Treść opublikowana przez zbylus00
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Prosze o rozkodowanie wauzzz 8v8La077759
-
Pozew/sąd
Tak,chodzi o sama rozprawę sądową,bo wnosząc pozew,to ja musze sporo wyłożyć: pozew-400 Wynagrodzenie kancelarii-1800 Biegły sądowy 500-1000 Prostym rachunkiem robi sie ok 3000 tys. Mam propozycje odkupienia szkody 2,5-3tys. Walczę o 5800 I tu pytanie,czy można taka sprawe przegrać?
-
Pozew/sąd
Oto odwołanie wysłane do ubezpieczyciela: Szanowny Panie, działając w imieniu i na rzecz Pana….(pełnomocnictwo w załączeniu) informuję, iż mój Mocodawca dokonał wyceny naprawy pojazdu marki …. Wycena dokonana przez Państwa rzeczoznawcę okazała się niekompletna, albowiem oględziny odbywały się w warunkach jedynie częściowego demontażu poszczególnych uszkodzonych elementów i nie obejmowała swym zakresem wszystkich koniecznych kosztów wymiany części oraz napraw. Tym samym należy wskazać, iż wypłacona przez Państwa na rzecz mojego Mocodawcy kwota odszkodowania w wysokości 11.650,35 zł nie pokrywa wszystkich koniecznych kosztów naprawy. Rzeczywiste koszty naprawy pojazdu Mercedes wynoszą 17.197,01 zł, na potwierdzenie czego w załączeniu znajdą Państwo kalkulację, jaką otrzymał mój Mocodawca po pełnym demontażu części w warunkach warsztatowych. Wnoszę zatem o dopłatę na rachunek mojego Mocodawcy kwoty 5.546,66 zł (słownie: pięć tysięcy pięćset czterdzieści sześć złotych sześćdziesiąt sześć groszy), która to kwota stanowi różnicę pomiędzy odszkodowaniem przekazanym mu przez Państwa na jego rachunek bankowy, a kwotą wyceny naprawy po dokonaniu dogłębnych oględzin pojazdu przy całkowitym demontażu poszczególnych elementów. Wycenę mój Mocodawca był zmuszony wykonać na własny koszt, w związku z czym poniósł on dodatkowe koszt w kwocie 300 zł (na potwierdzenie FV za wykonaną usługę). Podsumowując- proszę o niezwłoczną wypłatę na rachunek mojego Mocodawcy łącznie kwoty 5.846,66 zł (słownie: pięć tysięcy osiemset czterdzieści sześć złotych sześćdziesiąt sześć groszy),stanowiącej sumę różnicy pomiędzy odszkodowaniem przekazanym mu przez Państwa na jego rachunek bankowy, a kwotą wyceny naprawy po dokonaniu dogłębnych oględzin pojazdu przy całkowitym demontażu poszczególnych elementów, tj. kwoty 5.546,66 zł oraz kosztów wykonania kosztorysu w wysokości 300,00 zł. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.
-
Pozew/sąd
Kosztorys mam ogarnięty.Rzeczoznawca który jest biegłym sądowym zrobił robote i dopłata jaka ubezpieczyciel powienien uiścić to ponad 5000tys zł.Mi tutaj chodzi o sprawe w sądzie,czy ktos był w takiej sytaycji,i jak to w praktyce wyglada.
