może nie wymyć dobrze Irona czy Tara a lepiej żeby te produkty nie zaschły, ogólnie lepiej korzytsać z wody pod cisnieniem, więc ja na Twoim miejscu jesli masz gdzieś blisko myjkę to pojechałbym sobie na myjke poznym wieczorem, zrobił z autem tak jak piszesz, ale punkty od 1 do 10, a jak bedziesz sie streszczał to powinno Ci to zająć jakąś godzinkę, mysle że nie więcej : Tar, owady, spłukanie,piana,spłukanie,mycie na dwa wiadra, spłukanie, iron, spłukanie i glinka, bez znaczenia jaka, ale ja Tobie bym doradził Clay Sponge od ADBL czy CarPro, bardzo fajna opcja i jak spadnie to wypłuczesz i jedziesz dalej, odkurzu nie usuniesz glinką, trzeba maszynowo podzialać..... po tym wszystkim spłucz sobie dobrze auto i wolnym krokiem jedz do domu, żeby nie usyfić auta za bardzo, w domu pod wężem spłucz auto z kurzu dokładnie, wysusz, i wtedy na spokojnie jedziesz cleaner i IPA - bez jakiś fajerwerków z fibrami, niepotrzebne ci dwie, przecież ten produkt zaraz odparuje, poprostu psikasz i wycierasz panel po panelu jak quick detailer, nie musisz tam nic docierac tylko poprostu przetrzec lakier trzeba i wtedy kladziesz zabezpiecznie, tak jak sobie wybrałes czyli Fusso, taka fibra jak np ADBL Puffy Towel jest bardzo dobra i powinna Ci starczyc- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Cleaner i IPA to tak naprawde dwa różne produkty, cleaner na za zadanie dogłębnie oczyścić lakier, a IPA odtłuścic, dodatkowo Fusso najlepiej wiąże się z całkowicie jałową powierzchnią, więc po clenaerze najlepsza opcją jest uzycie IPY czy innego odtłuszczacza aby wymyć resztki cleanera, idealnie odtłuścić i zostawić blachę całkowicie jałową i wtedy smarujesz woskiem....- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kazda piane rozcienczamy z woda, nie wlewamy np 700ml czystej piany i jazda, niezaleznie od tego co kupisz wlej sobie miedzy 150-200ml piany i okolo 550ml wody takze zebys mial 750ml gotowego roztworu, na spokojnie oblecisz auto i pewnie jeszcze zostanie, jak potrzebujesz piany na wiosne do zakurzonego auta, nie mocno brudnego mozesz pokusic sie o ADBL Yeti a jak chcesz cos co mocniej działa i domywa w miare syf to Autbrite Magifoam albo Auto Finesse Avalanche. Magifoam ma w normalnej cenie jeszcze sklep showcarshine.pl bo reszta widze idzie po bandie jesli chodzi o jej cene....- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Super jest Daniel, wglada więcej niż , a wkurzacie mnie z tymi 9,5 cala, Rotory na sprzedaż !!!!- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
No mówiłem przecie- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Koło fajne, podoba mi się, powiem Ci że odkąd własnie u @tomekhxc zoabczyłem 19x9,5 et 40 i opona 225, uważam że to idelane połączenie..... ale zle to nie wygląda u Ciebie, jest- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Zjebałeś- Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Idealnie - A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)