Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lewiatan1989

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lewiatan1989

  1. Wideorejestrator kupiłem razem z radiem. Czujnika ruchu nie ma. Nagrywa u mnie w pętli, na karcie pamięci trzyma nagrania z dwóch dni. Nagrywa jeszcze 10 min po zgaszeniu samochodu. Z jakości nagrania jestem bardzo zadowolony. Już raz mnie uchronił przed mandatem. Tu link do wideorejestratora: https://s.click.aliexpress.com/e/bTpeAROh
  2. No na to wychodzi. Pojawia się tam napięcie po uruchomieniu silnika - prąd ładowania - jedyne co można by się pokusić o przekaźnik.
  3. Ty to masz głowę - na to nie wpadłem ???
  4. Jakbyś coś ogarnął napisz co i jak będzie na przyszłość ?
  5. Trzeba by miernikiem posprawdzać stacyjkę czy na II lub III pojawia się albo masa albo plus, wtedy jednym lub drugimi zrobić sterowanie DRLem
  6. Nie przychodzi mi do głowy nic co miało by prąd po odpaleniu.
  7. https://allegro.pl/oferta/modul-swiatla-dzienne-drl-czujnik-zmierzchu-usb-6891289340?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare https://allegro.pl/oferta/modul-swiatel-dziennych-drl-swiatla-dzienne-24v-6891315921?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Ten pierwszy jest z czujnikiem zmierzchu, drugi bez - te dodałem sobie do oglądanych na przyszłość. Oczywiście jest ogrom modułów innych min. tańszych.
  8. Opcja przez przekaźnik jest po prawna na świecenie po zapłonie czyli razem z radiem. Ja bym poszedł w moduł dodatkowy z czujnikiem zmierzchu, który załączy paski dopiero po odpaleniu silnika i przełączy automatycznie na mijania np w tunelu.
  9. Masz założony jakiś moduł? Przekaźnik? Na allegro są moduły, które włączają dzienne po tym jak odpali się silnik - sprawdzają napięcie ładowania. Sam wkładałeś paski? Pokaż jak to świeci.
  10. Dlatego ja o większość rzeczy nawet nie wspominam, że zrobiłem a ona i tak nie zauważy chyba że po po prawie roku jak było w przypadku gałki od a3 ????
  11. Wiem... No będę przez neta kupował bo do laluni ich nie zmieszczę chyba ?
  12. One są materiałowe? To chyba takie jak przy moich plackach. A fotele wygodne?
  13. Allegro, Olx i forum przeglądam na bieżąco. Ja niestety mam tył niedzielony. Szukam takich jak na zdjęciu tylko zastanawiam się jaki do nich jest kolor boczków. (Zdjęcie zapożyczone z neta) Oczywiście ogromne znaczenie ma dla mnie stan.
  14. Szukam cały czas godnych uwagi foteli ale ciężko idzie z fotelami od razu wpadnie elektryka w tyle. Ewentualnie myślę o BOSE ale to ewentualnie w przyszłym miesiącu muszę dać portfelowi odetchnąć ? No i jadą od majfrendów ledy w halogeny ?
  15. 500 zł za komplet. Z tego co wiem i lustra i silniczki szyby muszą być EU. Miałem wcześniej ugadane za 400 z Gorzowa ale sprzedając w ostatniej chwili się rozmyślił i zawołał 700.
  16. Ja ostatnio szukałem nieszczelności myślałem że szyba ale byłem na sprawdzeniu szczelności i było ok. Okazało się, że uszczelkę filtra kabinowego szlag trafił. Więc szyba została. Poczekam, aż przydarzy się inna okazja. Chociaż niektórzy robią rzeźbę i montują fotochrom i czujnik deszczu bez wymiany szyby i to głównie jest poza moją wyobraźnią i góry stwierdzam, że nie dam rady a ciężko znaleźć kogoś kto by mi pomógł to ogarnąć na miejscu.
  17. Nie ma póki co fotochromu. Też bym chciał ale jakoś nie mogę się przekonać do wyrezania tym bardziej że u mnie standard lusterko w środku. O ile z kabelkownią bym sobie poradził o tyle montaż mnie coś blokuje. Niedawno myślałem, że będę musiał zmieniać szybę i wtedy bym szybę brał pod czujnik deszczu i fotochrom jednak okazało się, że nie muszę. Dziękować - nooo już się doczekać nie mogę ale czekam cierpliwie podobno za 3-4 tygodnie ma ruszyć produkcja modułów - podobno zbiera chętnych ???
  18. No i wyrezane Co prawda miałem czekać z zabawą na moduły od KKAM'a ale ... to było więcej niż pewne, że nie wytrzymam Na szczęście spinek tapicerki u mnie pod dostatkiem więc dobrać się tam nie będzie problemy gdy moduły będą gotowe. Cała zabawa trwała około 3,5 godziny - założyć tą gąbkę przy lusterkach i wepchnąć je ponownie pod gumy - masakra
  19. No i są Lusterka 10pin + silniczki
  20. Ja od siebie dodam, że w moim przypadku ściąga zdecydowanie lepiej niż ori Concert 2, którego miałem wcześniej - najlepiej to widzę wjeżdżając np. na parkingi podziemne. Jednostka u mnie już dosyć długo i bangla aż miło
  21. Dokładnie tak. W B7 w skrzynce bezpieczników na jednym tylko bezpieczniku pojawia się 12v po zapłonie. Możesz zastosować jakiś rozgałęźnik z osobnym bezpiecznikiem i tam się wpiąć. Ale nie pamiętam na którym to dokładnie bezpieczniku było. Pozdrawiam, Darek
  22. W B7 jest cały czas napięcie w gnieździe zapalniczki.
  23. Na karcie z radia przeważnie jest jakaś nawigacja wgrana. Ja u siebie mam 1 port na kartę SIM drugi na kartę pamięci
  24. Napiszę to co wszyscy - kierownica petarda ! Zresztą jak cały samochód A te Twoje dodatki to już mi mózg wyprały tak, że eksplodował Sądzę, że z powodzeniem możesz otworzyć masową produkcję - klientów wśród nas nie będzie brakowało ps. jeszcze jedno: Jak moja kobieta będzie mi mówiła i marudziła, że mam świra na punkcie samochodu to pokażę jej ten temat Pozdro!
  25. Super, że udało się uruchomić, odnośnie szumów tak jak Szaman pisze, może pomóc założenie adaptera - ogólnie instalacja kablowa systemu BOSE to w myśl sztuki audio pozostawia wiele do życzenia - kable (w tym sygnałowe) idą wszystkie razem a sygnały mają wspólne ekran. Można jeszcze spróbować zmasować ekran może gdzieś Ci masa usiekła. Co do youtube dwie opcje: a) jakieś ukryte menu serwisowe radia - ja takie mam ukryte przed zwykłym użytkownikiem i tam jest opcja zezwalaj na oglądanie video w czasie jazdy. b) spotkałem się też ze stacjami w których obraz z youtube jest tylko gdy zaraz po włączeniu radia (po głębokim wyłączeniu) odpalimy youtube, po ruszeniu i odpaleniu youtube pojawia się czarny ekran, czasem np w trakcie jazdy po włączeniu youtube działa ale np. włączając go po jeździe na postoju (np na czerwonym świetle) już był czarny ekran - ale to nie we wszystkich stacjach spotkałem taką zależność tylko w niektórych. Pozdrawiam, Darek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.