Treść opublikowana przez reganajax
-
[del]
Długo szorowałeś tłumik? Jakaś chemia?
-
JAK ZREGENROWAĆ PROGOWE LISTWY S-LINE?
Właśnie, bdb temat. Też bym chciał się dowiedzieć jak je podpieścić
-
Polecane opony letnie
Więc tak, dopiero niektórzy zmieniają opony na letnie a ja na letnich już zrobiłem ponad 1000km Moimi oponami są Dębica presto uhp 2 (205/50/17) . Prawda jest taka ze jestem bardzo zaskoczony nimi, ponieważ bardzo ważne są dla mnie db czyli dźwięk i przyczepność. Szczerze polecam te opony, miałem uniroyale z podobnej półki cenowowej tyle że na większym calu (225/40/18) i moim zdaniem Dębice lepsze
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Dzięki za poradnik, jutro będę się bawił z nowym zestawem Mam jeszcze jedno pytanko. Stare fotele nie były elektryczne a nowe są. Dużo trzeba przerabiać aby nowe działały?
-
Kolor zacisków
Szybki czarne, felgi srebrne albo lekko siwawe. Zaciski czerwone.
-
Polecane opony letnie
Debica presto uhp 2 posiadają kierunek??? Wszystkie outside do zewnątrz ale kierunku nigdzie nie widze. Ma tez je ktoś może?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Dla mnie kosa
-
BFB 1BV nierowno siedzi przod vs tyl / oznaczenia sprezyn
1BA zawieszenie z tyłu butla LPG, przód mam 68cm a tył 65cm... Wygląda to masakrycznie, jak to naprawić? Ten przód wygląda jakby zaraz auto miało polecieć w góre ;/
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Boże jaki kozak
-
Audi a4b7 2,5 tdi
No to się naczytałem
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
A co wy się tak chłopaka czepiacie? Lubi emblemat s4 to niech z nim jeździ. Modujecie swoje auta i nikt Was nie krytykuje że macie gust taki i taki, on chce s4 i ma. Czasami ludzie tutaj zachowują się jak serio jacyś " bogowie " (specjalnie z małej)
-
Malowanie felg gumą w sprayu
Oczywiście, mając felgi w gumie trzeba uważać na myjke
-
Przepustnica pytania
1. Skąd tyle oleju w niej? Układ dolotowy powinien być szczelny. Turbo puszcza? Dodam, że od czasu do czasu do niej zaglądałem i kiedy nie patrzyłem to coś tam oleju się w niej zbiera. 2. Czy przepustnice w takim stanie wizualnym opłaca się czyścić 3. Adaptacja jest wymagana, ale nie posiadam VAGa. Jeśli przejadę z 50km do miasta bez adaptacji to coś się stanie? 4. Jaki VAG z allegro w normalnej cenie polecacie aby np usunąć błędy czy zrobić adaptacje przepustnicy? 5. Czy jak odkręcę 4 śruby i wyczyszcze ją bez odłączania kabla musze robić adaptacje? Pytania banalne ale wole się zapytać i upewnić. Pozdrawiam
-
A4 1.8T Dźwięk silnika
Nic Ci się nie ułoży. Ja tak mam od 40tyś km, odkąd wymieniłem rozrząd. Jak to robiłem to stary pasek był bardzo mocno naciągnięty, a ten nowy jest założony poprawnie. Mam identyczny dźwięk ale nic się nie dzieje i jeżdze dalej
-
Wymiana filra powietrza, czyszczenie przepustnicy
Witam, nie posiadam VAGa a chciałbym wyczyścić przepustnice. Czy mogę z 50km zrobić bez adaptacji? I jeszcze 1 sprawa, ile kosztuje taki najprostszy VAG abym mógł sprawdzić błędy i zrobić adaptacje przepustnicy.
-
Jakie dekielki?
Witam jakie byście dali dekielki pod taki kolor i wzór felg. Dodam, że dekielek powinien mieć 65mm. Ewentualnie jeśli ktoś ma jakieś ciekawe to z chęcia kupie. Pozdrawiam
-
Malowanie felg gumą w sprayu
Witam, pomalowalem swoje felgi również spayem w gumie i wyglądają tak. 2 warstwy i już 3 dzień schnie. Jeszcze jedna walne i git Pozdrawiam.
-
[A4 B7] Dekle do felg nietypowe poradzicie?
Nietypowe to spóbuj naklejek
-
Zestaw do renowacji kierownicy
Tak czy siak, próbowałem i zobaczymy jak to będzie się trzymać. Będzie trzeba to obszyje jak kolega Norbi TDI
-
Zestaw do renowacji kierownicy
Obszywanie kierownicy to koszt 150-200zł, ja się póki co wycwaniłem i sam środkiem do skór odnowiłem kierownice. Zdj przedstawiają " przed i po " W moim przypadku koszt takiej operacji to 20zł. Pozdrawiam.
-
renowacja pościeranej kierownicy skórzanej - sposób budżetowy
Bardzo fajny motyw bez obszywania kiery. Saphir zamówiony i suszarka gotowa. Na dniach trzeba będzie się pobawić
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
LM 5w40 tylko i wyłącznie
-
Lampy LED A4 B7 Avant Tył ?
Kolego przeszukaj forum, tyle razy było o tym pisane
-
Piłka nożna
Falcao jaki loob
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A tutaj cały czas cisza ;/