-
Pozew/sąd
Odszkodowanie z oc sprawcy.Wypłacili na podstawie swojego kosztorysu,gdzie oczywiście zaniżyli koszty naprawy(kilka zamienników,rgh,okrojone koszty materiałów lakierniczych)
-
Pozew/sąd
Witam Po sporządzonym odwołaniu przez prawnika,ubezpieczyciel odmówił wypłaty żądanej kwoty i jesteśmy w trakcie pisania pozwu.Czy ktos z was,ma doświadczenie i podpowie,na co zwróci szczególna uwage podczas rozprawy?Mam kosztorys niezależnego rzeczoznawcy,i na jego postawie bedziemy rządać wypłaty odszkodowania.Czy jest cos takiego jak,utrata wartości auta po wypadku?mam propozycje kilku firmy które chca odkupić szkodę,stąd twierdze ze sprawa jest raczej czysta w sądzie,ale zawsze jest obawa przegranej. zapraszam do wymiany zdań.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co lać do merca? 2.2d gpf 2017 a klasa przebieg 42t
-
Pokrowiec na samochód z logo audi
Możecie polecić pokrowiec taki do garażu/pod wiatę żeby zabezpieczyć auto przed kurzem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
Na początku gratuluje zakupu.Coraz więcej ludzi przechodzi z diesla na mocna benzynę,sam zastanawiam się nad tym słysząc,jak jeździ i brzmi 534 konne S5 w mojej okolicy.Widze ze te same felgi już na trzecim aucie:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Zderzak już ściągnięty,działam dalej. Dzięki za podpowiedz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Do wymiany paska ściągałeś pas przedni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do 3.0 TDI
W przyszłym tyg zmieniam olej i zastanawiam się miedzy valvoline synpower XL -III c3 5W30 a shell helix ultra ect c2/c3 0W30.Valvo polecany na forum a shell lepsze parametry Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki olej do 3.0 TDI
Jaki Olej ostatecznie wybrałeś? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Który z przedstawionych oleji wybralibyscie do Audi 3.0 Tdi dpf (auto po gwarancji) 1.MILLERS OILS EE LONGLIFE 5w30 2.PENRITE enviro+EU C3 5W30 3.Liqui Moly Top Tec 4200 5W30 4.VALVOLINE SynPower XL-III C3 5W30 Czy warto dopłacać polowe ceny do tych z początku listy?olej będę zmieniał co 12-15tys Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Ładny combiak,szkoda ze tył nie siadł tak jak przód. Chromy będziesz oklejał folia czy malowanie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Kosztowy mod,ale warty swojej ceny[emoji108] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Tj max co można założyć, próbowałeś pod obciążeniem? Ja mam 20/9J/et29 i myśle 13 przód i 20 tył Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Na tym tle wygląd "kosa" a powłoka pewnie nałożona na wszystko co się da[emoji3] W wakacje planuje zrobić korektę na swoim LZ9Y, czy mógłyś podpowiedzieć jakiś zestaw padów, past do tego lakieru? Czy jest w ogóle sens zabierać się za to mała DA 8-9mm? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Eibach układa się nawet do ok 2 tys km,po zmianie sprężyn radzę jechać na sprawdzenie geometrii. Sam zmieniałeś? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Czytałem watek u poprzedniego właściciela:) Auto dopieszczone na maxa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
IC od a6 C7 nr. 4G0145805J ładny nie pognieciony znajdziesz +\-500 zł, szukam już z 2 miesiące i żadnego za 250zl nie widziałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
naprawa regeneracja farbowanie zniszczonej skórzanej tapicerki
Przetarte tą metalowa częścią pasa bezp. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
naprawa regeneracja farbowanie zniszczonej skórzanej tapicerki
Wstawiam efekt pracy z preparatami do reganeracji skory firmy colourlock Przed : Po: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
naprawa regeneracja farbowanie zniszczonej skórzanej tapicerki
Tez sie zastanawiałem, mam podobne przetarcie i kupiłem zestaw z colourlocka kolor soul, będę działał z tym po świętach. Trzeba zaopatrzyć sie jeszcze w cienka taśmy żeby nie zafarbować nici Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Przy zmianie na IC od bitdi 4G0145805J trzeba zastosować kolanka,łączniki z aluminium czy można plastikowe jak kolega wyżej??Ma to jakiś wpływ na przepływ powietrza?? (Będę miał swoj IC na sprzedaż od 3.0 tdi 240) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk