Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mariusz36

  1. 8K5 945 095 AD - USA - końcówka AC - UE Tylne światło LED - strona lewa 8K5 945 096 AD- USA - końcówka AC -EU Tylne światło LED - str. prawa 8K5 945 093 AD - AC -UE Tylne światło LED- str. lewa 8K5 945 094 AD- AC EU Tylne światło LED -str. prawa Obecnie masz USA nr. z końcówką AD , a masz szukać z końcówką AC - to Europa Jeśli mogę doradzić to pomimo że sam jestem nieraz przeciwnikiem przeróbek to tu jednak bym proponował przerobić te co masz .
  2. Może trochę banalne , ale zaczął bym od sprawdzenia ciśnienia w kołach . Pooglądaj opony od zewnątrz / wewnątrz czy nie są gdzieś uszkodzone np. wypukłe . Koła to akurat teraz nie trudno uszkodzić .
  3. To tak jak zrobiłem zdjęcie , tam masz też nr. które pasują do Twojego auta , bo tak jak widzisz na zdjęciu wyżej , to jest z Twojego auta rozkodowane , ale takiego zdjęcia szczegółowego jak wygląda ten moduł w moim programie nie ma .
  4. Znalazłem - 8E0 959 433 BA
  5. Tak , wiem , ale po nr. VIN nigdzie nie znalazłem modułu komfortu . Nie wiem jak to jest w B6 .
  6. 8E0 907 279 D Sterownik inst. el. samochodu
  7. W 99% jesteś w stanie sam wypisać nr. części . Na każdym elemencie masz nr . części , nawet na tych połamanych . Rozkręcasz i spisujesz , potem kupujesz .
  8. mariusz36 odpowiedział(a) na Bullet777 temat w Audi A4 B9
    LS9R
  9. Napisz do mnie na PW .
  10. Jak akumulator jest słaby , to właśnie tak się robi . Ładowałeś może aku.? Naładuj i zobacz czy z pilota otworzysz auto . Jeśli tak , to akumulator już będzie do wymiany .
  11. Prawdopodobnie to może być uszkodzona ta jednostka MIB , to często pada właśnie w A3 . Znasz nr. swojej . Jak znasz to podaj . Niedawno był u mnie młody chłopak który miał właśnie identyczne objawy , podmieniliśmy jednostkę i wszystko zaczęło działać - oczywiście przy zmianie trzeba ściągnąć potem CP .
  12. Zerkałem do tematu i właśnie miałem Ci napisać żebyś zerknął do tego sprzedawcy . Jeszcze nie dawno miał wszystkie modele które rozważasz , ale widzę że A6 c8 już poszła . Mógł byś w jednym miejscu wszystkimi się przejechać i ocenić co tak najbardziej Ci podejdzie . Dawid ma fajne auta i dba o dobrą jakość . Można do niego napisać / zadzwonić , może Ci coś załatwi , a może ma jeszcze nie wystawione .
  13. Dzięki za odpowiedź , nie zgłębiałam tematu , myślałem że to nie będzie działać . W takim razie będę z tym walczył - dzięki
  14. Wiesz może czy coś więcej robił ( np. fleszował ) żeby karta SIM działała ? U siebie modem wymieniłem od razu i wszystko śmiga , ale niedawno kupiłem kartę SIM i widzę że jej nie wykrywa . W innym aucie wykrywa więc to nie wina karty .
  15. Ten Śląsk tak bardziej konkretnie - to ? W autach na rynek amerykański / kanada czujnik poduszki pasażera jest w siedlisku pasażera , dość często on się uszkadza .
  16. Warto też zobaczyć czy w tzw. przelotce od drzwi nie ma już poprowadzonych przewodów . Ja w Q5 ( myśle że A4b9 może być to samo ) miałem oryginalnie poprowadzone przewody w drzwiach . Wpinałem się tylko od strony wewnętrznej .
  17. mariusz36 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki
  18. mariusz36 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki za podpowiedź , do tej pory w ogóle nie mogłem pobrać na maca . Po Twojej podpowiedzi udało się , ale i tak musiałem przerzucić to komputer z systemem Windows i teraz się pięknie mapy w aucie wgrywają . Jednak tak jak kiedyś kolega Musiel pisała lepiej to robić na Windowsie .
  19. Musisz poszukać kogoś ( firmę ) kto naprawia właśnie zderzaki - spawa itp. Ogólnie zajmujący się naprawą elementów plastikowych .
  20. To jest razem z ramą - ramą mechanizmu odsuwania i odchylania szyberdachu nr. 8K9 877 049 A - to u Ciebie . Ale fakt , lepiej i taniej kupić cały szyberdach .
  21. Masz zwykły - oznaczenie 0CL . Ultra to 0CJ .
  22. Są osoby które to robią . Na moim terenie znam , ale jak są drobne to można samemu spróbować , są do tego specjalne pasty .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.