Treść opublikowana przez Arek8888
-
A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
Dzięki Panowie za wyjaśnienia już nie spamuję więcej, chciałem jedynie upewnić się, że faktycznie jest tylko jedna śrubka.
-
A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
Panowie, przepraszam, że nie na temat, ale duży problem jest z wytarganiem tego wentylatora? słyszałem, że jest mocowany tylko jedną śrubką u góry i po jej odkręceniu trzeba go obrócić, ale po jej odkręceniu wentylator ani drgnie.
-
Opadajaca podsufitka
Na przykład tu: Tkanina samochodowa nubuk welur podsufitka szary!! 5953629268 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 28,90 zł - Tkanina samochodowa nubuk welur podsufitka szary!! (5953629268). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
Jaki koszt?
-
[B5 AHH] Problem po wymianie rozrządu
Miałem bardzo podobny odgłos, winne okazało się sprzęgiełko alternatora, ale nie wiem czy w AHH ono występuje.
-
schemat paska osprzętu (nie wiem jak idzie ten pasek)
-
[A4 B5] Jak poradzić sobie z tą rdzą?
Ja również polecam włosy murzyna. Ale jeśli jest dziura w blasze i widać, że wszystko łuszczy się pod wpływem korozji tak jak na tych drzwiach, to jakakolwiek próba usunięcia rdzy zrobi tylko jeszcze większą dziurę. Tu w grę wchodzi jedynie wymiana elementu lub spawanie nowej blachy lub łata z żywicy, ale to już druciarstwo.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jest piękna, ciężko wzrok oderwać
-
Pokrowce szyte na miarę Erjot
Ja miałem kiedyś pokrowce firmy Erjot, tylko że materiałowe. Leżały dobrze, ale mimo wszystko uznałem, że wolę ori tapicerkę i je zdjąłem. Wolałbym dołożyć parę stówek i kupić lepsze fotele niż wydawać 400 zł na pokrowce. Wrzucam Ci zdjęcia jak one wyglądały u mnie. Dodatkowo obejrzyj filmik na youtube, na którym gość zakłada pokrowce z eko skóry za nieco ponad 300 zł i możesz zobaczyć jak wyglądały, wg mnie słabo:
-
Zmiana reflektorów A4 B5 z ori na DEPO
Jeśli stara lampa pracuje na H4 (typ Valeo) to bez żadnych przeróbek pasują jedynie te lampy: https://allegro.pl/oferta/lampa-reflektor-h4-audi-a4-b5-94-98-depo-nowy-pr-7218175199
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
Wreszcie Audi będzie mogło pozować z lewego profilu
-
Wentylator nie działa ale Klima chłodzi
Panowie, trzeba ściągać pas przedni aby zdemontować ten wiatrak?
-
Nadpobudliwy ABS po wymianie tylnych tarcz.
Mam identyczny problem. Po wymianie tarcz i klocków ABS zaczął włączać się bez powodu przy prędkościach poniżej 10 km/h. Koronki założone nowe. Najpierw na VAGu pokazało błędną prędkość na lewym tylnym kole, podczas gdy wszystkie pozostałe koła miały prawidłowe prędkości. Wymieniłem lewy tylny czujnik na nowy i już z tym kołem nie ma problemu, ale od razu po wymianie zaczął świrować prawy tylny czujnik. Niekończąca się opowieść.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Z rękawicami jest taka sytuacja, że im droższa tym lepsza, bo te droższe mogą być wykonane z dodatkiem naturalnej wełny. Ja mam jedną z tańszych, którą kupiłem za 35 zł i nie narzekam. Grunt to utrzymywać rękawicę w czystości i nie jeździć nią po brudnym lakierze. Ta rękawica, którą polecił turzol jest spoko. Ewentualnie ADBL CareMitt.
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
Nie wiem za bardzo o jaki kit chodzi, aż muszę u siebie sprawdzić
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
W dziwnym miejscu ta korozja na masce ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To jest ten: https://galonoleje.pl/szampony-do-mycia/rr-customs-shampoo-1l-szampon.html
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kolego, sama myjnia bezdotykowa nie zmywa kurzu. Ale RRC ma w swojej ofercie szampon 1 litr w cenie 15 zł, co mniej więcej równa się dwóm myciom na myjni bezdotykowej. Cena bardzo dobra, a jak do tego dodasz dwa wiadra z wodą i rękawicę to już będziesz w stanie całkiem nieźle umyć autko.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Zrobię tak jak mówisz, będę aplikował mikrofibrą. Smoły na nim dużo nie ma, więc problemu nie będzie - T&G będę aplikował miejscowo. Gorzej jest ze śladami po owadach, bo niemal cały przedni zderzak, maska i wszystkie przednie plastiki są zachlapane krwią i sokiem z żuka. Jest też problem tego rodzaju, że na masce zauważyłem dwa ogniska łuszczącego się bezbarwnego wielkości monety, więc muszę być ostrożny z cleanerem.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Koledzy, ja tym razem z nieco innym pytaniem. Dostałem szczura Peugeota 307 w kolorze czarnym do nawoskowania. Ma on plastikowe błotniki i ogólnie różne lakierowane i nielakierowane wstawki plastikowe. Czy mogę bezpiecznie przeprowadzać dekontaminację na takich tworzywach sztucznych? czy środek do usuwania owadów albo deironizer nie uszkodzi tworzyw sztucznych? Słyszałem, że potrafią wejść w reakcję z plastikiem, prawda to?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Potwierdzam. Po tym co napisaliście sprawdziłem i niestety jedna z szyb (na szczęście boczna) w jednym miejscu zrobiła się lekko mleczna. Wcześniej tego nie zauważyłem. Pozostałe szyby są OK. To akurat ta szyba, na którą nakładałem WSR dwa razy bo za pierwszym razem water spoty nie zeszły, więc to może dlatego.
-
Zaślepka klapy bagażnika
W ETCE ta zaślepka (tulejka) występuje razem z całym przewodem o numerze 8D5862225. Ewentualnie możesz spróbować ze zwykłą zaślepką nieprzelotową o numerze 8A0831449 o ile ma taką samą średnicę.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wracam do tematu RRC WSR Gel. W moim przypadku water spoty na lakierze były na tyle delikatne i świeże, że zeszły podczas mycia ręcznego. Ale na szybach miałem konkretne water spoty i muszę przyznać, że preparat od RRC w żelu dobrze sobie z nimi poradził. Najlepszy efekt był na przedniej szybie, która po dwuminutowej aplikacji WSR stała się przezroczysta jak nigdy. Robiłem to aplikatorem piankowym i przez około minutę wcierałem WSR w szybę, przez drugą minutę preparat sam sobie leżał na szybie, po czym spłukałem wodą pod ciśnieniem. Na bocznej szybie musiałem powtarzać proces bo nie zeszło całkowicie, ale po drugiej aplikacji już się udało. W paru miejscach zostawiłem water spoty bo najwyraźniej ominąłem je niechcący. Efekt na zdjęciu, słabej jakości, ale może komuś da to jakiś obraz co było przed i po. Te dwie grube sznyty to rysy. W każdym razie polecam ten środek
-
A4 1.6 AHL 1998r. -> A4 1.8 AGR 1999r. ->exeo loading
Kozacki kolor Wrzuć więcej zdjęć
-
Czerwony '97
Moim zdaniem to jeden z lepszych wzorów felg Audi ?