Treść opublikowana przez A4b620
-
Piłka nożna
Ależ sędzia potraktował Górnik w wczorajszym meczu Ekstraklasy. 2 raz sędziuje i wyciąga karne z kapelusza.
-
2.0alt nie równa praca silnika (filmik)
Mam mniej więcej to samo co koleżanka opisuje. Z tym, że u mnie mieszkanka na Vagu oraz sonda. Czasami właśnie też mam, że obroty falują przy starcie na zimnym silniku.
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Tutaj w temacie jest już wszystko napisane, tylko wiem ciężko przebrnąć przez 44 strony. Lecz polecam Ci zajrzeć na 25 i czytać. Generalnie kontrolka się zapalać będzie co 100Km u mnie też tak jest, ale nie oznacza to ,że oleju tam nie ma. Po prostu otwarcie klapy maski na minutę kasuje ten błąd na kolejne 100 km. Ja dolewam na 1000Km około 0.8- 1l lecz kontroluję olej praktycznie co 200Km i jak trzeba dolewam 350ml. Pojemność miski to około 0.5 litra na całym bagnecie (jak dobrze pamiętam). Teraz jestem po wymianie oleju na Motula przejechane póki co 500Km i nic. Lecz wiem ,że przy 1000Km trzeba będzie dolewać z pewnością, bo olej i tak będzie konsumowany. Taki urok.
-
[B6 AWX - Quattro] Rodzinny AVANT in Progress...
No to przyłączam się do tematu i śledzenia modyfikacji
-
AKUMULATOR Problem z odczytaniem parametrów
Ciekawi mnie motyw co mogło być przyczyną (tak podejrzewam) rozładowania całkowitego akumulatora. Wczoraj normalna jazda i wszystko ok. Samochód postał jeden dzień i tu taki zonk. video-1499708746.mp4
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
I jak aktualnie z A8 ?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
No coś by w tym było. ;D Ja w wtorek robię wymianę na Motula + wszystkie filtry. Zobaczymy co będzie się działo po dłuższej jeździe, i jak będzie z "jedzeniem" oleju Choć ostatnim czasy też zauważyłem ,że jedna cewka może pływać w oleju... :|
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Gdzie będziesz robić ściemę szyb? na terenie RBK i jaką zrobili wycenę ?
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Co nie zmienia faktu, że na terenie RBK gdzieś już CIę mijałem. I nie da się nie zauważyć tych za***istych felg. Zresztą całe autko prezentuje się tutaj zacnie
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
A jak zabezpieczenia antykradzieżowe w B9 ? Bo jak wiemy ostatnimi czasy nowe samochody mają z tym problem. W szczególności wpadka w Katowicach, którą pewnie większość widziała.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
To nic tylko pogratulować, że póki co nie łepie do siebie oleju.
-
Usuwanie wgniecen bez lakierowania:)KATOWICE!
Z chęcią też bym skorzystał z ich oferty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
HELLO
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam
-
Bosch vs Eps
Rok temu niecały, też poszedł mi czujnik położenia wału. Mechanior założył Bosch i działa do dzisiaj w żadne chińskie detale bym się nie bawił.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
U mnie za to zimą hmm robię więcej kilosów niż latem i "pije" zdecydowanie mniej oleju :| Nie wiem skąd tak nagle, lecz podejrzewam temperaturę na dworze.
-
Dziwne syczenie pod maską... ?
Oczywiście ,że nie ma znaczenia, lecz też taki objaw jest. Dlatego też chciałem wiedzieć czy to może mieć jakiś związek z "kierownicą powietrza". I jeszcze jedno czy przez to wyżej auto może mieć małego zamula ?
-
Dziwne syczenie pod maską... ?
Nie nic nie rozkręcałem, ale wiem już co mam zdiagnozować . Poza tym w środku samochodu czasami właśnie przy skręcie kierownicą około 180stopni czuć lekki powiew powietrza od strony kierownicy, więc może to jest związane własnie z kierownicą powietrza. ?
-
Dziwne syczenie pod maską... ?
Witam serdecznie dzisiaj przy zapaleniu samochodu lekko trząsało budą, więc postanowiłem zajrzeć pod maskę i w efekcie spotkałem coś takiego jak na filmie słychać ? Pytanie co to może być, bo się kompletnie nie znam ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zapytaj po prostu tutaj w okolicy Rybnika (50Km od Kato) --> http://www.sanecznik.bosch-service.pl/start Jakbyś dzwonił daj znać co powiedzieli czy są w stanie przerobić owy problem poboru oleju. Godny podobno polecenia, aczkolwiek u siebie masz tego multum w stronę Sosnowca najwięcej
-
Przyciski audi a4 b6
Jeżeli chodzi o przyciski i inne tego rodzaju rzeczy to polecam zerkać tu: http://a4-klub.pl/index.php?/forum/362-audi-a4-b6b7/ lub po prostu dodać ogłoszenie, że potrzebujesz coś takiego. Ja również sam czekam na takie ogłoszenie, bo mam do wymiany własnie przyciski z szyb oraz świateł.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
Można powiedzieć ,że jeden z bardziej ogarniętych serwisów w moim rejonie. W sumie też nie wiem, kto i do czego ma dostęp tutaj na forum.
-
Co ile wymiana rozrządu w A4 B6 2.0 ALT?
WOW to bardzo tanio mnie z wszystkim 1700zł to co ty remont robiłeś ?! Remont nie. Dzisiaj podeślę co było dokładnie wymieniane.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
A czy ktoś z forum i z okolc woj. Śląskiego zajmuje się takim sprawami dotyczącymi remontów silnika w ALT ?