Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arek8888

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arek8888

  1. Arek8888 odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    Może czegoś nie rozumiem, albo o czymś nie wiem, ale wydaje mi się, że jeśli wierci się w głowicy to wióry dostają się do wnętrza silnika. Czy to nie zaszkodzi gładzi cylindrów?
  2. Arek8888 odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    A oni to rozwiercają na wylot?
  3. Arek8888 odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    Jeszcze nie, bo boję się to ruszać, dlatego pytam żeby się później nie zdziwić
  4. Witam. Wczoraj podczas jazdy w ciemności zauważyłem, że nie działa pokrętło regulacji wysokości świateł mijania. Auto mam od niedawna i nie wiem, czy moje reflektory są faktycznie wyposażone w taką opcję, czy to pokrętło to tylko "atrapa", ponieważ kręcąc nim, światła się nie zmieniają. W jaki sposób rozpoznać czy mam silniczek regulacji i czy jest on sprawny? Dodam, że to Audi z 1997 roku ze standardowymi szklanymi reflektorami na żarówki H4.
  5. Arek8888 odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    Panowie, a jak podczas wykręcania urwie się gwint w głowicy to zostaje tylko zrzucanie głowicy, czy to też naprawiają?
  6. Arek8888 odpowiedział(a) na CreShu temat w Audi A4 B5
    A mógłbyś wrzucić zdjęcie jak wyglądają Twoje lampy po tym czyszczeniu?
  7. Mam podobny problem, z tym, że pokazuje mi tylko błąd 575. Wygląda na to, że turbina przeładowuje - prawdopodobnie łopatki zatarły się w pozycji całkowitego doładowania. Możliwe też, że gruszka turbo się zacięła,lub jest nieszczelna. Również może być nieszczelność w układzie podciśnienia, lub na którymś z przewodów dolotowych. Albo pompa podciśnienia nie chodzi. W każdym razie przyczyn może być wiele, i ciężko to zdiagnozować. Więc podpinam się pod temat bo mamy ten sam problem.
  8. u nas lokalni klienci przyzwyczajeni wcześniej do valvo to samo mówią po przejściu na motula Nitro A co mówią o Mannolu?
  9. W ramach ścisłości - Valvo , czyli Valvoline?
  10. Prawda A ten Valvo 10W-40 to półsyntetyk czy syntetyk? i dlaczego będzie ciszej pracował?
  11. No spoko, nie mam z tym za dużego doświadczenia, dlatego trochę się przeraziłem, jak zobaczyłem, że tarcza tak sobie lata
  12. Jeśli wskazówki będą OK, to pozostaje albo pływak, albo jakaś przerwa na przewodach. Chyba, że w B7 wskazanie paliwa idzie przez komputer, wtedy sprawa bardziej się komplikuje. Nie wiem w jaki sposób jest to rozwiązane w B7, ale u mnie w B5 (też TDI) nie ma w zbiorniku pompki, tylko sam pływak. W każdym razie sądzę, że pompki i pływaki to oddzielne urządzenia i można je naprawiać oddzielnie. Powiem szczerze, że idzie się przyzwyczaić, mi już tak bardzo nie przeszkadza, że raz na jakiś czas wskazówka spadnie na rezerwę
  13. Mam podobny problem, tyle że w A4 B5. Podobno można VAGiem zrobić test wskaźników i w ten sposób sprawdzić jak chodzi wskazówka. Albo gdy będziesz miał mało paliwa w zbiorniku to wyciągnąć pływak i ręcznie go ruszać, sprawdzając jak reaguje wskaźnik. U mnie na VAGu wyskakuje błąd - 771 Czujnik poziomu paliwa-G przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY
  14. Podpinam się do tematu, bo też mam punktową wgniotkę.
  15. To super, bo myślałem, że tylko u mnie tak jest
  16. Być może zainteresuje Cię ten temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-poliftowa/
  17. A sprawdzałeś na rozgrzanym silniku? No i pytanie do forumowiczów - jak to jest z dawką rozruchową? Czy jest to wartość zmienna zależna od temperatury silnika itp. czy jest to wartość stała? Bo dawka wtryskiwanego paliwa jest stała i powinna zawierać się w przedziale 3 - 9 , a jak to jest z dawką rozruchową?
  18. coś źle patszysz , w którym oknie masz te wartości ?blok pierwszy pozycja druga. A w bloku piątym druga pozycja dawka startowa mam 95 A na tej dawce 31-34 auto normalnie pali i nie jest zamulone? Bo ja mam podobny problem. W bloku 1 na pozycji 2 dawka paliwa wynosi 14. Podobno na tak niskiej dawce auto w ogóle nie powinno odpalać albo przynajmniej jeździć jak muł, a tymczasem pali normalnie i jeździ normalnie. Czym się różni dawka z bloku 1 od dawki z bloku 5?
  19. Jak na razie łudzę się, że nie mam tam rudej. Aż tyle Czy te listwy montuje się po prostu na wcisk? Zastanawiam się dlaczego ten odstający fragment nie chce się wcisnąć - wciskam go a on po chwili znowu wyłazi.
  20. Dzięki. Tylko trochę się boję, że jak wyciągnę to już nie dam rady włożyć
  21. Rozumiem, dziękuję za odpowiedzi.
  22. Witam. Dzisiaj podczas wymiany opon, wulkanizatorowi po zdjęciu przedniego koła zsunęła się trochę tarcza hamulcowa. Narzekał, że w Audi nie ma tych nakrętek, które mocują tarczę, i że jak spadnie koło to leci wszystko razem z tarczą. Czy to prawda, że brak jest tych nakrętek, czy po prostu u mnie ich nie ma? Proszę o pilną odpowiedź, bo trochę obawiam się o bezpieczeństwo jazdy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.