Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

l2k2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez l2k2

  1. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, może można to nagrzewać deformować, żeby wyjąć i potem próbować przywrócić do pierwotnej formy. Będzie to rzeźba-rzeźnia, więc co kto lubi.
  2. Chyba nie da rady, klamka ma dosyć spore bolce na górze i dole, a ramka jest wykonana z twardego, sztywnego plastiku. IMO cały ten element do wymiany jak chcesz mieć z RS.
  3. Najczęściej po tym, że żarówka nie zapala się po uruchomieniu, albo jakiś czas po uruchomieniu gaśnie/włącza ponownie.
  4. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No niestety nie pasują.
  5. W końcu dokończony mod Audi Side Assist, pięknie to działa Do tego autko wskoczyło na wymianę oleju po 15 kkm oraz przeszło gruntowne czyszczenie i zostało zabezpieczone powłoką Max Protect Ultimate Nano Coat-R UNC-R 1.5. Zamówiony też komplet nowych opon zimowych NOKIAN WR D4 225/45 R18 95 V XL, temperatury spadają, czas się przyszykować na surowe warunki.
  6. Do tego pamiętaj, że nie każdy panel klimy będzie Ci działać ze sprężarką, to też trzeba sprawdzić.
  7. Przyjedź w świętokrzyskie
  8. Niedrogi i fajny modzik, dwa tygodnie wcześniej u mnie wpadł
  9. właśnie też się zastanawiam czy spełnia to funkcje użytkowe.. jak się włączy mocne światła drogowe we mgle to robi się mleczna ściana
  10. To nie farba tylko dioda, zadziała Ci kolego po podłączeniu.
  11. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I to jest rozwiązanie Też się nad tym zastanawiałem i znałem tylko to z kręceniem końcówki, ale jak piszesz.. i mnie to nie przekonywało.
  12. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba obrócić plastikową końcówkę na wybieraku, tak się to robi:
  13. Intensywność podświetlenia klamek reguluje się pokrętłem od podświetlenia zegarów, ale i to nic nie daje bo tak świecą jakby tego podświetlenia nie było :/ Trzeba zdjąć boczki, zmatowić plastik oświetlenia klamek (lepsze rozproszenie światła) i wymienić diody z odpowiednio dobranym rezystorem, żeby z kolei za mocno nie świeciły po tej zmianie. Ja u siebie wstawiłem białe i jest ładniej, lepiej, tak jak być powinno od początku
  14. l2k2 odpowiedział(a) na Gabriel-Andrzej temat w Audi A4 B8
    Koledzy już się wypowiedzieli, ale zawsze można naturalne kupić na Aliexpress, np. te są z regulowanymi paskami, powinny pasować do foteli sportów z wysuwanymi podparciami pod uda: https://pl.aliexpress.com/item/Winter-Short-Plush-Long-Wool-Car-Seat-Cover-Universal-Sheepskin-Fur-Seat-Cushions-for-Audi
  15. Wyglądają bardzo dobrze, pozostaje utrzymać w takim stanie jak na fotkach hehe
  16. Od siebie dodam, że brałem od tego gościa z ogłoszenia na Allegro fotele do siebie i miał je faktycznie w mega idealnym stanie, mogę polecić.
  17. IMHO oznaczenie silnika jest zbędne, a zawsze możesz zrobić dwuetapowo jak samo usunięcie TDI z klapy nie wystarczy
  18. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pewnie załapie, zależy ile warte auto, jakie szkody, jaka umowa i jakie zniżki można stracić. Odstraszacz 100-150 zł No chyba, że musi być ori Audi kuna odstraszator za 1200 zł
  19. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak wygłuszenie, to pół biedy, te skurczybyki lubią też zmasakrować kable.. Ojciec miał problem z kuną, po zainstalowaniu pod maską 2 lata temu odstraszacza Kemo m180 + spryskanie kabli Wurth - na kuny, problem się skończył. Czy odstraszacz działa na koty nie wiem..
  20. I udało się znaleźć rozwiazanie? Podziel się, bo też bym chętnie u siebie włączył.
  21. l2k2 odpowiedział(a) na cooler100 temat w Audi A4 B8
    U mnie też były zamontowane Philipsy D3D, one idą na pierwszy montaż i mają temp. barwową 4300K, ale nie podobała mi się ich żółta barwa i ile światła dają. Tych z linków nie znam, mają niższą temp. barwową niż te Osramy CBI. Drugi raz Osram CBI bym też kupił Montaż jest prosty, żarówki się przekręca w gnieździe i podpina wtyczkę, nic skomplikowanego. Trzeba śruby lamp poluzować i nie pamiętam czy całe lampy wtedy wychodzą czy tylko się wysuwają do przodu.
  22. No to jak nie trzeba się siłować z zamykaniem to miód Niedroga alternatywa dla elektrycznej, bo tak naprawdę to o otwieranie chodzi, jak idziesz z siatami do auta
  23. Ori w B8 mają 550N, do elektrycznej klapy są 450N, więc może te 650N nie zmasakruje zawiasów. Na filmie widać, że się w miarę naturalnie otwiera i nie strzela gwałtownie do góry.
  24. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie będzie wtedy blokady językowej pomimo przekopiowania plików? Wiesz jakie katalogi może?
  25. l2k2 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W 8K0907155H powinno być napięcie 230V, może ktoś coś kombinował/sztukował i samą obudowę wtyczki zmienił, dlatego masz tam napisane inaczej.. Zmierz to miernikiem po podłączeniu najlepiej. Wersja z napięciem 115V ma końcówkę J.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.