Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reganajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reganajax

  1. reganajax odpowiedział(a) na Baarteek95 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Długo szorowałeś tłumik? Jakaś chemia?
  2. Właśnie, bdb temat. Też bym chciał się dowiedzieć jak je podpieścić
  3. Więc tak, dopiero niektórzy zmieniają opony na letnie a ja na letnich już zrobiłem ponad 1000km Moimi oponami są Dębica presto uhp 2 (205/50/17) . Prawda jest taka ze jestem bardzo zaskoczony nimi, ponieważ bardzo ważne są dla mnie db czyli dźwięk i przyczepność. Szczerze polecam te opony, miałem uniroyale z podobnej półki cenowowej tyle że na większym calu (225/40/18) i moim zdaniem Dębice lepsze
  4. Dzięki za poradnik, jutro będę się bawił z nowym zestawem Mam jeszcze jedno pytanko. Stare fotele nie były elektryczne a nowe są. Dużo trzeba przerabiać aby nowe działały?
  5. reganajax odpowiedział(a) na rafal_z_2010 temat w Audi A4 B6/B7
    Szybki czarne, felgi srebrne albo lekko siwawe. Zaciski czerwone.
  6. Debica presto uhp 2 posiadają kierunek??? Wszystkie outside do zewnątrz ale kierunku nigdzie nie widze. Ma tez je ktoś może?
  7. 1BA zawieszenie z tyłu butla LPG, przód mam 68cm a tył 65cm... Wygląda to masakrycznie, jak to naprawić? Ten przód wygląda jakby zaraz auto miało polecieć w góre ;/
  8. No to się naczytałem
  9. A co wy się tak chłopaka czepiacie? Lubi emblemat s4 to niech z nim jeździ. Modujecie swoje auta i nikt Was nie krytykuje że macie gust taki i taki, on chce s4 i ma. Czasami ludzie tutaj zachowują się jak serio jacyś " bogowie " (specjalnie z małej)
  10. Oczywiście, mając felgi w gumie trzeba uważać na myjke
  11. reganajax opublikował(a) temat w 1.8T
    1. Skąd tyle oleju w niej? Układ dolotowy powinien być szczelny. Turbo puszcza? Dodam, że od czasu do czasu do niej zaglądałem i kiedy nie patrzyłem to coś tam oleju się w niej zbiera. 2. Czy przepustnice w takim stanie wizualnym opłaca się czyścić 3. Adaptacja jest wymagana, ale nie posiadam VAGa. Jeśli przejadę z 50km do miasta bez adaptacji to coś się stanie? 4. Jaki VAG z allegro w normalnej cenie polecacie aby np usunąć błędy czy zrobić adaptacje przepustnicy? 5. Czy jak odkręcę 4 śruby i wyczyszcze ją bez odłączania kabla musze robić adaptacje? Pytania banalne ale wole się zapytać i upewnić. Pozdrawiam
  12. reganajax odpowiedział(a) na siela temat w 1.8T
    Nic Ci się nie ułoży. Ja tak mam od 40tyś km, odkąd wymieniłem rozrząd. Jak to robiłem to stary pasek był bardzo mocno naciągnięty, a ten nowy jest założony poprawnie. Mam identyczny dźwięk ale nic się nie dzieje i jeżdze dalej
  13. Witam, nie posiadam VAGa a chciałbym wyczyścić przepustnice. Czy mogę z 50km zrobić bez adaptacji? I jeszcze 1 sprawa, ile kosztuje taki najprostszy VAG abym mógł sprawdzić błędy i zrobić adaptacje przepustnicy.
  14. reganajax opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam jakie byście dali dekielki pod taki kolor i wzór felg. Dodam, że dekielek powinien mieć 65mm. Ewentualnie jeśli ktoś ma jakieś ciekawe to z chęcia kupie. Pozdrawiam
  15. Witam, pomalowalem swoje felgi również spayem w gumie i wyglądają tak. 2 warstwy i już 3 dzień schnie. Jeszcze jedna walne i git Pozdrawiam.
  16. Tak czy siak, próbowałem i zobaczymy jak to będzie się trzymać. Będzie trzeba to obszyje jak kolega Norbi TDI
  17. Obszywanie kierownicy to koszt 150-200zł, ja się póki co wycwaniłem i sam środkiem do skór odnowiłem kierownice. Zdj przedstawiają " przed i po " W moim przypadku koszt takiej operacji to 20zł. Pozdrawiam.
  18. Bardzo fajny motyw bez obszywania kiery. Saphir zamówiony i suszarka gotowa. Na dniach trzeba będzie się pobawić
  19. LM 5w40 tylko i wyłącznie
  20. Kolego przeszukaj forum, tyle razy było o tym pisane
  21. Falcao jaki loob
  22. A tutaj cały czas cisza ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.